Sayfa 48 / 53 İlkİlk ... 38444546474849505152 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 706-720 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    brkkr Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    ankara

brkkr

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    örnek olarak bir fotoğraf gösterebilir misiniz hiç iz olmadan mümkün olmuyor mu baya takıntılı hocam.

bir de fiyatı hakkında ve varsa bildiğiniz bir doktor ankarada olursa daha iyi olur yardımcı olursanız sevinirim.

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

https://www.google.com.tr/search?q=h...TIfiTaqXItM%3A
    Burdaki resimde holyfix cihazi cikmis bir bayanin resmi var hocam.
    Ankarada bu konuda taninmis bildigim bir dr. yok.
    Metin Kucukkaya, Muharrem Inan, Mehmet Kocaoglu, Haci Kutlu, Sami Sokucu.. Bu dr.lar uzatma konusunda en bilindik dr.lar. Suan istanbulda calisiyorlar.
    arastitmanizda fayda var.

fatmayse
    Misafir Üye
    fatmayse Avatarı

fatmayse

merhaba Aliihsan bey neden hala kısalık var açıklar mısınız. ben de 5 cm kısalık var ben de bahsettiğiniz yöntemle olucam tl verir miisnz aramak isterim sizi

thereya01

neden fiyat bilgisi ayrıntılı paylaşılmıyor anlamış değilim?

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Fiyatlar biraz muamma evet. Boy uzatma ameliyatlari ameliyat olacaginiz dr.a ve yonteme gore 15 binden 200 bin tl ye kadar degisiyor. Ben sahsen holyfix ameliyatim icin 43 bin tl odedim. Turkiyede estetik uzatma yapabilen sayili dr var. Her biri de el marifeti ve kullandigi malzemeye gore farkli fiyat soyluyor. O yuzden iyice arastirmanizda fayda var.

huso701

özelden konuşmak istiyorum seninle mesajlarını temizlermisin

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

@huso701
    Mesaj atilmaya uygunum sanirim. Ama yine de gelen klasorumu temizledim. Ozelden de yazabilirsin.

Üye
    can90 Avatarı

Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

can90

merhaba ameliyat olmayı düşünüyorum ama merak ettiğim bişey var. diyelim ki ameliyatı olduk,uzadık , kemik sertleşti , her şey olması gerektiği gibi , iyileştik normal hayatımıza döndük. Allah korusun diyelimki bi kaza geçirdik , uzatma yapılan kemiklerimizden biri kırıldı. bu kemiğin yeniden kaynamayacağı gibi bişey duymuştum. bu bilgi doğrumudur ? bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

@can90
    Yeni olusan kemikle orninal kemiginiz arasinda herhangi bir fark yok. Sadece kaynayacak kemik miktari fazla oldugu icin uzun sure yeni kemiginizin kaynamasini beklrmeniz gerekiyor.
    Yoksa duymussunuzdur. Kirik sonucu bacagi veya kolu alciya alindiktan ve kaynama da olustuktan sonra kemigin yamuk kaynamasi sonucu tekrar kirilip kaynamasi saglanan cok hasta var.
    Benim okudugum bircok kaynakta yeni olusan kemigin zamanla eskisinden de saglam olacagi yaziyor. Tek sorun bu kaynama islemlerinin uzun zaman almasi.
    Bunun icin de sabir ve tedbir gerekiyor.

Üye
    can90 Avatarı

Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

can90

açıklama için teşekkurler. peki ameliyattan sonra düzenli egzersizle bacaklarımız eski esnekliğine kavuşabiliyormu? yani ben spor yapıyorum ve bacaklarımı sıfır tabir edilen şekilde açabiliyorum. bu esnekliğe ameliyattan sonra tekrar kavuşmam mümkün mü?

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Spor yapiyor olmaniz buyuk avantaj. Cunku bacaklariniz ne kadar esnekse uzatma doneminde kaslariniz ve sinirleriniz gerilecegi icin siz rahat edersiniz. Sizin bacak yapiniz gerilmeye karsi daha dayanikli olur ve ameliyat surecinde de egzersizlere devam ederseniz normalden daha iyi ve daha hizli hareket kabiliyeti kazanirsiniz.
    Cihaz bacaginizdan ciktiktan bir 6 ay kadar agir sporlar vs onerilmiyor. Bacak esnekliginiz de o sure zarfinda normale doner. Benim cihazim cikmamasina ragmrn bacagim eski doldunluguna kavustu. Esnekligini de yavas yavas egzersizlerle kazaniyor.

Üye
    can90 Avatarı

Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

can90

umarım en kısa zamanda iyleşirsiniz, en sağlıklı biçimde. siz ameliyatı Türkiye de mi oldunuz? (kusura bakmayın ben telefonu saate bakmak dışında pek etkin kullanmıyorum , wattsap filan )

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

@can90 tesekkur ederim. Darisi basiniza olsun
    Evet. Istanbul bakirkoyde oldum ameliyati.

Üye
    murat? Avatarı

Gerçek Adı
    muart yıldırım
    Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    05:12
    Yaşadığı Yer
    adana

murat?

Slm arkadaşlar boy uzatma ameliyatı olmak isteyenler hacı kutludan başkasında olmayın derim çünkü biz olduk çok şükür ayagım uzadı kemiyim kaynamasını bekliyom

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba. Arkadaşlar, dün dr sol bacağımdan cihazı çıkardı. Ağrıkesicisiz çıkardığı için kalın civiler baya canımı yaktı, ama birkaç dakika sonra ağrı geçti. Ayağıma basmaya korkuyorum, dr 10-15 gün kadar dikkatli olmam gerektiğini söyledi. Şimdilik herşey yolunda çok şükür. 30 mayıs ta gel sağ bacaktan da cihazı çıkaralım dedi. Röntgen filmime bakıp bir ay önce de çıkarabilirmişiz dedi. Cihazın çıkmasını bekleyen arkadaşlar, inşaAllah en kısa zamanda siz de cihazdan kurtulursunuz.
    http://i.hizliresim.com/0nv1kD.jpg

3 gün önce çektirdiğim filmim

Sayfa 48 / 53 İlkİlk ... 38444546474849505152 ... SonSon