Sayfa 37 / 53 İlkİlk ... 2733343536373839404147 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 541-555 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gamoh Avatarı

Gerçek Adı
    Orhan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Tiflis

Gamoh

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaslar buyuklerim kucuklerim nasilsiniz herkese acil sifa diliyorum sagliniza kavursursunuz insallah benim sorularim var lutfen yardim edermisiniz yorumlari okudumm yani bir tek ben degilmisim boyla ilgili psikoloji sorunu olan bu konuda neyse ben erkek evladiyim 17 yasindayim boyum 1.63 kilom 50 arkadaslar yorumlariniz bazilari beni mutlu etti ve en cogu uzdu oncelikle ameliyattan sonra buyuk acilar buyuk sorunlar ola biliyormus 90% ve ilerleyen zamanimizda buyuk sorunlar yasayabilyiormusuz soguk havalarda kemiklerimiz cok fazla agriya maruz kaliyor diye yorumlar bile var bastan sona kadar okudum yani ben boy uzatma ameliyati olucam insallah yani ameliyat olanlar tavsiyeleriniz nelerdir bana herkes yazmis 7 cm nan fazlasi zarar yani hangi anlamda bahs etmisler ben 1.63 den 1.70 istiyorum sorun olurmu aslinda psikolojim gercekden cok bozuk zaten bunu yasayan bilir boy ne demek sokakda metroda kisa birini gordugume seviniyorum ama cok kisayim sadece bazi yorumlar beni vazgecirebiliyorda oncelikle agrilar fazla oluyormus peki doktorlar garanti veriyorlarmi ilerde aile kurunca ne bileyim ilerleyen zamanimzida 30 40 yaslarinan sonra sorunlarimiz olmayacak diye tamam 7 cm fazlasi zararli zaten fazlasinda ihtiyacim yok ucretsiz olsada yatmam ameliyata 7 cm nan fazlaya ama arkadaslar demisiniz 7 cm nan fazla cok agri oluyor misal olarak atiyorum evde cay bile koyamiyoruz kendimize kac ay suruyor bu ve onemli birsey hatirlatmak isterim eger agrilarimin ve buyuk sorunlari onleyecekse iste hep boyle umutlar veriyorum kendime hersey guzel olucak ornek olarak benim bacaklarim cok kalin yani hatta bir baska forum sitesinde konu acmistim bu sorumla ilgili kollarim cok kisa yani bileklerim kolum cok kisa kisaca biz kiz gibi lakin bacaklarim cok kalin babam 42 yasinda babamin bacaklariyla ayni kardesimin yasi 21 ve bacaklari bana ve babama nazaran ince yani ben 17 yasindayim bacaklarim kalin simdi kalin derkende o kadarda degil sisko anlaminda yazmiyorum kemik olarak yani ailemlemde babamla benim bacaklarim cok kalin yani ani okulda arkadaslarim kollari benim kollarimnan cok kalin ama bacaklari incecik bununla ilgilide psikolojik sorunlarim vardi yani otobuste metroda insanlarin bileklerine bakib kendiminkine bakib diyordum neden benim bilegim incecik ama bacakalrm kalin kardesimin bilekleri kollari kalin ama bacaklari ince yani bunu yaziyorum ameliyatta nasil sans verir bana belki bana gore kalindir sizinde bacakalriniz kalin benimkinen daha cok hemide ama ameliyatti cok istiyorum bazi tavsiyeler aldim ki 17 yasindasin ve boy uzatma kitapi satin al ve dene pek bilgim yok ama mutlaka arastirmisinizdir 17 yasinda daha cok katkisi oluyormus kitapin omurgalarimi duzeltiyor onun gibi birseydi neyse yani kisaca ameliyatta cok korkutugum ilerde buyuk sorunlar yasamam ve ameliyattan sonra acilar agrilar nasil oluyor yurumem kac ay surucek ne kadar cok uzatirsam o kadar cok beklemem ve sabir etmem lazim lakin ne kadar az uzatirsam daha cabuk yurumeye normal hayatima devam edebilriim ?? merak ediyorum ne olur beni anlayan anlar yardimci olun benim halimi anlatmak icin misal vereyim sizlere ornek olarak mesela belki bazilariniza sacma salakca gereksizce gelebilir ama mesela unlulerin boylarina bakib kendime bak bu unlunun boyu su kadarmis goruyormusun ama esnin boyu uzun kisaca boyle sorunlarim var aynada kendime bakamiyorum nefret ediyorum kemdinen artik kendimi deli gibi hiss ediyorum yeter allahim yeter offf metroda sokakda otobuste insanlari gorunce sinir oluyorum yakin akrabalarla selamlasinca onlar asagi eyililyiorlar oyle opusuyoruz yukardan bakiyorlar gibi hissediyorum aslinda kizlari anlamiyorum ve ozur diliyorum hepinizden pardon af edersiniz salakca karsiliyorum cunku kadinlarin boyu mesela 1.55 yahu giyi ayakabiyi ve 10 cm uzaniyorsun ama erkekler icin gecerli degil erkeklere is hayatinda ozel hayatinda kariyerinde ozguveninde buyuk rol oyunuyor boy kisaligi offf allahim sen buyuksun yardim et bu zavalli kuluna offf saygilar

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Zıplaa yahuu sabah aksm zıpla kardesım 20yasında zıpladı 3cm boy attı sen 10cm bıle atarsın hıcc yılmadan zıpla yuksek yerlere tutun psıkolojını bozma amelyt kolay degıl gerek yok

Üye
    Gamoh Avatarı

Gerçek Adı
    Orhan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tiflis

Gamoh

Gercekten ??? yaaa aslinda evde odamin kapisinin arasina barfiks asdirdim gym door asilyorum ama hic bir dakikada surmuyor 10 saniye falan asiliyorum ben 17 yasindayim bildiginiz gibi ismim orhan yazdiginiz icin tesekkurler fatoma
    gercekten 20 yasinda 3cm attimi allahim gercek mi bu ? herkes bana 17 yasindasin artik boy uzaman durmusdur sagliklida beslnmiyorum yani herseyi kolay kolay yemiyorum bana ilk siz oldunuz ki 17 yasinda diyen ki 10 cm bile uzarsin umitlenmedim degil bu arada zipla derken neyi kastediniz ? acaba ?? ben su anda 1.63 um allahim 1.70 olsam dunyalar benim olur elimnen gelenin herseyi yapari yeter ki 1.63 den 1.70 ye uzayabileyim offf

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Ya benım kardesım kendısıde kapının arasına su barfıksten astırdı uc cm uzadı süt ic hergun bır saat asıldı uc ay dort ayda boyu farketti...bır erkek ıcın nasıl 17yasında uzamaz dıolar anlamıorm

Üye
    Gamoh Avatarı

Gerçek Adı
    Orhan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tiflis

Gamoh

yanlis anlamadim degil mi yoksa beni umutlandirmak icinmi yaziyorsunuz cok ciddiye aldigim konudur bu 3 cm aldi kardesiniz ve hergun 1 saat ? hergun 1 saat nasil durduk parmaklar ister istemez agriyor insanin ????? SUT vallah cok sevmiyorum pek icmem ve ben tiflisde yasiyorum SUT derken hangi sutleri tavsiye ediyorsun normal markette satilan sutlermi ? bu arada kardesiniz kac yasinda su anda ve 4 ayda 3 cm atmis kac yasindaki yada kac yasinda uzandi 3 cm ??

Nis

Her kese iyi gunler. @fatomaa, shukurler olsun, ben iyiyim. agrilarim oluyor, ama her gun degil. Beni en cok bunaltan sicaklar ve zaman. Benim 2 ay daha uzatma yapmam gerekiyor. Biktim, usandim artik (((
    Sen nasilsin? Nasil gidiyor? Ben son gunlerde normal yurudugumuz gibi bi adim one atiyodum, sona dige bacagi ondan one. Boyle oldukda kasla az geiliyor. Doktorum bi adim atip sonra diger ayagi da onun yaninda yere basmami onerdi. boylelikle bedenin agirligi iki bacaga ayni zamanda basiyor ve kaslar geriliyor. Ben iki gundur oyle yuruyorum ve baya kaslarim yumsadi ve daha rahat yuruyebiliyorum.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Kardesım suan 21yasında gecen yıl cok zıpladı bır saat dedıgım aralıklı yanı mesela on dk fılan gunde 6 7 kez SUT te marketten aldgn SUT ıste....

