Sayfa 4 / 53 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

tatlış

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    inci benim 14 yaşında kızımvar boyu 142 dokyorla uzamaz dedi acaba kaç yaşında ameliyat oldun şimdi nasılsın doktorun kimdi bana biraz yardımcıolursan çok sevinirim

tatlış

incim benimdekızım var boy uzatmaameliyatı düşünüyorum bana yardımccı olurmusun hangi doktora gittin

longing

benim için bu konu o kadar önemliki anlatamam lütfen yardımcı olun masrafı ne kadar oldu ve nerde hangi hastanede hangi doktor ameliyatı gerçekleştirdi?

sagopa kajmer ameliyat olduktan sonra bizi bilgilendir lütfen hem araştırdın mı maliyeti ne kadar ?

Üye
    bcg Avatarı

Gerçek Adı
    nedret
    Son Giriş
    10.10-2013
    Saat
    23:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul

bcg

bizimle boy uzatmayı paylaşdıgınnız için teşekkürler.benim derdim sag bacagımın soldan 2 cm kısa olması gerçi bunuda 1 ay önce ögrendim çünkü ben erişkin pompe hastasıyım yani kas hastası ben sanıyordumki bu hastalıkdan dolayı hafif aksak yürüyorum.sizin yazınızda bacak kısalığı ameliyatından bahsediyordunuz bilginiz varsa yani ameliyatı dr u ne kadar ameliyatı zormu ögrenmek istiyorum

Üye
    YILDIS Avatarı

Gerçek Adı
    YILDIZ
    Son Giriş
    06.02-2013
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN

YILDIS

İncim merhaba 20 ocakta yeğenim ameliyat olacak. Seninle görüşmek istiyorum bana yardımcı olurmusun ulaşırmısın lütfen.

tatlış

yiğenin nerde ameliyat olacak boy uzatma içinmi

destiny07

tatlış'a hiç cevap vermiyorsunuz valla çok ayıp ediyorsunuz :S

Üye
    YILDIS Avatarı

Gerçek Adı
    YILDIZ
    Son Giriş
    06.02-2013
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN

YILDIS

İstanbulda mehmet kocaoğluna 21 ocakda ameliyat olcak.... Evettt kimse yardımcı olmuyor gerçekten. Ben ameliyat da yanında olacağım. dönünce hepinize bilgi vereceğim süreçide sizinle paylaşaırım yaşadık ca .. inşallah her şey çok güzel olacak

tatlış

inşallah her şey güzel olur iyihaberlerini bekliyoruz yiğenin boy uzatma ameliyatımı olacak hangiyöntemle

destiny07

banada cevap veren yok .türk doktorları şunu öğrenmiş başka bişey bilmiyorlar kemik uçları kapanınca uzama dururmuş hahaha amerikada 30 yaşındaki adamları 10 cm uzatıyorlar .ama türkiyede insanın ümidini kesiyorlar ben 31 yaşındayım boyum yaşıma göre kısa 12-13 yaşındaki çocuklarla aynı boydayım erkeklerde boy kısalığı ne kadar kötü bilemezsiniz hanımlar.boy uzun değilse yanlız kalma ihtimali o kadar çok inanın insanlığa bakmıyorlar hep dış görünüşe bakıyorlar.bu riskli ameliyatlar bile gözümüzde sinek ısırığı gibi görünüyor bu durumda .gerçkten zor bi durum bu ameliayatları boy uzatma işini kolaylaştırmaları lazım yaygınlaşması lazım bu ülkede boy ortalaması 1.70 falan yada bunu kabullenmeleri lazım dış görünüşe bakan bayanlar

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.

elif_kız

Ya aslında kemik uzatmanın riski ne anlamış değilim. Kemik uzamayacak diye birşey hayır innamıyorum benim amaliyat olduğmuda 55 yaşında br amcada aynı yöntemle uzatıldı

Üye
    carlmelo Avatarı

Gerçek Adı
    mert
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    antalya

carlmelo

arkadaşlar şöyle bir ameliyat paralarına göz atıldığında estetik amaçlı boy uzatmak için 20 bin tl - 50 bin tl arasında fiyatlar değişiyor.

yani bir araba parası ama yine de bu boy uzatılacak arkadaş ben 22 yaşındayım ingilizce ve almancayı anadilim gibi biliyorum kimse çaresiz değildir

çaresizlik çarenin farkında olmamaktır giderim nato'ya paralı asker olurum.

askerlik için 22bin tl para ödüyorlar yani hiç sıkıntı değil boy uzatacak genç arkadaşlarım rahat olsunlar olmadı kredi çekeriz genciz çalışırız öderiz

umutlu olalım birbirmize destek olalım beylerrr sonunda bu boy uzayacak o kadar olumsuzluk istemiyorum.

tatlış

elif sen ne ameliyatı oldun

evet kardeş doktorlar çok acımasız benim 13 yaşındakikızımın direk yüzüne söyediler aylardır piskolojk tedavi görüyorum ama Allah büyük inşallah doktorlarda yanılabilr

evet kardeş doktorlar çok acımasız benim13 yaşındaki kızımın direk yüzüne söyedier piskoloji diye bi şey kamadı ama rabbim büyük inşalllah doktorlar yanılır

yıldıs bugün ameliyat olacaktı yiğenin nasıl geçti inşallah güzel haberer verirsin

Üye
    rayc Avatarı

Son Giriş
    25.01-2015
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    Yurtdisi

rayc

Merhaba,

Yurtdisinda yasayan bir Turkum. Estetik amacli boy uzatma ameliyatini bu sene olacagim.

Konu hakkinda detayli bilgi sahibiyim. 5 yildir uzerinde arastirma yaptigim bir konu.

Sorunuz olursa bana da sorabilirsiniz. Elimden geldigince cevaplamaya calisacagim.

Bu arada Incim hanim cok gecmis olsun.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun

Bacıbey

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    rayc;

Boyunuz kaç? Ameliyattan sonra kaç olacakmış..? Hayat sizin hayatınız da sırf estetik amaçlı da bıçak altına yatılır mı kardeşim, hiç mi korkunuz yok Allah aşkına..?

Sayfa 4 / 53 İlkİlk 1234567814 ... SonSon