Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşım ben sana 40 ve 10 almışsın bu oran sana yeterli olacak zaten eğer amacın iş ise keşke psikiatriye girmeseydin ama boşver zaten gereken puanı alıyorsun bu önemli değil sende ayda bir gidersin iyiyim bişeyim yok dersin %40 sana zaten yeter diğerlerinden ne alacağını bilmem anca rakamlar belli olursa burdan hesaplarız ama şuan için zaten %46 yapıyor

Üye
    eddy1980tr Avatarı

Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim.psikiyatri ye ilaç kullanıyorum diye girdim.ama pişman oldum 3 ay kontrol yazdı.şimdi bana 3 ay sonra mı sonuç verirler.yoksa puanlarımı verip ayda 1 psikiyatri ye mi gel derler.puan düşer korkusu var.yükselir beklentisi de var diğer hastalıklarımdan dolayı.şuan dediğin gibi gelirse eğer ,postayla yollayacaklar ve 1,5 ay sonra istihdam için başvurmayı düşünüyorum.çünkü çalıştığım iş satış yani tezgahtarlık.sürekli ayakta çalışıyorum ve aksayarak yürüyorum.biliyorum çok sordum ama şu son duruma da bir cevap yazarsan içm rahatlar dostum
    dediğin gibi diğer puanlar geldiğinde de asıl hesaplamamı yaparız?

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    13

tam net bu konuyu bilmemekle beraber psikiatriyi bekletebilirler ama sen genede hastanede sor en net cvbı onlar sana verecektir

Üye
    hursidy Avatarı

Gerçek Adı
    hurşit
    Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım. aldığımız ilk rapor da hastane hesaplamada yanlışlık yapmış biz de itiraz ettik ilsa ğlık müdürlüğü bizi başka hastaneye gönderdi. burdan aldığımız rapor ile ilk aldığımız rapor farklı Bu durumda hakem hasteneye gitmek mecburi mi. ben bu ikinci alınan rapordan memnunum yani hakem hastaneye gtmek istemiyorum. İl sağlık göndermedi. Şimdi bu aldığım sürekli ikinci raporla işlemleri yapabilirim değil mi

Üye
    relaxla Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    15.11-2016
    Saat
    20:06
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdi benim anlamadigim nokta şu birinci hastane orani az verdi itiraz ettik ikinci hastaneye gonderildik ve oradan işimize yarar bi oran çikti diyelim uçuncu hastaneye gidip gitmeme kimin elinde bizemi bagli yoksa il saglik mudurlugune mi yoksa hastaneye mi bagli lutfen bilen bi aciklama yaparsa.......

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

itirazdan sonra gittiğiniz hastane rapor, vermez oran vermez sadece kararın bozulup bozulmadığı bildirilir size.Ben ilk raporu hakem hastaneden aldım düşük çıktı itiraz ettim karar bozuldu sonra başka hakem hastaneye gittim rapor oranı yükseldi.Netten araştırın sizin durumunuzdakiler ne oran almış ona göre itiraz edin.Hastalığınızın ciddiyetine eminseniz hakkınızı sonuna kadar arayın.

Üye
    hursidy Avatarı

Gerçek Adı
    hurşit
    Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@zendark

Ben ilk verilen rapora itiraz ettim. ikinci gönderilen hastane rapor verdi. oran da değişti ve bu a oran ilk aldığım raporla farklı ben de il sağlık müdürlüğüne hakem hastaneye gideyim dedim ondalarda gerek yok demişlerdi kesinleşssin diye dedim yazı göndermiş 3 ay oldu ama hakem hasteneye ulaşmamış. yine il sağlık müdürlüğüne gittim bu ikinci verilen raporla işlem yapabilirsin dedi. hakem hastaneye gitmek zorunda değilsin dedi

Üye
    hursidy Avatarı

Gerçek Adı
    hurşit
    Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ikinci hastaneden aldığım raporu işleme koydum. durumuda dilekçede yazdım ilk rapora itiraz ettiğimi ve ikinci hastaneden rapor aldığımı belirttim eğer hakeme de git derslerse giderim yok Anakara merkez sağlık kurulu ikinci raporu onaylarlarsa artık bu raporla işlemlerimi başlatacam.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hursidy Mesajı Gör
    @zendark

Ben ilk verilen rapora itiraz ettim. ikinci gönderilen hastane rapor verdi. oran da değişti ve bu a oran ilk aldığım raporla farklı ben de il sağlık müdürlüğüne hakem hastaneye gideyim dedim ondalarda gerek yok demişlerdi kesinleşssin diye dedim yazı göndermiş 3 ay oldu ama hakem hasteneye ulaşmamış. yine il sağlık müdürlüğüne gittim bu ikinci verilen raporla işlem yapabilirsin dedi. hakem hastaneye gitmek zorunda değilsin dedi

Üye
    uncelim Avatarı

Gerçek Adı
    muammer
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

orada bir yanlışlık yoktur umarım bende ilk raporuma itiraz ettm ikinci rapor ilk rapordan farklı olduğu için il sağlık müdürlüğü direk hakem hastahaneye sevk etti.

