1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 25 / 52 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon
Toplam 780 mesajın 361-375 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    diabetus Avatarı

Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    12:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul

diabetus

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    günaydın ya arkadaşım senin boyun zaten normal uzatacak ne var anlamadım estetik görünüm için bıçak altına yatmaya değermi bunun için yapılan tüm düzeltmeler ilerde bir gün vücudundan misli misli çıkacak sağılığın sıhhatin yerindemi gerisi boş macera aramaya gerek yok kafanıza takıp bunu bir saplantı haline getirmeyin lütfen

gülgüzeli2

ama olmuyor kardeşim rahatsızım psikolijim kötü ben senelerdir olmayı düşünen birisiyim 1.63 normal filan degil benim için başkaları için belki normal olabilir ben olmaya karar verdim iki çeşit ameliyat yöntemi mi var birisi içten çivili digeri dıştan galiba bende buradaki yorumları okuyarak ögrendim estetik nasıl bir ameliyat acaba iyimi birde fiyat önemli tabi ben tek ameliyat olacam herşeyi kendi başıma yapacam hastanede benim yanımda kimse olmayacak ameliyat olduktan sonra ben kendim nasıl eve gidecem hastanede kalırsak zaten yine para alacaklar bakalım hayırlısı

merhaba fatoma nasılsın yorumlarını okudum sen ameliyat olmuşsun çok geçmiş olsun banada anlatırmısın sen biraz az çok bilirsin çünkü bu bilgilere ihtiyacım var bende olmayı düşünüyorum

gülgüzeli2

incim siteyi açtı artık görünmüyor ne zaman gelir acaba oda ameliyat olmuş birkaç bilgi alsaydık fena olmazdı

Üye
    diabetus Avatarı

Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

diabetus

ya arkadaşım sen iyice kendini kaptırmışşın hakkında hayırlısı bayanda 1.63 boy kısa değil nerden bu inanca sahip oldunuz topuklu ayakkabı ile istediğiniz kadar zaten uzayabiliyorsunuz,durup dururken başınıza iş çıkartmayın kendinizle barışık olun kendini beğenmeyen insanlar kendinde değişiklik arar,sağlık yönünnde bir sorun vs olsa eyvallah bizde yardımcı olalım bence hayatınızla kumar oynamayın...

gülgüzeli2

hayır kardeşim ben erkegim 1.63 erkekte normal degildir senin boyun kaç diabetus

gülgüzeli2

estetik olmak iyimi metin küçükkaya tek ameliyatla 15 cm uzamak mümkün oluyormuş tabi her insana olurmu bilinmez

alicemal350

Ben ameliyat olmadım ama Muharrem inan ile 2 görüşme yaptım isteyene bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım özel mesajdan telefon numarası yazabilirsiniz

gülgüzeli2

alicemal anlatırmısın estetikmi olacaktın bilgi verirmisin neler anlattı doktor boyun nedirkaç cm uzama oluyor 5 cm için ameliyat olmaya degmez 10 15 cm olacaksa olur

Üye
    diabetus Avatarı

Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

diabetus

güzel kardeşim benim boyumda 1.67 yani aramızda çokta büyük bir fark yok bu kadar niye takıntı yaptın ki sosyal hayatını bu şekilde yaşamakta sıkıntımı çekiyorsun demek istediğim zaten türk erkeğide kadınıda çok uzun boylu değil yani devler ülkesinde cüce değilsin boş ver üzülme..

gülgüzeli2

sen beni anlamıyorsun kardeşim ancak beni anlayan bilir neyse ben başımın çaresine artık kendim bakacam yapacak birşey yok

diabetüs böyle söyleyerek beni teselli edemezsin ancak kendi kendini teselli edersin çünkü dedigim gibi bir insanı ancak o durumda olan insan anlar ben burada forumu baştan sona okudum ve herkeside anladım hakda verdim çünkü gerçekten insanı mutsuz ediyor ve psikoliji gittikçe bozuluyor ister istemez insanın elinde olan birşey degil tabi bu ama mecburen kafaya takılmıyor degil insan istiyorsa mutlu olacaksa herşeyi göze alır nolurse olsun böyle yaşamaktansa ameliyat olurum ve sonuna kadar savaşırım daha iyi benim için

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

gulguzeli2, ben de estetik amacli ameliyat oldum. cok takmistim, eger ameliyat yaptirmasaydm, omrum boyunca pismanlik duyacaktim. o yuzden, gercekten psikolojinizi bozuyorsa bu durum yaptirim. Ama sakin 7 cm fazla uzatmayin, saglik icin riskli. Bir de, yardim olmadan olmuyor, kendinize bir bardak cay bile koymakta zorluk cekeceksiniz. Her cektiniz zorluk, bacaklarin uzerinde fazla durma zararli. Benim bir tanidik ameliyattan sonra yalniz basina yapti her seyi, simdi buyuk sorunlari var. Gercekten yardim olmadan olmuyor, bu durumu kucumsemeyin.

gülgüzeli2

nis öncelikle çok geçmiş olsun boyun kaçtı kaç cm uzadın hangi doktorda ameliyat oldun estetik iyimi hangi yöntemle oldun dışardanmı birde içerden olanı varya o nasıl birşey çivili falan diyorlar ücret ne kadar gitti bilgi alabilirmiyim

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Tesekkur ederim. Ben Baku de ameliyat oldum, disaridan Ilizarov yontemiyle. Burda diger yontemlerle ameliyat yapilmiyor. Ben 6.5 cm uzatmayi dusunuyorum, en fazla 7 cm.

gülgüzeli2

kaç gün önce oldun kaç cm uzadın ücret konusunda ne kadar gitti inş biran önce sağlıgına kavuşup hayata geri dönersin bende olacam nelerle karşılacagı bilmiyorum umarım ummadıgım şeylerle karşılaşmam

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Amin, hepimiz icin hayirlisi neyse o olur insaAllah. Ben 2 ay 5 gun once ameliyat oldum, 3 cm uzadim. 4900 AZN ameliyat parasi tuttu (dolar kuru degistigine gore tahminen soyleyebilirim - 5000 dolardan bir az fazla tuttu). Ayrica tomografi, ilac filan 400 dolar kadar tuttu, ilaclar cihaz cikana kadar icilmeli.
    Ummadigimiz seylere gelince, olabiliyor. Bu ameliyat bir az da sans isi.

Sayfa 25 / 52 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon