Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ar5228 Avatarı

Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar herkese iyi aksamlar.Sizlere bir kac sorum olacak ÖTV siz arac alabilmek icin engeli raporu almak istiyorum 2011 yillinda kalp nakli oldum ve kas distrofisi hastasiym yürüme sorunum var bu durmda acaba %90 üstü rapor alabilirmiyim engeli raporu cikartip arac almayi düsünüyorum ve bu raporu istanbulda almak istiyorum bana kardioloji ve noryoloji olan hastane lazim istanbulda hangi hastaneyi tavsiye edebilirsiniz.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    13

Rapor oranın %100 olur ve ötv siz araç alabilirsiniz ancak ehliyet durumunuz nasıl olur bilemem

Üye
    ar5228 Avatarı

Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kendim yurtdisinda yasiyorum yürüme sorunum var diye yazmistim tamamen yürüyemez durumunda deyilim Allaha sükür simdilik biraz yürüyebiliyorum ama yinede zorlaniyorum rapor almam icin ne yapmam gerekiyor nereye bas vurmam lazim ve saglik raporlari lazim oluyormu ve rapor almak uzun sürüyormu siz ehliyet durumunu yazmissiniz ben biraz arastirdim ehliyet durumu galiba ayak veya kollarda kayip olursa degisiyor alacak oldugumuz aracta degisiklik yapilirsa ehliyet konusuda h ehliyetti oluyor galiba..

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rapor almak için yetkili bir devlet hastanesine muracat etmelisiniz ayrıca ortopedik engelin dışında %90 ve üzeri raporlarda da ötv den muaf olursunuz

Ayrıca dr sürücü olur raporu verirse normal b sınıfı ehliyetle aracınızı kullanirsınız