Sayfa 38 / 53 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 556-570 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gamoh Avatarı

Gerçek Adı
    Orhan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Tiflis

Gamoh

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @fatomaa

tl mı dolar mı ?

alicemal350

Türk lirası gamoh

Nis

@fatomaa, amin. InshaAllah hepimiz iyi oluruz ve guzel sonuclar aliriz.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Kımsecıkler yokk herkes iyi miii benım daha 20gün var gibi yarın ölcmek ıcın doktora gidecegm ınslhh bı skıntı yoktur herkese gecmıs olsn nis ne alemdesn ıyı mısın??ibrahımm senın bitti mi ??

gülgüzeli2

mrb arkadaşlar nasılsınız siteyi açan incim nerede neden hiç gelmiyor bir bilginiz varmı

Nis

Selamlar. @fatomaa, ben bir az erken bitirmek istiyorum, tabanlarimi yere tam basamiyorum artik, sabrim da tukeniyor. Doktor da devam et diyor, kararsizim simdilik. Ayin sonuna kadar uzatmayi dusunuyorum, sonrasina bakacagim artik. Sen olctun mu, ne kadar uzamis bacagin? Nasilsin, durumun iyi mi?

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Benım dizim kotu en bastan beride kotuydu bükülmuor pek agrıor cok 1.5cm kaldı 26sona kpntole gıdecem sonra yine bakacz daaha duruma benımde sabrm pek kalmadı hareket yapmaktan yoruldm yıprndm

gülgüzeli2

arkadaşlar sabır önemlidir sabretmesini bilmek lazım ameliyat bu kolay degil tabi herşeyi göze alıp oldunuz sabretmesini bilmek önemlidir öyle sıkıldım falan demekle olmaz siz haraket etmeye devam edin egzersizlere benimde sürem az kaldı inş olacam ama burda sizi görünce sıkıldım falan diyorsunuz ben üzülüyorum açıkcası biliyorum kolay degil zor ama mecbur arkadaşlar ameliyat olacaksak sabret bilmek lazım

Nis

@GuLGuZeLi2, siz bi ameliyat olun inshaAllah, sonra sabir meselesini yine konusalim ) Evet bu ise bilerek girdik, ben agrim olacagini zannediyordum, ama simdi agridan cok zamanin uzun olmasi beni bunaltiyor. ilk 2 ay daha kolay gecti, ama bitmesine az kalmasina ragmen insan bi yerden sonra sabredemiyor. Siz bize bakip korkmayin, eger zamaninizi iyi degelendirirseniz, gunboyu evde oturmayip dolasmaya falan cikarsaniz belki benim kadar bikmazsiniz. Allah yardimciniz olsun.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Aynen gulguzelı haklısın sabretmek gerek sen ne zmn olcakson amlytı?

Üye
    Ufukyılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    10.09-2016
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ufukyılmaz

Şimdi bazı arkadaşlar burda hacı bey için atıp tutuyolardı hatırlarlarsa sevinirim @yazaribrahim iki bacakta 5 cm e ulaştı sanırım 1.5-2 cm i kaldı gayette iyiymiş kendisiyle görüşüyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşlar sabır gerektiren bir iş olduğu kesin, fizik tedaviye devam.

gülgüzeli2

nis ameliyat olduktan sonra hemen yürüyebiliyormuyuz eger öyle bir durum olursa tabi ben durmadan yürürüm tabi bacaklarda bir sorun yaşatmayacaksa inş olduktan sonra burada gelip size herşeyi anlatırım kısmetse..

Fatoma tam tarih belli degil ufak işlerim var onu halledip tarihi belli olacak ama en kısa sürede olacam inş sen nasıl oldun fatoma ağrıların varmı hala

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Ben de gecen hafta dr.a kontrole gittim. Dr. hareketlerimi vs begendi. Sadece diz bukme problemim var iste.
    Onu da egzersiz yaparak hallersin dedi ve 6 cm.de durdurmami bunun eklemlerimin sagligi icin daha dogru olacagini soyledi.
    Benim de 3 gun once 6 cm tamamlandı ve uzatmam hamfolsun sona erdi. Simdi kemigimin kaynamasini bekliyorum. Agrilarim yine var ama azalmaya basladigini hissediyorum. Umarim biran once sureci atlatir su cihazdan da kurtuluruz Fatomaa, Nisa...

Nis

@GuLGuZeLi, evet yuruyebiliyoruz. disarida vakit gecirmek sansiniz olursa, bunu sakin kacirmayin derim. Cok yurumek ve egzersizleri aksatmamak lazim bu ameliyat ta.
    @yazaribrahim, inshaAllah hep beraber

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yazar ıbrahım cıhazını cıkardın mı??cıhazla devammı edırsun ayrıca dizini kac derece bıkebılıorsun???ben 80de kaldımm suan

Sayfa 38 / 53 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon