1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 42 / 52 İlkİlk ... 32383940414243444546 ... SonSon
Toplam 780 mesajın 616-630 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

didemuhammed

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @gülgüzeli2 ya bız arastrdık ben cok dedım ıstanbula gıdelım ıstanbulda ol dıye bnm erkek arkdsm memlekete uzak dıye ıstemdı bıde bız ahstaneyı aradık kayserıyı ıste bze yapıldıgnı soyledı gelın goruselım dedı bızde onlrın sozune aldanıp gıttk. doktor dedıkı yaparım dedı 3 gun sınra ıse gıdrsın dedı 4 ay oldu yenı yenı yuruo we bugun ılk defa dsrda bulustuk ben daha yuruyemeyecek dıye beklerken onu bugun carsıda gormek hemde yuruyerek buyuk bı mucıze en son onu 13 temmuzda saglıklı gormustum bıde bugun ıste yıne aksıyor ama bu halımıze sukur dıyoruz bır daha asla dıyoruz o bazen takılıo bana ama kesınlkle dıorum artık sana hastane yok dıorum we ben onu boyle dha cok swyrm bence sızde bu sekıl mutlu olmaya bakın..

gülgüzeli2

allah şifa versin uzak diyip gitseydi daha iyi olcaktı var bundada bir hayır kısmet peki iki bacakmı oldu nasıl bir ameliyattı estetikmi yoksa içten ilizyonlumu kaç para gitti ameliyata

ankarali06

Tum ameliyat ucretini pesinmi istiyor doktor vade yapiyormu ibrahim bey ve alicemal bey yardimci olsaniz

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Alisevm Haci Kutluya gorunmeni yavsiye ederim. Hem uzatma hem de duzeltmeyi ayni anda yapabiliyor. Bir tasta iki kus vurmus olursun ))
    Ankarali06 uzatma islemleri genellikle pesin ucret karsiligi oluyor. Ben de ameliyat oncesinde sordum ama malesef pesin calisiyor adamlar. Ama tabi sen yine de sorgula her an hersey degisebiliyor.

alicemal350

Merhaba uzun zamandır yazmıyordum estetik amaçlı olmak isteyenler için makemetaller ve www.limblengtheningforum a bakıp ordan çok daha ayrıntılı bilgi alabilirler orda rayc isimli üyeninde günlüğü var ayrıca Muharrem İnan'la dün görüştüm kendisi gerçekten inanılmaz biri espiri anlayışı hariç 10 numra bir insan ve doktor estetik amaçlı yapmak pek istemiyor fakat psikolojide okumus ve gerçekten sorun yaşanyanları anlayıp yadrdımcı oldugunu düşünüyorum ayrıca ameliyat için gün de aldım.İsteyen ali_durmaz35@hotmail.com a mesaj atabilir burdan başka bir şey yazmayacağım fakat isteyene yardımcı olmak isterim herkese bol şans

Üye
    snmefe Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    aydın

snmefe

mrh bende estetik amaçlı boy uzatmak istiyorum lütfen bana yardım edin izmire yakınım iletişim kurabileceğim deneyimi olan birisin eihtiyacım var lütfen

incim isimli kullanıcıya ulaşamıyorum okursa bunu özelden msj atamadım kutusu doluymuş ltf bana yardım

alicemal350

snmefe yukarıya yazdım email atabilirsin bana telefonumu veririm konusuruz buraya yazmak istemiyorum

didemuhammed

25 mılyar harcadık sonuc sıfır .. yok demır taktılr ayagına sana brsey dıyemıorumkı ıstersen yaptr ama hersyeı gozonune al doktorunu ıyı sec mesela suan platın war ayagının ıcınde ustelık bıde onu aldrcz we bıde onun ıcın amelıyt olck ama onu smdı degl dugun fln olsun oyle yptrcz

Üye
    seymacihan Avatarı

Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

seymacihan

İnci hanım ben sizden bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak istiyorum

Üye
    snmefe Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    aydın

snmefe

snmercalli@gmail.com ben özelden msj yazmayi beceremedm ltf siz ulasn bana

Üye
    bkrnz Avatarı

Son Giriş
    26.10-2015
    Saat
    17:51
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

bkrnz Yas

Kac yasindasin peki yani kac yasinda ameliyati oldun

Üye
    nık Avatarı

Gerçek Adı
    cagla
    Son Giriş
    05.11-2015
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul

nık

merhabalar incim,
    Bu konuyla ılgılı bılgı almak ıstoyorum ve ekledım oncelıkle amelıyatınızı ıst da mı oldunuz ve hangı dr dan oldunuz?
    yardımcı olursanız cok makbule gecer sımdıden tesekkur ederım.

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Uzun zamandir kimse yazmiyor sanirim. Bircok kisi gibi ben de buradaki yazilar yardimiyla ameliyat karari almistim. Ameliyat olali 5 ay olmak uzere. 6 cm uzadim. Artik yuruyebiliyorum. Simdi kemigimin yeterince kaynamasini ve cihazin cikmasini bekliyorum. Gorelim Mevlam ne eyler.. Neylerse guzel eyler ☺

Üye
    Berne'n Avatarı

Gerçek Adı
    Beren
    Son Giriş
    24.11-2015
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Berne'n

Bu başlıkta kaç cm uzandığınızı, ne kadar surede, maliyet, komplikasyonların kaçını yaşadınız, hangi yöntemle ameliyat oldunuz, doktorunuz. Şeklinde yazarsanız çok iyi olur. Çok iyi bi kaynak okur Canlar

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @didemuhammed, erkek arkadaşınız yürüyebiliyor mu şuan?

Arkadaşlar, benim bir konuda bilgiye ihtiyacım var. Bir dr bana uzatma bitince cihazi çıkarıp alçıya almanın mümkün olduğunu söylemişti, kendi dr bunun yanlış olduğunu, kemik eğilmesi riskinin yüksek olduğunu söyledi. ben bir günlük buldum internette, bir türk arkadaş bir bacağını 5 cm uzatmis, 6 ay sonra alçıya almışlar. 35 gün kadar alçıda kalmış. o zaman için iyi olduğunu yazmıştı, ama şimdi nasıl bilmiyorum tabi ki. alçıdan sonra kaslar yığılabiliyormuş. merak ettiğim de şu - sizlerden biri veya her hangi bir tanıdığınız hiç alçı yaptırdınız mı? Benim cihaz 6 bucuk aydır ayağımda, hala ağrılarım var ve üalkersiz yürüyemiyorum. Çok sıkıldım ve biran önce kurtulmak istiyorum. eğer cihazı çıkartıp alçıya almak iyi bir alternatifse, hemen uygulatmak istiyorum.

Sayfa 42 / 52 İlkİlk ... 32383940414243444546 ... SonSon