1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mithatcann Avatarı

Gerçek Adı
    Mithat Can
    Son Giriş
    16.10-2016
    Saat
    09:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

mithatcann

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Ahmedkilicc

Ahmet Bey , sizi rahatsız ediyorum ama , bu 30 oran konusunda bana net oranı söyleyebilir misiniz? Bir de yeni hastahanede yine aynı poliklinikler mi yapacak bu işlemi? Yoksa farklı yerlere de gidebilir miyiz? Onlar bu değerleri görüyorlar mı?
    @OturanBoğa Bülent abi sesimi ne zaman duyacaksınnn : (

kunta

çıkarttıgınız rapor ile il sağlık müdürlüğüne gittiginizde orada rapor itiraz bölümünde dilekçe örneğini veriyorlar zaten onlar kendisi dolduruyorlar yani size yardımcı oluyorlar siz il sağlık mudurlugune muracaat edin

Üye
    mithatcann Avatarı

Gerçek Adı
    Mithat Can
    Son Giriş
    16.10-2016
    Saat
    09:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

mithatcann

@kunta
    sayın kunta konuyla ilgili olarak itirazımı yaptım. İstanbul Fatih Sultan Mehmet hastahanesine istedim. 20 gün sonra gidin dediler. Açtığım konuda 1 önceki sayfada raporun fotoğraflarını eklemiştim. Başka hangi doktorların da kontrol etmesini isteyebilirim? Bunu ben mi seçeceğim? Yoksa yine aynı doktorlar mı kontrol edecek? Ayrıca 65 yaş üstü %10 olan durumu eklememişler. Onu da söylememe gerek var mı hasta 95 yaşında görmüyorlar mı onlar?

@Ahmedkilicc
    Ahmet Bey birşey sormak istiyorum, yeni hasthaneden rapor aldığımda %90 çıktı diyelim, ilk raporum %82 çıktı biliyorsunuz. İkinci rapor direkt olarak geçerli olacak mı? Direkt kullanabilecek miyim? Yoksa birincisinden %8 farklı ve yüksek olduğu için 3.kez heyete mi girmem gerekiyor?

Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmed Kılıç
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Ahmedkilicc

@mithatcann ikinci aldığınız rapor geçerli olur

kunta

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ikinci rapor direk geçerli oluyor,ayrıca hastanın yaşını heyete hatırlatın sonuçta değişiklik olma olasılıgı yuksek

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12