Niss bende cokk bunaldmmm ama 63gundur ıstnbuldym burası fazla sıcak sayılmaz ...benım ıcın sıcak cok sorun degıl agrı sızı olmasında sıcaklar olsa da bırsy olmaz...suan kac cm uzadın neden hala ıkı ay var(benn cok cokk sıkıldm ama yapack bırsy yok hele annem benden beter alıp makınayı memlekete gıdelm dıor olmaz dıorm o benden daha cok bıkmıs...inslhh hersy ıyı olurda bunca acı zahmete deger maddi manevı olark zor gunler cunku

Üye
    Gamoh Avatarı

Gerçek Adı
    Orhan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tiflis

Gamoh

ziplamak ip atlamak mi acaba ?

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Gamoh
    Bu isler hic belli olmuyor.
    Ben de cok hoplayip zipladim ama 15-16 yasindan sonra pek birsey degismedi. Kimininde de Fatomaa nin dedigi gibi 17-18 inden sonra boyu birden uzayabiliyor.
    Sen oncelikle ne kadar uzayabilecegini buyume kikirdaklatinin ne durumda oldugunu ogrenmek icin dr a gorun istersen.

Üye
    Gamoh Avatarı

Gerçek Adı
    Orhan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tiflis

Gamoh

evet ibrahim ben 1.63 sizce doktor geri cevirirmi bazilarini senin ihtiyacin yok deyip geri cevirebilyiorlarmis yani aslinda butce cok onemli bu konu hakkinda butce konusunda bana ozelden pm atan olursa cok sevinirim yaar izi falan kalmamasi icin daha buyuk masraf oluyormus degil mi butun bilgili arkadaslara sesleniyorum butce fiyat konusunda ne olur ozelden msj atin hangi doktor ne kadar isityor hangisi daha iyi siz arastirmisinizdir belki turkiye disinda daha iyi olur ameliyat mesela amerika londorada gibi yerlerde olsak ameliyati daha ucuza getirebilirmyiiz bana tek care ameliyat yoks ben sutle barfiksle uzanamam cunku annemin boyu 1.55 babamin 1.63 benim de 1.63 amcalarimin ve dayimin boyu 1.75 1.70 ve .172 aslinda kilseyle bagli gurcistana wahisgitonan is amacli tiflise geldi cok iyi biri uzaklarda bir yerlerde yakinin olmasi cok guzel insanin )

alicemal350

fatoma 6 ağustosta istanbula geleceğim umarım her şey yolunda gider görüşme şansı da buluruz

Nis

@fatomaa, benim doktor tam olarak ne kadar uzadigimi soylemedi. Ben hesapliyorum, ama bazi gunler gerektiginden az veya cok uzatmis olabilirim, tahminen 4.2 cm uzadim. cihaz ciktik tan sonra 0.5-0.7 cm kadar uzama kayboluyormus, o yuzden 6.5 cm uzatmak icin aslinda daha cok uzatma yapmaliyim ((

dorthaziran

Fiyat ne kadardi acaba soranlar olmus ama yanitlamamissiniz ne kadara mal oldu ben saglam bi yapidagim yani kemigim ince degilse mesela en fazla 8 santim mi uzuyor fiyat ve nerde yaptirdiginizi ogrenmek istiyorum

Üye
    Gamoh Avatarı

Gerçek Adı
    Orhan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tiflis

Gamoh

evet ben yazdim ama arkadaslar cevap yazmamis ameliyat olanlar yazmamis anlamaiyorum valla lutfen ozelden yazarmisiniz saygilar ve tesekkurler

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alicemal 10agustosta doktora gıdecem goruseblrz ama 6agustoa ıcın soz veremem bılmıorm...

Ayrıca fıyatı yazdık sayfayı okuyun gerıye ben kendım dıyeyım tekbacak 40bin alet 10bin hastane 25bın dktor verdım fızık tedavo seasn bası150verıom rontgn 400
    Ni

Niss ınslh ıyı olursun gec olsn guc olmasın bende cok sıkıldm ama ınslh g

Sayfa 37 / 53 İlkİlk ... 2733343536373839404147 ... SonSon