Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çotanak28 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:01
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar tek kalça total protezi olupta engelli raporu alanlar varmı lütfen bilgilendirin

Üye
    ASGOKCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Gökçeyurt
    Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun arkadaşım. Bende de aynı durum söz konusu sol total kalça protezi var. % 25 oran veriyorlar heyette. 7 Defa heyete girdim tek başına Total Kalça Protezine verilen oran % 25. Başka arızalar varsa onları da ilave ediyorlar. Bende Siyatik Sinir kesik olduğundan düşük ayak var, lazadan sonra uzun süre yatağa bağlı kaldığımdan Sol bacak toplar damarı bozuldu, kas atrofisi var, deride bozulmalar oldu. Her bir arızanın oranını alt alta koyup topladığında % 70'i geçiyor. Ancak Balthazard formülü uygulandığından oran % 54 oldu. 3. derece vergi indirimi aldım 2014 te. Sizde başka hastalıklar ya da rahatsızlıklar var ise o zaman % 40 oranını geçebilirsiniz.

Üye
    teo Avatarı

Son Giriş
    29.12-2016
    Saat
    12:51
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ASGOKCE arkadaşım ''3.derece vergi indirimi''ni açarmısın inanın ortada o kadar bilgi karmaşası varki kime, neye inanıp nereden başlayacağıma karar veremiyorum iki taraflı kalça protezi operasyonu geçirdim ,E sınıfı ehliyetim var araç almak istiyorum ÖTV indiriminden faydalanabilirmiyim hangi oranda yararlanabilirmiyim acaba

Üye
    serkan1976 Avatarı

Gerçek Adı
    serkanbirol
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Sitede vergi indirimi yazıp arama yaparsanız konu hk. bir çok bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca çift taraf kalça protezi iyi durum 19+19 %38 dir. Ötv siz araç için ayaklarınızda kısıtlılık varsa dr. değerlendirmesi sonucu rapor alırsınız. Kalça protezi ile araç için ötv alanda var alamayanda.

Üye
    teo Avatarı

Son Giriş
    29.12-2016
    Saat
    12:51
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@serkan 1976 öncelikle yazdığınız için teşekür ederim;evet sizinde belirttiğiniz üzere malesef alan var alamayanda asıl mesele bu zaten evet sitede konuyla ilgili çok geniş bilgiler var araştırdım kanunlar falan iyi güzel ama kardeşim bizler avukat falan değilizki. Kimse net bilgi sahibi değil. İstanbulda adam aracını alıyor ama izmirde alamıyor aynı şartlarda BU bahsettiğim olaylar aynı.bu arada çok az bir raporla ÖTV'siz araç alanıda gördük biz.Zamanında sakat dediler parasız yatılıyı kazandığımız halde kabul edilmedik çalışma hayatımız boyunca ''sağlam ''muamelesi gördük çalıştık normal yoldan emekli oldum.hiç bir zaman en ufak indirimden faydalanmadım,emekli olduktan sonra protezlerim takıldı.''E''sınıfı ehliyetimi 25 yaşımda aldım,senelerceulaşım sektöründe çalıştım, neymiş Şimdi ''h''sınıfı ehliyet şartmış, ne kadar komiklik varsa benim ülkemde mevcut sadece gülüyorum....

Üye
    ayyildiz Avatarı

Gerçek Adı
    ayyildiz
    Son Giriş
    26.12-2016
    Saat
    01:08
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Doğuştan kalça çıkığı olan arkadaşlar yüzde kaç rapor aldınız. Kisaliktan dolayı hareket kısıtlılığı, bacak kalınlığı, şekil bozukluğu mevcut bende kaç oranında rapor alırım.

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:42
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ayyildiz

Yuzde 22 aldim en son