Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 95 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    20:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    egos ne yaptınız heyet rapor oranını verdi mi?

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ayın 5 inde belli olacakmış

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb esma nasılsnz

dün bipollarım yazdığınızı gördüm tedavi oluyormsnz

hangi hastanede oluyorsunuz

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

5 inde sonuc alacağım aysegül dur testi paylasayım sana bugün olan biteni senin görüşünü alayım bide oku ama iiimi :

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Ayşegül evet tedavi görüyorum ..Eşimin tayini sebebiyle Mardinde ikamet ediyorum Mardin devlet has. de tedavım...3 yl kadar ilaç tedavımı sonlandırmışlardı (GATA da ) burda tekrar nuksettı 7 aydır tekrar ilaca başladım..sizin rahatsızlığınız nedir

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tmm okuyum ama ben pskiyatr değilim ki

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayşegül; bugün teste girdim uzun uzun anlatacağım ilk babam girdi bana bekle dedi psikolog babam girdi yarım saat cıkmadı anlatmış babam benim oğlan küçüklük yaştan beri böle küçüklünde yılan dolandı psikolog ya demiş sasırmıs sora üzerinden minübüs geçti demiş travmaları oldu diye anlatmıs özel a sınıfında okudu hep basarısız oldu banyoya zorla girerdi demiş çalısamıo işyerlerinde 1 2 gün çalısıp bırakıo işi demiş askerli yaAPTI AMA ZORLA DEMİŞ babam babam bi yandan anlatırken psikolog not alıomuştu çıktı sora ben girdim psikolog nasılsın fatih dedi iim hoıcam dedim sora analatmaya basladım hocam kulağıma emir veren sesler gelio dedim küçüklümden beri böleyim ben dedim yılan dolandı ayama münibüs gecti karda kafa üstü düştüm travmalarım oldu dedim hep hayatta basarısızım içime kapanığım insan içine giremiyorum hayattan basarısız oldumdan dolayı yırtınmalarım oluo ağlamalarım oluo dedim saçma sapan hareketler yapıorum dedim sora psikolog bana ama bak sacma sapan olduğunu biliosun dedi bende ama engel olamıyorum dedim tamam dedi konuşma bitti sora teste gectim ulan tam 566 soru evet ve hayırlı çarpı işareti koyucan şıklar ben testte bazı hatırladım soruları paylasayım sizlerle insan içine çıkıyomusun hayır kalabalık ortamlardan hoşlanıomusun hayır tanrının sizi görevlendiğine inanıomusunuz evet dedim çünkü kendimi özel hissediyorum sora hocaların üfürükçülerin tedavi ettiğine inanıomusunuz hayır sora banyo olmaktan hoşlanırmısınız hayır sesler duyuyomusunuz evet sora insanların göremediği fakat sizin gördüğünüz insan hayvan gibi karekterler gözünüzde canlananıyormu görüyomusunuz hayır işlerde basarılımısınız hayır eğlenceleri severmisin hayır kalabalığa hayır yanlızlığı severmisin evet sora her sayfada meslekle alakalı şeyler vardı yok orman bekçisi olmak istermiydin insaat mühendisi öğretmen olmak v.s hepsine hayır olmak istemezdim yazdım zihin karışıklığı yasıomusunuz evet başarısız bir hayat sürüyomusunuz evet dedim daha dahaları var şimdi anlatacaklarım bunlar cuma günü test sonucum cıkacak ve psikiyatriye bu test sonucum gidecekmiş oranda orada verilecekmiş anlamadığım 566 soruyu bunlar nasıl okucak zor gelmezmi bunlara ben yoruldum be cevaplaya cevaplaya ayrıca en son psikoloğa dedim ki hocam bi sorunum daha var ben okuduğumu anlayamıorum sıkıntı çekiorum bunuda belirtin psikiyatriye dedim kafa salladı

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

esma82;
    anladm çok geçmiş olsun benim de bipolar ancak 6-7 yıl önce teşhis edilmşti hiç tedavi olmadım bu zamana kadar şimdi dayanamadığım için yeniden başladım tedaviye ama major depresyon teşhisi verdi

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun ..birsüre ilaç verıp kontrol eder bazı ilaçlarda iyi gelmiyorya doktorlar bırazda deneyerek buluyor rahatsızlığı keşke tedavıye devam etseydiniz ..hayırlısı olur inşallah teşhis suresı sıkıntılı süreç ilaç ne verdi benim gunde 2 depakın 500 luk 1 lustralla stabilim

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kaçta kaç oran alacağız bakalım aysegül

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egos45;
    tamam anadım aynı prosedür bana da uygulandı ama başka test yapacağız dediler mi 90 soruluk daha olacaktı baban da olduğu gibi anlatmış yok onlar tek tek incelemiyor soruları sanırım çünkü bi çizelge gibi bişi görmüştüm dr odasında rahatsızlıkların belli başlı özellikleri var sorular ona göre hazırlanır ve okuyucu ile okuttuklarında ne tür rahatsızlığın olduğu ortaya çıkar psikoloğa en ufak ayrıntıları bile atlamadan anlatmışsınızdır inşallah hakkınızda hayırlısı ollur

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

baska test yapacağız demediler tanım değişmez ama deme hastalık tanısı paranoid şizofren benim

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

esma82;
    teşekkür ederim ben mani döneminden sonra depresif dönemde 6yıl önce hastaneye götürüldüm intihar nedeniyle direkt manisaya sevk verdiler ancak babam hastaneye değil ilaca bile izin vermedi yani o zaman bilmiyordum rahatsızlığımın ismini zaten o dönemi hayal meyal hatırlıyorum intihar eşimle boşanma durumuna geldik vb vb durumlar derken dr gittim işte böyle yani major deprsyon dedi cym balta verdi o kadar ama yetmiyo dr dinlemiyo da

egos45;
    bilemiyorum ki eğer dr psikolog pskiyatr inandıysa oran raporunu da alırsın teşhisin de değişmez ama başka rahatsızlığın belirtileriyle aynı özellikte olan bi rahatsızlık teşhisi de konulabilir dedim ya paranoid şizofren ne demek bilmiyorum da

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nezamandır kullanıyorsunuz ılacı küçük dozdan başlanıyorya yavaş yavaş artıyor falan ...baktı olmuyor başka ilaç veriyor bazı ilaçlarda kan tahlili de istiyorlr kanda dozu nekadar çıkacak diye ...

benımde yenı ıstedı kandaki orana bakacakmış

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben psikolağa sadece testten mi oran verilecek dedim aysegül hayır anlatıklarınız epikriz raporunuz hepsi birleştirilip verilecek dedi teste inanırlar heralde ya ama bazılarında karamsar kaldım çünkü soruları anlamadım kafam almadı okudum kaç defa anlamadım bende evet hayır dedim inanırlar heralde ya ne yazmışsak ona göre verilir rapor heralde dimi aysegül

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon