Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    oguzdogru Avatarı

Gerçek Adı
    oğuz
    Son Giriş
    01.08-2016
    Saat
    10:23
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese iyi günler benim rahatsızlığım biladeral radius çıkığı

ve heyet raporunun saglık yuzdesı oranında yuzde %20 ye tekabul edıyor ben işsiz biriyım engellı raporu ıcın bır devlet hastanesıne gıttım yuzde 3-5 keserler dedı ama bu qun raporu aldım kı %3 ben askere gıtmedığim halde adamlar bana yuzde 3 ğibi cok komık bır rakam verdıler sağlık ıl mudurluğune gıttım ve kararı sıkayet ederek tekrardan heyete alacaklarını soyledıler sızcede benım su andan ıtıbaren ne yapmam lazım yuzde 3 cok komık deılmı hastalıgımın tam adıda tıp dılındekı bilateral adius başı çıkığı her diskte %10 extansiyon ve supinasyon kısıklığı var toblo 2.3

benım yapmam gereken nedir yardımcı olurmusunuz ?

Üye
    Bedriatak Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

@oguzdogru

benim de her iki koldan Bilateral radius başı çıkığı rahatsızlığım var bana 25 oran verdiler kulakdanda 30 vergiler 2 yıl süreli olarak toplam %48 oranında engelli raporu aldım ama vergi indirimi için ankara sağlık kurulu sürekli verdi.

Üye
    Bedriatak Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ufukalp bey lütfen soruma cevap yazarsanız sevinirim.

bilateral konjenital radius baş cıkığı.Bilateral dirsek rekurvatum kubitus valgus deformitesi.
    Her iki dirsek Fleksör-Ekstansörleri 4/5 Tablo 2.9
    rahatsızlığımdan dolayı sağlık kurulu heyeti bana %25 oran vermişlerdir ama ben bu oranı nerden bulduklarını bilmyorum engelli cetvelini bakıyorum ama bulamıyorum bana bu konuda yardımcı olacak bir arkadaş cetvelden bulup yardımcı olabilirmi.