Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Brusk Hangi hastalığa hangi oranda özür derecesi verildiğine nerden bakabilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar hangi hastalığın nederece özür oranı verdiğini nasıl bakabilirim?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

sakatlık oranı cetveli'ne göre tüm hastalıklar/sakatlıklar için tek tek oranlar bulunur ve sonra bu oranlar Balthazar Formülü'ne göre toplanır.

Ama maluliyet tespiti için maluliyet cetveli
    İş kazası ve meslek hastalığı için İş kazası ile meslek hastalığı sonucu meslekte kazanma gücü kayıp oranı tespiti cetveli kullanılır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

cihan_s

sakatlık oranı cetveli güncel kullanılan liste midir ?

Üye
    kenan0205 Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    ankara

kenan0205

merhaba arkadaşım ben iki gözümden amayım en fazla yüzde 85 aldım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Evet, güncel cetveldir.

onder1010

Slm bana 2009 daki cetvel lazım nasıl ulaşabilirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    demirhandilmen Avatarı

Gerçek Adı
    demirhan dilmen
    Son Giriş
    23.04-2015
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    izmir

demirhandilmen

merhaba.
    sağlık oranı cetveli ve mamuliyet cetvelini açamıyorum ben yardım lütfen.

Üye
    earibagi Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    04.05-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    Adana