Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
KOAH nefes darlığına özür oranı kaç acaba?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Brusk KOAH nefes darlığına özür oranı kaç acaba?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    sevgili dostlar Koah hastasıyım acaba bu rahatsızlığım için yüzdee kaç işgöremez oranı verirler

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

aliergin02 slm

sft testiniz kaç derecesi

jon83 jon83

benim arkadaşımın sft sonucu ankara istedi bizde gönderdik sonuç 90 çıktı docdor hafif rotosyon dedi yüzde 20 verdi sizce ankara kabul edermi

Brusk

arkadaşınızın solunum kapasitesi bayağı iyi çıkmış zaten bu hasta KOAH olamaz doktorun verdiği oran yerinde bence

aliergin02 slm

%10 gecmez 90 çıktysa bayagı normale yakınsın 20 verilmişse bayagı iyi yani ama ankara onu bozar 10 dan fazla vermez

jon83 jon83

arkadaşım kalp ameliyatı oldu toplamda yüzde 78 aldı baltazar förmülü düştükten sonra yüzde 57 kaldı aslında bize yüzde 40 yetiyor ankaranın yüzde 10 düşürmesi bizi etkilemez ama sft testi 90 çıktı diye başka hastaneye sevk etme yada yeniden test isterse o zaman işlerimiz epey uzuycak gögüs hastalıklarında 3 çeşit oran veriliyor 80 40 20 yüzde 10 verme ihtimali varmı bilmiyorum bekleyip sonucu görücez saygılar

öykünaz selamlar

Ben de KOAH hastasıyım,sol akciğerim ameliyatla alındı..zor nefes alıyorum,çabuk yoruluyorum,1998 de % 50 derece almıştım,2008 de % 40 verdiler.

ARMADA7806

bır arkadaşım astım ıcın doktora gitti doktor akcıgerlerinde sorun yok sen kronik sinüzüt hastasin deyip nefes darlıgı ilaçları yazdı solunum testinde fvc nefes alımı % 66 nefes verme yine % 66 oranı çıktı solunum yollarından oran alması mümkünmü alırsa vergi indirimiyle emekli olabılecek arkadaşta kalçada protez bacakta 4,5 santim kısalma ve incelme ayrıca hipertansiyon var acaba kronik sinüzit için sakatlık oranı alması mümkünmüdür

OturanBoğa

Orbital ve/veya intrakranial sekel bırakan komplikasyonlu sinüzitler (fonksiyon kaybı ilgili uzmanlık dalı tarafından ayrıca değerlendirilecektir?) için % 10 oran veriliyor (sakatlık oranı cetveli sayfa 12)

Not: Oranlar Balthazard Formülü ile toplanır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

ARMADA7806

oturan boga kardeşim bu oran sakatlık oranı cetvelinde tablo kaçta

hasan emre

sunuzit ile ilgili sakatlik oranini cetvelde bende bulamadim acaba nerde geciyor

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Yukarıda alıntıladığım ifade sakatlık oranı cetveli'nin 12. sayfasında.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye