Sayfa 49 / 53 İlkİlk ... 39454647484950515253 SonSon
Toplam 781 mesajın 721-735 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    oznuray Avatarı

Son Giriş
    20.05-2016
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

oznuray

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Umarım hesabınız halen aktiftir size bu ameliyat konusunda ulaşmak istiyorum.

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Mumkun mertebe aktif olmaya gayret ediyoruz. Buyrun merak ettiklerinizi sorabilirsiniz..

Nis

Sormak istediginiz seyler varsa, ben de elimden geldigince yardim etmeye calisirim.

Üye
    nacak Avatarı

Son Giriş
    24.05-2016
    Saat
    03:14
    Yaşadığı Yer
    Ankara

nacak

@Nis

Selam, estetik boy ameliyatı için bilgi alacaktım. Fiyatı ve yaptırılan yer. Ne aşamada işlem sürüyor ?

Nis

@nacak
    Aleykum selam. Ben Baku'de ameliyat oldum. Ameliyat parasi - 4900 AZN. Son cumlenizi tam olarak anlayamadim.

Uyaroglu Merhaba

Merhaba...
    Ameliyatın Ne zaman, nerede ve ne kadara gerçekleştiğini paylaşabilirmisiniz lütfen

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Boy(bacak) uzatma gibi maharet gerektiren bir ameliyatin fiyati doktora ve kullanilacak yonteme gore cok degisiyor. 20 binden tutun 200 bine kadar fiyatlar var. Bu yuzden iyi bir arastirma yapmak gerekiyor. Ozellikle estetik boy uzatmalarin sayisi yeni yontemler ciktikca artmaya basladi. Önceleri sadece tek bacak kisaligi ve 1.40 altina ameliyat yapilirken artik 1.70 boyunda sadece estetik amacli dusunen kisilere de artik ameliyatlar uygulaniyor. Yeterki hasta takintili olsun ve masraflari karsilayabilsin..
    Ilerde nasil olur ne tur yontemler cikar bilmiyorum ama su bir gercekki bu ameliyatlar oyle herkesin katlanabilecegi, sabredebilecegi kadar kolay degil. Ama takintisindan kurtulamayanlar icin de bir cikis kapisi..

Nis

Herkese selamlar.

Dün sağ bacaktan da cihazı çıkardık. Sonunda cihazlardan kurtuldum, birinciye göre bu daha ağrılı çıktı, hatta ağrıkesici iğne yaptırmak zorunda kaldım. Çok şükür zor kısmı atlattım. Şuan kaslarımın gevşemesine ve ayağımda oluşan azcık içe dönme sorununu çözmeye odaklanmayı düşünüyorum. Desteksiz yürüyebiliyorum, ama tabii ki, ameliyattan öncesi gibi rahat ve serbest değil. Diz kırmam iyi, koşmayı deniyorum bazen, çık hızlı olmasa da koşabiliyorum. Zıplamayı henuz denemedim, ağrılar ve sorunlar tam geçince koşma ve zıplamamı geliştirmek için uğraşacağım inşaAllah.

Üye
    STBB Avatarı

Gerçek Adı
    Batuhan
    Son Giriş
    11.06-2016
    Saat
    02:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

STBB

Bu ameliyatta tamamen hareketlerin kısıtlanıyor mu ?Hep böyle mi oluyor ne kadar süre zarfında böyle oluyor ?

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Ameliyat suresi boyunca yani cihaz cikana kadar hayatiniz bazi yonlerden kisitlanir. Ozellikle ilk aylar agri olbilir. Sonra agrilar gecer yavas yavas desteksiz yurumeye baslarsiniz. Cihaz bacaktayken de gezebilirsiniz tabi. Sadece dikkatli olmaniz gerekir. Cihaz ciktiktan sonra ise ilk aylar agir sporlar, uzun yuruyusler tavsiye edilmiyor. Ama sonra hayatiniza kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz..

deniztuba

Ameliyattan sonra ne kadar hastahanede kalıyorsunuz ve maliyeti nedir?

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Ameliyattin genelde ikinci gunu walkerla kaldiriyorlar ayaga..
    Ort. 3-5 gun kadar durumunuza gore kalip taburcu oluyorsunuz.
    Fiyatlari ise olacaginiz dr.a ve yonteme gore 20 binden 200 bine kadar degisir..

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Zaman gectikce bu siteyi aktif olarak kullanmak zorlastigi icin cok sık giremiyorum. Ameliyatla ilgili sorusu olanlar bana facebook adresimden de ulasabilirler.
    Facebook linkim: https://m.facebook.com/ibrahim.algan.18

Üye
    MDS Avatarı

Son Giriş
    02.08-2016
    Saat
    11:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

MDS

Merhaba İbrahim Bey, konu hak uzun yıllardır araştırma yapıyorum sizin için sakıncası yok ise benide bilgilendirebilir misiniz. Aslında bu konu mail msj sürekli yazılamıyor.

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba @MDS
    Tabi.
    Facobook veya mail yoluyla ulasabilirsiniz. Bu konu epey detay gerektirdigi icin buradan yazismamiz cok zor olabilir.
    Yukarda facebook adresimi paylastim ama dilerseniz aşağıdaki mail adresimden ulasabilirsiniz.
    beklenenzafer@hotmail.com