Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    07:10
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ruhsal rahatsızlığım olduğunu öğrenen her arkadaşım dediğim kişiler dostluklarını kestiler. Aslında çok özel birisi yani eşim olmasını istediğim kız da tekliflerimi kabul etmeyince diğer dost dediklerimin gitmesi de bir anlam ifade etmedi. Ruhsal rahatsızlığı olan çoğu yerde dışlanıyor; şizofreni-paranoyak isimlerinden başka bir şey bilmeyenler biz hastaları rencide ediyorlar. Şu an çalıştığım yerde benim psikotik bozukluğu olan biri olduğumu bilmeyenler çoğunlukta. Ama bugüne kadar çok çektim; işsiz kaldım, ilaçsız, tedavisiz kaldım... Bu durumlar söz konusu iken, herkes benle ilişkisini kesiyorken bir de evlenme aile kurma gibi bir sorumluluk altına girilmesi de çok tokat yendiğinden elbette zor hatta imkansız görünüyor...
    Vermeyince MABUD
    Neylesin Sultan MAHMUD
    Aslında durum bundan ibaret, inanabiliyor musunuz? İnşallah ahirette mükafatımız fazla olur diğer insanlara göre... Bunu da hak ettiğimizi düşünüyorum.
    Her zaman gamlıyım
    Her zaman üzgün
    Psikotik bozukluk gereği genellikle depresif mizaçlı olmak; yüzümüzün zor gülmesi de negatif bir değer taşıyor... Çok güzel, çok komik espriler yaparım; çok eskiden gır-gır, hıbır dergileri falan vardı, takip ederdim; o zamanlar benim böyle olacağım, neredeyse yarı kötürüm olacağım aklıma bile gelmezdi...

tekerlekli sandalyede oturup da sağlam bir bayanla evleneni gördüm; bu işin sırrı ne yahu...

Üye
    Nafe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Evet,haqlisiniz,ruhsal rahatsızlıği olan kisilere onyargili yanashma var,bu duruma medyanin rolu buyuk...Ama sadece bu yuzden dostlugu kesen biri zaten hic dost olmamish,dostlugun ne oldugunu bilmemish bi insan,boylelerinin sizden uzak olduguna shukr edin,gerchek yuzleri ortaya cikmish
    Dunya hayati belalar,zorluklar mekani,ama 3,5 gun,Kuran soyluyor"Dunya hayati oyun oyuncak...."

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu işin sırrı Money dostum Money

Üye
    VİSAL-İ BAKİ Avatarı

Gerçek Adı
    Nur..
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    Ege
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@adamo arkadaşım ! Biçok kez darbe yiyen biz engellenenlerde böyleyiz aslında. Herkes kendi yaşadığının farkında sadece. Ben tekerlekli sandalyedeyim mesela. Dediğiniz gibi sağlıklı yürüyen biriyle evlenemedim. Ben de sizin gibi umutsuzum. Ama bi yandan da o umudu yaşatmaya çalışıyorum.. vardır bi yerlerde bizlerin de nasibi. Önemli olan hayrlısını bulabilmek.. umudunuzu öldürmeyin !

Üye
    Nafe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Elin,ayagin olmamasi,rahatsizliklar,hastaliklar insan icin utanilacag bi durum degil ama Allah korkusundan yoksun,kalpsiz,merhametsiz,sevgisiz olmak utanilacak bi durumdur,asil hastalik budur

Üye
    nemoberk Avatarı

Gerçek Adı
    gökberk
    Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    09:37
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    takma kafana dostum sana o şekilde davrananlar inan ki senden daha hasta. en tehlkeli psikolojik rahatsızlık kendini sağlıklı zannedenlerden çıkar. en tehlikeli ruh hastaları kendini daha üstün zanneder. sen hasta olduğunu bilen birisin demekki hastalığın ağır değil. bende de obsesif-kompulsif var.