Üye
    Aydın0990 Avatarı

Son Giriş
    15.05-2016
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zendark Mesajı Gör
    itirazdan sonra gittiğiniz hastane rapor, vermez oran vermez sadece kararın bozulup bozulmadığı bildirilir size.Ben ilk raporu hakem hastaneden aldım düşük çıktı itiraz ettim karar bozuldu sonra başka hakem hastaneye gittim rapor oranı yükseldi.Netten araştırın sizin durumunuzdakiler ne oran almış ona göre itiraz edin.Hastalığınızın ciddiyetine eminseniz hakkınızı sonuna kadar arayın.
    Ben de hakem hastane kurbanını banada itiraz konusunda yok gösterebilir misiniz nereye itiraz ettiniz rapor almanız ne kadar zaman aldı

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

İlk gittiğim hastane hakem hastaneydi %39 oran verildi.İl sağlık müdürlüğüne başvurup hakem hastanenin kararına itiraz ettim onlar bir başka hastaneye sevk etti.Orası kararı bozdu ve beni başka bir hakem hastaneye gönderdiler.Orası %53 sürekli rapor verdi.Tüm bu işlemlerin tamamlanması 1 yıla yakın sürdü.Her gittiğim hastane 4-5 ay sonrasına gün verdi,her gittiğim doktorda 20-30 kişi sıradaydı bazen doktorlar 1 hafta sonrasına gün veriyordu yoğunluktan dolayı(bir tek bölümden sıkıntınız olsa dahi tüm doktorları dolaştırıyorlar).İlçede yaşadığımdan dolayı 3 saatlik yolu gidip geliyordum.Bu anlattıklarım en yoğun nüfuslu şehirlerden birinin en yoğun hastaneleriydi.Bu kadar yoğun bir yerde rapor çıkarmamın nedeni hastalığımı ispatlayacak makinenin her hastanede olmaması.Dışardan bakıldığında veya üstünkörü muayene olduğumda sağlam çıkıyorum ancak makinelerde hastalığım kesinleşiyor.Rapor alacaklara en önemli tavsiyem hastalığınızı detaylarıyla anlatmanızdır ve gerekli muayeneleri talep etmenizdir, aksi halde doktorlar üstünkörü bakar ve rapor oranınız düşük gelir.
    Konu zendark tarafından değiştirilmiştir (05.05-2016 Saat 20:55 ).

Üye
    Aydın0990 Avatarı

Son Giriş
    15.05-2016
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zendark Mesajı Gör
    İlk gittiğim hastane hakem hastaneydi %39 oran verildi.Aile ve sosyal politikalar il müdürlüğüne başvurup hakem hastanenin kararına itiraz ettim onlar bir başka hastaneye sevk etti.Orası kararı bozdu ve beni başka bir hakem hastaneye gönderdiler.Orası %53 sürekli rapor verdi.Tüm bu işlemlerin tamamlanması 1 yıla yakın sürdü.Her gittiğim hastane 4-5 ay sonrasına gün verdi,her gittiğim doktorda 20-30 kişi sıradaydı bazen doktorlar 1 hafta sonrasına gün veriyordu yoğunluktan dolayı(bir tek bölümden sıkıntınız olsa dahi tüm doktorları dolaştırıyorlar).İlçede yaşadığımdan dolayı 3 saatlik yolu gidip geliyordum.Bu anlattıklarım en yoğun nüfuslu şehirlerden birinin en yoğun hastaneleriydi.Bu kadar yoğun bir yerde rapor çıkarmamın nedeni hastalığımı ispatlayacak makinenin her hastanede olmaması.Dışardan bakıldığında veya üstünkörü muayene olduğumda sağlam çıkıyorum ancak makinelerde hastalığım kesinleşiyor.Rapor alacaklara en önemli tavsiyem hastalığınızı detaylarıyla anlatmanızdır ve gerekli muayeneleri talep etmenizdir, aksi halde doktorlar üstünkörü bakar ve rapor oranınız düşük gelir.
    Öncelikle teşekkür ederim cevabın için ben şimdi ilk yapmam gereken il sağlık müdürlüğüne mi itiraz edeceğim yoksa aile ve sosyal politikalar müdürlüğünemi itiraz edeceğim bana özelden numaranı atsan biraz soru sorabilirmiyim

Üye
    nevzat66 Avatarı

Gerçek Adı
    nevzat
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende bu gün rapor sonucumu aldım işitme yüzde 24 diyabet 20 balthazer formülü sonuç yüzde 39 ve bende bu gün il sağlık müdürlüğü ne itiraz ettim bir ay sonra bağcılar devlet hastanesi ne müracaat edicem hakkımızda hayırlısı

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

il sağlık müdürlüğüne başvuruyorsunuz.Aradan baya zaman geçtiği için karıştırdım kusura bakmayın.

Üye
    tuncay2323 Avatarı

Son Giriş
    03.10-2016
    Saat
    00:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba %80 tıkalı damarım stent ile açıldı eko ef %60,tip 2 diabet,hiper tansiyon ve hiperlipdemi ilaç raporlarım var yüzde kaç oran alabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon