Sayfa 47 / 53 İlkİlk ... 37434445464748495051 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 691-705 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat? Avatarı

Gerçek Adı
    muart yıldırım
    Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    05:12
    Yaşadığı Yer
    adana

murat?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İnşallah eski sağlığınıza bi an once kavuşursunuz

Üye
    Handem34 Avatarı

Gerçek Adı
    Hande
    Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Handem34

özel mesajla bana geri dönüş yapabilir misin ?

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Insallah Murat hocam. Hep beraber sagligimiza daha iyi sekilde kavusuruz. @Handem34 size ozelden yazdim.

Üye
    Ufukyılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    10.09-2016
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ufukyılmaz

arkadaşlar konuya epey uzak kaldım. uzun zaman sonra yeniden yazıyorum. burda bazı arkadaşlar vardı hacı kutlu adında atıp tutan. gördüğüm kadarıyla o arkadaşlar şuan pek iyi durumda değiller. İbrahim arkadaşımızla burda tanıştık ameliyat kararı aldı geldi istanbula. kendisini karşıladım güzel bi kahvaltı yaptık konuştuk kaynaştık şuan çok iyi durumda olduğunu biliyorum hala konuşuyoruz. ben mutluyum bir insana yardımcı olduğum için ve şanslı olan ibrahim iyi doktora kendini emanet edebildiği için.

Üye
    murat? Avatarı

Gerçek Adı
    muart yıldırım
    Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

murat?

Merhaba arkadaşlar ben kısmetse Çarşamba günü holyfix yöntemiyle amelyat olacam
    Amelyattan çıktıktan sonra hepinizi bilgilendiririm
    İstanbul'da hacı kutlu amelyatımı yapacak iyi geçmesini diliyorum görüşmek üzere

Üye
    murat? Avatarı

Gerçek Adı
    muart yıldırım
    Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

murat?

Merhaba arkadaşlar ben 03 .30. 2016da holyfix yontemiyle bacak uzatma amelyatı oldum ve cok memnunum
    Bacak uzatma konusunda bilgi edinmek istiyenlere seve seve bilgi veririm

Fevzikrblt

@murat? Hocam geçmiş olsun msj yazdım size gördüğünüzde cevap verebilirseniz sevinirm

Üye
    murat? Avatarı

Gerçek Adı
    muart yıldırım
    Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

murat?

Merhaba fevzikrblt nasılsınız +79384474746 bu benim whatsaap numaram buradan yazın siteye herdakka girmiyorum

Nis

@murat? Geçmiş olsun. Şimdi nasılsınız?

Üye
    murat? Avatarı

Gerçek Adı
    muart yıldırım
    Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

murat?

Nis iyiyim çok şükür arada ufak agrım olıyo çürük diş agrısı gibi Başada sıkıntı yok çok şükür

Wakeup

Bende ameliyat dusunuyorum fitbone iki bacaga ayni anda yapilmadigi icin koltuk degnegiyle mi geziliyor? bu sure ortalama kac ay?

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

@Wakeup
    Fitbone evet her iki bacaga birden takilmasi onerilmiyor. Ama israr etmen ve tabi dikkatli olman sartiyla iki bacaga birden de taktirabilirsin. Cunku oteki turlu cok zaman alir. Ilk. Baslarda walkerla daha sonra koltuk degnegiyle yurursun. Ne kadar zaman sonra desteksiz yuruyebilecegin yasina, kemik kaynama hizina, yapacagin egzersizlere bagli. Ilk aylar destekle yurursun. Sonra Allah yuru ya kulum derse kisa zamanda desteksiz de yurursun

alicemal350

Herkese merhaba öncelikle bu siteye yazmayı sevmiyorum çünkü engelli degilim bu işi tamamen estetik kaygılarla yapıyorum.
    Ameliyatım 26 nisanda doktorum muharrem inan bu sondan bi önceki mesajım bir tanede eger siteye resim ekleniyorsa aletin neye benzedigini göstermek için bir resim atacağım.Bilgi almak isteyenler iletişim bilgilerim mevcut önceki mesajlarımda.iNGilizcesi olanlar limblenghteningforumdan daha detaylı bilgi alabilirler orda her gün güncel günlük tarzı bir şey tutucam.
    5gün kaldı onu bile bekleyesim yok gerçi gün yaklaştıkça mutlu oluyorum fakat korkum da artıyor.İzmirliyim sırf bu iş için İstanbul'a geldim umarım sonucu başarılı olucak.Söyleyecek çok fazla şey yok ben herkese saygı duyuyorum ama holyfix ile ameliyat olmak bana mantıklı gelmiyor hangi doktora giderseniz gidin fakat ben kombine yöntemle ameliyat oalcagım alet 2 ay sonra cıkıcak(sorun cıkmazsa umuyorum)holyfix aleti yaklasık 9-10 ay ayakta kalıyorki bu ciddi bir süre öyle her babayigit bunu kaldıramaz tek bacak olsa katlanılabilir belki.Neyse dedigim gibi isteyene yardımcı olmak isterim çünkü insanlar boyun ne kadar önemli oldugunu anlamak istemiyor bunca doktora gittim sanki 190 ım da bu ameliyatı olmak istiyorum gibi davranıldım Türkiye degisik bir yer boyum 170 falan sokaga cıktıgınızda ne kadar kısa oldugunuzu görmeniz yeterli.Muharrem bey anlayışlı biri beni vazgeçirmeye çalıştı psikologa falan gönderdi ama ben kararımı 1 yıl önce vermiştim.Şimdi uygulamaya döküyorum.Herkese iyi şanslar( kötü bir günün ardından içimi döktüm kusurum varsa affedin).İyi akşamlar

Üye
    brkkr Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    ankara

brkkr estetik bir şekilde boy uzatma ameliyatı

merhaba arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun benim kız arkadaşım boyundan çok şikayetçi ameliyat olmayı düşünüyor fakat bacaklarda izler bırakıyormuş bu yüzden istemiyor bunu estetik bir şekilde yaptıran veya yapıldığını duyan tanıdığınız biri var mı yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler.

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba @brkkr
    Ameliyat olacagi yonteme göre izler degisir. Klasik ilizarovda izler biraz fazla olabiliyor. Holyfix'de de ilizarova gore daha az ama yine iz kalıyor. Iz acisindan en rahat ettireni icerden takilan sistemler. Mesela fitbone.
    Ama kiz arkadasin bu izlere karsi ne kadar takintili. Ne kadar iz olursa cok kafaya takmaz bunlari da bilip ona gore hareket etmenizde fayda var.

Sayfa 47 / 53 İlkİlk ... 37434445464748495051 ... SonSon