Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adem_line Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaras

adem_line

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gül hanim arac bayileri orana bakioz dior. 90 ve ustuyse otvsiz alirsinz diyorlar. Oranlar dustukce otv indirimi de artiyor diye biliyorum

Pardon dusuyor

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA

KKELEBEKK

Sizin için % 90 ve üzeri olması gerekiyor, % 90 altı olunca rapor önemli değil ortopedik engel olup rapor sahibi H sınıfı ehliyetle kullanması şartıyla vs.

Forum Moderatörü
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Plumeria

Hmm rapor oranınızı söylememiştiniz.
    % 90 yazan mesajınız için gibi yorumlar okudum dediğiniz için %90 üzeri diye düşünmedim ama
    Verdiğim linkte araç alımı için gerekli şartlar var zaten eğer 1-2-3-4 şıkları engelinizle alakalı değilse 5.şık % 90 ve üzeri olacak.
    Not : Yemekteydim yeni gördüm mesajı..

Geçmiş olsun

Üye
    adem_line Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaras

adem_line

Tsk ederim gul hanm afyt olsun. Sizede tsk edrm kismet hanm aynen dedignz gbi.Ben iste bu % 90 i nasil alacam babama :/ baska yorumlari okudum tek goz tamamen gormedigi halde % 30 veriolarmis. Diger goz hafif gorse bile % 90 vermezler diye korkuyorum

Arkadaslar suan telefonla annemle gorustum raporu % 89 vermisler bu kadar insafsizlik olur mu? Neolur bana bi yol gosterin neyapacam ben simdi

Üye
    adem_line Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaras

adem_line % 89 rapor ile nasil arac alinir, indirim neolur, kimler araci kullanabilir?

Malesef % 90 olan babamin raporuna bugun adanadaki hastane % 89 verdi ben yinede baska illerden de rapor almaya calisacam. Eger alamazsam baslikta yazdigim gibi 89 orani bana ne gibi faydasi olur? Otv indirimi ve araci kimler kullanir? Birde h sinifi ehliyeti ben mi alacam yoksa babam mi?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA

KKELEBEKK

% 89'la hakkınız olmaz babanın engeli sadece gözse, ortopedik engeli yoksa yani. Rapora İl sağlık müdürlüğü'nden itiraz edip başka bir hastaneden yeniden alın.

Üye
    adem_line Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaras

adem_line

Bu arada Rapor gözden

Itiraz etmeden baska ilden alamiyormuyum? Sart mi itiraz?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA

KKELEBEKK

Deneyin almayı, eğer sistemde görünürse yeni aldığınız için itiraz etmeniz şart.

Üye
    adem_line Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaras

adem_line

Raporu 2 hafta sonra veririz dediler. 2 hafta icinde baska ilden alirsak sistemde gorunur mu sizce?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    4

Kalem

bu soruyu yanlış yere sordugunuzun farkında değil misiniz?

hangi hastanenin sisteme veri girip hangi hastanenin sisteme veri girmediğini sizce nereden bilebiliriz?

öğrenmek istediğiniz veri tabanına tüm Türkiye dahil mi sorusu ise, evet Tüm Türkiyedeki hastaneler veri tabanına raporları işlemek zorunda.
    ama sizin başvurdugunuz hastane raporunuzu sisteme girdi mi girmedi mi
    ya da başvuracagınız ildeki hastane raporunuzu veri tabanına girer mi girmez mi nasıl bilelim?

bu soruyu hastaneden ögrenebilirsiniz.

şimdi siz başka ile gideceksiniz rapor için size soracaklar daha once rapor alındı mı? siz tabi ki daha bu hafta yeni rapor çıktı diyemeyeceksiniz.

ya iki hastane de raporları veri tabanına işlerse nolacak?

hangi hastaneler veri tabanına vaktinde veri giriyor hangi hastane vaktinde veri girmiyor ya da hangi hastaneler veri hiç girmiyor bilsek paylaşırız herhalde. ama bu bilgi bizde değil.

Üye
    adem_line Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaras

adem_line

Kalemşör;
    haklısınızç elbette bilmeyebilirsiniz. ben sadece bu gibi durumla karşılaşan olmuştur belki diye sormak istedim. dikkat ederseniz kısmet hanıma "sizce" diye sordum. yanlış anlamayın sizde haklısınız. tşk ederim yorumunuz için. rapor itirazı için 2 hafta sonra alacağım raporun elimde olması gerekiyor değil mi?

birde şunu sormak istiyorum. il sağlık müdürlüğü herhangi bir il oluyor mu? örneğin adanadaki hastaneden alınan rapora başka ildeki il sağlık müdürlüğüne gidilebilirmi?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA

KKELEBEKK

Melek ablanın dediği gibi her hastanede ayrı işlem uygulanıyor rapor alımları konusunda, ve seninde dediğin gibi deneyimi olan birisi yazarsa daha iyi olur ya da sen gidip yaşayarak öğrenirsin başka bir hastaneye başvurarak.

Hangi ilden aldıysan o ilin sağlık müd'ne itiraz etmen gerekir.

Üye
    adem_line Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaras

adem_line

KKELEBEKK;
    tşk ederim

ben yinede eski rapor üzerinden araç almaya çalışacağım. eski rapordaki oran 100 ve bu arada eski 2005 tarihli soyisim sorunlu olan rapordaki soyisimide düzeltip vermişler anneme raporu. yani sadece babamın adı ve soyadı yazıyor tc kimlik yok ana baba adı yok ama sürekli ve %100 oranı var. böyle bir rapora sahip olan araç alımı yapmışsa lütfen buraya yazsın. tşk ederim

Üye
    adem_line Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaras

adem_line Farkli amac icin alinan raporlarda durum neolur?

Herkese mrb. 1 ay once % 91 oraninda babama ait rapor aldik ve otv indirimi icin kullanmak istiyoruz. Ben sirnakta ogretmenlik yapiyorum ve saglik ozrunden tayin isteyecem fakat meb yonetmelik yayinladi ve raporun % 40 ve uzerinde olmak sartyla universite hastanesinden alinmasini, raporda "baskasinin guc ve yardimi olmaksizin hayatini devam ettiremez" ibaresinin olmasini istiyor. Sorum su; simdi gidip universite hastanesinden diyelimki % 80 raporu verdiler. Arac alimi yaparken hangi raporu goz onune alirlar? Sitedeki yoneticilerim en son alinan rapor gecerlidir diyor. Ayri maksatla alinan raporlari ayri yerlerde kullanabilir miyim?

uluhanmert76

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benimde bua benzer bi sorunum var. 2014 yılında ehlıyet almak ıcın heyet raporu aldım h sınıfı ehlıyet alabılır ve tertıbatlı arac kullanabılır dıye yuzde 84 luk. ve buna ıstınaden ehlıyet de aldım hatta 2. el bı arac alıp tertıbat projesı vs yaparak 3 yıl kullandım sonrasında ıse yenı bı rapor lazım oldu bu eskı raporuma ıtıraz edıp yenı rapor aldım yuzde 91 bu yenı raporda 2022 ve gıbı ıbareler var h sınıfı ehlıyet alır ve otomatık tertıbatlı arac kullanrı yok ve ben elımdekı 2. el aracı satıp bayıye sıfır otv ındırımlı arac alamak ıstıyorum eskı raporum la alabılırmıyım kendım kullanmak sartı ıle . halı hazırda h sınıfı ehlıyetım var ehlıyet degısımı olacakmıs ehlıyet degısmeden bu aracı alabılırmıyız aldıktan sonra degısecek olsak mumkunmudur?.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon