Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Astım hastalığına hangi oranda işgücü kaybı oranı verilir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

aliergin02 Astım hastalığına hangi oranda işgücü kaybı oranı verilir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    selamlar astım hastası olupta saglık kurulundan alınan rapor dercesi en az ile en fazla yüzde oranı kaç olur bilenler varsa yazsınlar

aliergin02

astım bronşit j45 yazyo

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

TAGI ÇEÇE

astım raporunda sadece istanbul eyitim araştırma hastanesi deri testine göre %20 derece veriyor veren doktorun adıda nilgin toker diyer hastaneler dereceye bile koymuyor dereceye gire bilmesi için üfleme testini geçerli sayıyorlar ondada en az %80 ve altı diyorlar %81 olsa hiçbir dereceye girmiyor %40 ve altı agır deece %40 ve üstü orta derece %80 hafif derece %80 ne %20 veriyorlar ben deri testine göre %20 aldım sadece ve sadece bu hastanedeki doktordan diyer kalan hastaneler vede ankara geçerli saymıyor bilginize

aliergin02

tagi ben anlamyom nasıl şimdi
    ortopedik kbb astım j45 yazyo senin anlatmandan bişey çıkaramadımacıklasan

j45 ne anlama gelyo onu sordum san yüzde kaç verldiğini bilmyom

tagi çeçe bana verilen raporu dikkatli okursan anlarsın işitma kaybi fv3,75%83 fev2,79 %80 fev,fv cr%74astıma bronşiyak

tagi çeçe bana verilen raporu dikkatli okursan anlarsın işitma kaybi fv3,75%83 fev2,79 %80 fev,fv cr%74astıma bronşiyak

TAGI ÇEÇE

F1%80 se %20 alırsın f1%81 dahi olsa alamazsın derece akciyer rontkenine bakarlar birşey varmı birde kanında çıkması lazım kanında çıkarsa olumlu sayılıyor

Benim akciyerde birşey çıkmıyo kanımdada sadece deri testinde alerji astım bıronşit hastalıgım tespit ediliyor deri testine göre hafif alerji astım bıronşit oldugum tanısı konuyor senelik ilaç raporumuda çıkardım hastaneden %20 derecemide aldım doktorumdan ama sadece doktorum bu puanı bana veriyor diyer hastaneler puan vermiyor sadece tanı koymuş bulunuyor ilaç tedavisi veriyor yasaya göre deri testine göre pu an verilmiyormuş ben de hiç astım olmaması gerekki derece almamam için ama alerji astımım varsa yasa gereyi hafif astım alerji tanısıyla puanımı ankara kabul etmesi artı diyer hastanelerde kabul etmesi gerek diye düşünüyorum doktorumda zaten söylüyor sende alerjiye maruz kaldıgında birde soguk algınlıgında bahar aylarında hastalıgının ortaya çıkması fazlalaşıyor kendimi ben koruyorum pis kokulardan nemden soguk algınlıktan vs hastalıgımın sayılmasını tüm hastaneler tarafından diye düşünüyorum elimdeki rapora güvenip vede meslektaşına güvenip puanımı vermeleri gerekirken aynı testleri birdaha yaptırıyorlar yaptırdıkları halde verilen cevap deri testine göre puan veremiycekleri puan alabilmek için sft yada kan testi yada akciyer filmi öne sürüyorlar bir hastanenin verdiyi kararı bir hastane kabul etmiyor bu hakkımıda yasal olara çıkarılıcak kanunla tanı salar astım hastalıgını ispatlamış oluruz

j45 anlamı hafif astım oldugunu bendede aynı yazıyor derece olarakta%20 verilir

derbedergunes

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar herkese öncelikle geçmişolsun dileklerimi iletmek istiyorum.bende aslında bu konuya cevap arıyordum ama malesef cevabı hastansden aldım.

astım hastalarının rapor almaları için söylemesi zor ama ölüm döşeğinde olması lazım. çünkü elimde astım hastalığım olduğuna dair üniversite hastanesinden durum bildirir raporum olduğu halde bursa devlet hastanesi sadece film ve solunum testine göre normal yazıp gönderdi.
    solunum testi normal olduğu için olmazmış.hemde hangi hastaneye gidersen git %15 %20 üstünde vermezler dendi.
    ben de sizin gibi ne yapacağımı bilmez durumdayım. iş bulmada da zorlanıyorum. bu konuda gerekirse sağlık bakanlığına mesaj yoluyla ulaşalım.

tekrardan geçmiş olsun.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye