Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    trakonya06 Avatarı

Son Giriş
    21.12-2016
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Askerliğim yıllarında başladığı rahatsızlığım. Yıllarca doktora gitmedim kendimde aradım sorunu mesela hiç uzun süreli dostluklarım olmadı olamadı hep süpe. en son 6 yıl önce majör deptesyon tanısı konuldu ve 2x150 efexör 0,5 mg xzanax ve uyku için ketya bit süre düzeldim sandım sıkıntılarım geçti. Fakat 2ay sonra tekrar ataklar hep ölüm düşüncesi
    çalışma hayatım da çok başarılıyım ama maksimum altı ay sonra bir şekilde çalışamama ayrılma. Bazen oluyor 3 gün uyumama bazen 2 gün yataktan çıkamama dikkat dağınıklılığı bipolar bozukluk teşhisi ve şimdi zanax ve selectra ile devam.

çalışamıyorum istiyorum olmuyor her iş den çıkarılmada intihar fikri. Toplamda 6 teşebüs . hiç mutlu olamıyorum olduğum zamanlarda da aptal gibiyim .

Çünkü kızım üstün yetenekli hep korkum ona ve eşime bakamamak.

bana yol gösterin inanın kimse ile konuşamıyorum ki zaten kimsem yok

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşim gecmiş olsun bu dönemleri cogumuz yaşadık bir an evvel sagliginin düzelmesi seni ve aileni kurtarır ilaclarini mutlaka al tedavine mutlaka git bu hastalıklardan erken emekli olabilirsin fakat rapor alırsan iş bulman cok zor olur calışıyormusun bilemem fakat calışıyorsan hastalıgını gizlemende fayda var cocugun ailen icin endişeleniyorsun bu cok normal karamsar olma tedavine bak mutsuz olupta aileni mutsuz yapma derim

Üye
    trakonya06 Avatarı

Son Giriş
    21.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Keske çalışabilsem en fazla altı ay sonrası hep aynı .Ve tekrar daha kötü günlere dönüş .Normalde çalışmaktan büyük zevk alan biriydim iş kolik derecesinde gel gör şimdi halimi.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    5

@trakonya06
    engelli sağlık kuruluna girin hst gittiğinizde engelli memur sınavına girmek için engelli raporu almak istiyorum deyin 40 ve üstünde rapor alırsanız gibime geliyor birde sigortaya griş tarihiniz nedir ve ne kadar gününüz var böylece emekli olma zamnınıda hesaplarız daha emekli olmanıza zaman varsa engelli memur sınavına girersiniz elinizdeki rapor ile engelli işçi olarak işkura kayıt yaptırırsınız sizin gibi bizimde zor dönelerimiz oluyor tedaviye mutlaka devam etmeli ilaçları zamanında almalı kendinizi motive edecek düşüncelerden uzaklaştıracak bir şeyler yapmalı ilaçlar bazen uykusuzlukta yapıyor bazen çok yorgunda hissettiriyor endişelerinizden korkularınızdan biraz daha kendinizi uzaklaştırma denediğiniz zaman iştede te çalışma imkanınız olacaktır iş yerinde dikkat eksikliği olmaya başlayınca ya bir nescafe içiyorum yada gidip elimi yüzümü yıkıyorum kendimi toplamaya çalışyıroum bende mücadelenizi bırakmayın kendinizi koyvermeyin

Üye
    Nafe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Allah yardimciniz olsun,her kesin bi imtahani var,olmek cozum degil,hepimiz bi gun olecegiz zaten ama zamani geldiginde,Allah ne zaman uygun gorduyse o zaman...can bizim degil,can Allaha ait...dua edin,Kuran okuyun,iyi gelir.
    ilaclarinizi vaktinte almaya dikkat edin.Ilaclar onemli.

Üye
    şeker çocuk 34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    89
    Verilen Beğeniler
    99

Herşeyden önce eşiniz ve çocuğunuz için dimdik güçlü olup pozitif düşünmek zorunda sınız. Gerisi Allah ın izniyle hallolur

Üye
    trakonya06 Avatarı

Son Giriş
    21.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar inanın hayay yordu bugün yine hastanedeydim .Başka bir teşhis yeni ilaçlar@hilal72 toplam 2300 günüm var 1999 ssk girişim var.