1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 27 / 52 İlkİlk ... 1723242526272829303137 ... SonSon
Toplam 780 mesajın 391-405 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

gülgüzeli2

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok kışa bırakma kontrolee falan gelirsen havalar soguyor senin için zor olabilir sıcakda olmak iyidir kötü deil kaç cm uzatacaksın boyun şuan kaç

alicemal350

169 5-6 cm arası bir şey 175 hedefim ama riske atmam 1 cm için

gülgüzeli2

inş hayırlı geçer biran önce sağlıklı şekilde olursun ve sağlıgına biran önce kavuşursun bende olacam motorlu çivili içten yani kumanda sistemiyle herşeyi gerçekleştiriliyor hemen ameliyat olduktan sonra uzamıyor 3.4 ay zamanla o kumandayla içerdeki çiviyi aktife ediyorsun işde öyle uzama gerçekleştiriliyor herşey bittikten sonra o içine taktığı çivi kalıyor ona doktor karar veriyor ne kadar kalacagını içindeki kemikler kaynayıncaya kadar tam kalıyor kaynadıktan sonra onuda çıkartıyor öyle sağlıgına kaldıgın yerden mutlu huzurlu inş devam ediyorsun sorunsuz bir şekilde herzaman kısmet hayırlısı demişimdir her zaman diyorum

Üye
    menuha123 Avatarı

Gerçek Adı
    Barış
    Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    Antalya

menuha123

arkadaşlar merhaba yukarda bır arkadaş 9 cm yaptırmıs pısman olmus ama neden acaba pişman ne gıbı sorunlar ortaya cıkmıs.. bnde yaptırmayı planlıorum en rısksız ve izsiz olanı içerden sistemle hangi doktoru önerırsınız ne kadar bir maliyet gözden cıkarmalıyım not:50bın gözden cıkardım

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Rontgnlerı 10 15günde bir cekıorm benımkı estetık aamaclı degıl...tek basına yapman zor gulguzelı cok zor ayrıxa estetık amlytı devlet karsılamıor....

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Benim 34 gun oldu ameliyat olali. Ve yarin ins 3 cm tamamlanacak. Her gun bir mm uzuyorum.
    Az once fizik tedaviden ciktim.
    Ameliyat sureci hic kolay degil. 7-8 ay resmen hayatinizin en zor gunlerini cekeceksiniz. Inanin yuruyebilmek rahat rahat hareket edebilmek dunyadaki en guzel seylerden..
    Ameliyat olan arkadaslar beni daha iyi anlayacaktir. O yuzden cok ciddi olanlar ve kesin karar verenler disinda kimse dusunmesin.
    Benim de boyum 1.63 idi. Iyice takinti yapmistim.
    Iyiki ameliyat oldum.
    Süreç cok zor ama zafer sabredenlerindir �� ☺

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

yazaribrahim, gercekten rahat-rahat yurumek buyuk bir mutluluk. bazen rahatca yuruyen, kosan, ziplayan birini gordugumde kiskaniyorum (( bir gun tum yasadiklarim geride kalacak biliyorum, ama bazen sabretmek zor oluyor iste. bence de cok takinti yapmayan arkadaslar sakin ameliyat olmasin.

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Evet Nisa.
    Ve cok garip geliyor. Daha haftalar oncesinde biz de hoplayip zipliyorduk. Simdi walker a mahkum olduk.
    En ufak seyde yardim istiyoruz.
    Ama biliyoruz ki bugunler oyle yada boyle bitip gidecek. Ve biz cok daha mutlu huzurlu olacagiz ins.
    Hem ne demisler mutluluk onu isteyene ve ugrunda uykularini feda edene verilir.

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

InshaAllah sorunsuz atlatiriz ve eski sagligimiza kavusuruz. En onemlisi bu.

gülgüzeli2

arkadaşlar bu ameliyatı çok isteyen ve hergün böyle yaşamaktansa ameliyat olmayı yaptırmayı isteyen arkadaşlar sabretmeyi bilecek nolursa olsun en önemlisi ameliyat olduktan sonra keşke olmasaydım sakın demeyin kendinize yazık etmiş olursunuz çünkü insan zorluğu görünce pişmanlık duyabiliyor o yüzden sonuna kadar savaşmak zaten pes edersen allah etmesin sağlıgından olabilirsin gerekeni yapacaksın allah inş sanada yardımcı olur ve sağlıklı şekilde biran önce kurtulursun fatoma ben tek olmaya mecburum benim yapacak birşeyim yoktur ben bir sene boyunca ailemden uzakta tek başıma yapacam işin ucunda ölüm yokya herşeyi göze alıyorum evt zor biliyorum ama bana yardımcı olacak kimse yoktur tek başıma yapmalıyım başka çaresi yoktur maaleseff

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Gulguzeli birilerını ıkna et ama bı arkds es dost akraba olmadı bır yardmcı tut yada kesınlıkle tek cok cokk zorlanırsın

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

gulguzeli2, ameliyat olmadan her sey farkli gorunebilir, ama biz yaptirdik ve biliyoruz. tekbasina kesinlikle olmuyor, kardesim. ayaginiza guc duserse, sagliginizda sorunlar ortaya cikabilir, Allah korusun. Buna ragmen ameliyat olmak istiyorsaniz, daha diyecek bir seyim yok.

gülgüzeli2

yardımcı tutarım bak o şekilde olur ama yardımcıyı nereden bulacaz fatoma sen ev tutmuştun ne kadar kira ödüyorsun

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Aynen nis e katılıorm amlyt olanlar daha çok bilir bu işi bu ara nis kac cm oldu seninki???

Gulguzelı ev kuzenımın evi kendısı memlekette burda kiralar pahalı sen otel tarzı bi yer tut gunluk 70 80 lira olanlardn kiraylanugrasma esyayla ugrasma....kcuk bi otel giriş kat işini görur bi yatak dolap mutfak gereclerı fılan olsa yetr

Ben amlyta karae verdgmde bu evi bilmıordm internttn otel tarzı evlere bile bakmıstm sonra burayı önerdı kuzen bızde geldk suan42gundur burdym...

gülgüzeli2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    fatoma şimdi ameliyat olduktan sonra kaç gün sonra taburcu ediyorlar günlük dahamı iyimi

istanbula geldim tabi doktorla görüşecem çiviler almanyadan geliyor sanırım birkaç hafta beklemem lazım gelmesi için ama günlük tutarsam diyelim birhafta beklemem lazım bu para katlanır günlük 70 den tuttum diyelim birhafta 490 yapıyor aylık kira uygun deilmi sen daha iyi bilirsin orada kalmış birisin ama dedigim gibi böyle olursa napacam

tabi ameliyat olduktan sonra taburcu ne zaman ederler orasını bilmiyorum ama evim hazır olsun hastaden çıkar çıkmaz eve gideyim birdaha otelle uğraşmayayım sence hangisi iyi

Sayfa 27 / 52 İlkİlk ... 1723242526272829303137 ... SonSon