Sayfa 20 / 53 İlkİlk ... 1016171819202122232430 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 286-300 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Vallah bende cok uzagm ama geldım mecbur ev buldm kalıom

Benım hem kısalık hem egrılık var sadece kısalık olursa daha avantajlı daha rahat biter

Askıda Üyelik
    mkaya64 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Uşak

mkaya64

burda boyu kısa olupta hayatından memnun olmayan ne çok insan varmış hatta benden uzun olupta isyan edenleri görünce şaşırıyorum benim boyumda 135 cm ama sizin gibi 3-5 cm için ameliyat olmayı hiç düşünmedim düşünmemde sevgilisi olupta ailesiyle tanışmaya korkanlar sokakta işittikleri cüce lafından dolayı ameliyat olmak isteyenler hayat zor evet ben sanki hiç yaşamadımmı boyum kısa diye dalga geçenler yüzünden sokak değiştirmeler futbol oynarken adam yerine sayılmayıp fazladan oynatılmam gol atınca çıkarılmam sevdiğim kıza sevdiğimi söyleyememem istediğim kızla evlenememem başkalarının kendi oğullarına layık gördüklerini bana layık görmemeleri lafa gelince benimde sevmeye hakkım var ama ona sevdiğimi söyleyince sanki terörist misali suç işlemişim gibi azarlanmalar küsmeler derdin ne diye sorulupta derdini söyleyince boşver diyenler okurken herkesi dansa kaldırıp bana gelince aa senmiydin deyip uzaklaşıp giden müdür yardımcıları... daha yazmak istesem neler çıkar neler ama ben çok şükür Rabbime diyebiliyorum ve hiç bir kız içinde isterse 30 cm boyumu uzatmasını istemem bi kız beni sevecekse olduğum gibi sevsin isterse benden uzun olsun ben ona çok iyi "adam" olurum çok iyide severim ama kısayım diye istemezse kapıyı gösteririm yinede kimseyi yargılamıyorum herkesin kendi düşüncesi Allah hepimizin yardımcı olsun.

evereeest

Arkadaşlar hacı kutlu' ya boy uzatma ameliyatı olup sorun yaşayan var mı? Ben oldum ve şu an sağlığımı kaybettim. Eğer benim durumumda olan varsa lütfen özelden yazın.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Ne oldu sen ıkı bacak bırden mi uzattın nasıl kaynettn ne oldu

Cok gecmıs olsn insallah gecer

evereeest

Estetik amaçlı düşünen arkadaşlara söylüyorum bunu sakın yaptırmayın. Doktorların laflarınada aldanmayın paranızı ve sağlığınızı alıp hiç bir şey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar. Benim her iki bacağımda artık normal değil. Yapılacak yeni ameliyatlardan sonra ne olacağınıda bilmiyorum. Bildiğim tek şey doktor diploması altında insan ve sağlık ticareti yapılıyor

Fatomaa sen kime ameliyat oldun

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Evereeest, problem tam olarak ne? Ben de estetik amacli ameliyat oldum ve acikcasi boyle seyler duydugumda korkuyorum ( Allah hepimie acil shifalar versin!

akgnsbnm

cok şaşırdım sanirim grupta ilk olarak bole bisey duydum everest tam olarak noldu anlatabilr misin Nis sen iimisin sende sorun sikinti varmi

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

@akgnsbnm, şimdilik iyiyim, elhamduliLLeh. bazen cok agri oluyor, ama bu normal bir hal. sadece arkadaşların problemlerini okudukça korkuyorum, acaba ben de mi böyle sorunlar yaşarım diye.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Ben metın kucukkaya ya oldm cokk gecmıs olsn benm zaten estetık degıl tek bacak kısalıgı ınslh ıyı olursun cok uzuldum

Suan netıceyı bılmıorm daha 14gundur uzatma yapıorum bende

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Holfyx ıle mı oldn sen hangı yomtmle oldun kı benımkı fıtbone

evereeest

Arkadaşlar maksadım kimseyi korkutmak değil. Estetik amaçlı boy uzatma ameliyatını olmayı düşünenleri uyarmak için yazdım. Sakın yaptırmayın. Ben bu ameliyata alınmadan önce herşeyin iyi ve güzel olacağından başka bir şey anlatılmadı. Dertleri para kazanmak ve reklam yapmak olan doktorların elinde oyuncak olmayın.

evereeest

Ayak bileklerim ve diz kapaklarım içe döndü. Ayaklarımda şekil bozukluğu oluştu

Zor yürüyorum başka bir doktora oluşan bu durumları düzeltmek için yeniden ameliyat olmam gerekiyor

Dilerim ameliyat olan arkadaşlar bir an önce sağlıklarına kavuşur ve benim yaşadıklarımı yaşamazlar. Sağlık sorunu olmayıp estetik amaçlı ameliyat düşünenlerde bundan vazgeçerler. Hepinize acil şifalar diliyorum

alicemal350

Ben estetik amaçlı düşünüyorum 7 temmuz da Muharrem inan'a randevu aldım.Bu ameliyatı olan arkadaşlar süreç hakkında biraz daha bilgi verirlerse çok sevinirim.Herkese acil şifalar ...

Üye
    Ufukyılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    10.09-2016
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ufukyılmaz

@evereest benim yakın arkadaşım hacı beyin asistanıdır. Hacı beyide az çok tanırım. Sizi bu hale sokup çaresiz bir şekilde bırakıp tedavinizi yarıda kestiyse gerçekten ayıp bende bir daha hacı beyin adını ağzıma almam. İlk defa bi hastasından bunları duyuyorum ve şaşkınım. Araştırıcam bu konuyu gerçekten çok merak ettim en kısa zamandada bi sonuca ulaşıp bilgileri burda herkese paylaşıcam. S

evereeest

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben 14 aydır uğraşıyorum senin bulabileceğin bilgilerin gerçekleri yansıtacağını sanmıyorum. Benim yaşadıklarımı kimsenin yaşamasını istemem ben üzerime düşeni yapıp buradaki insanları bu ameliyatın ciddiyeti hakkında uyardım. Bundan sonrası herkesin kendi tercihi. Sadece şunu bilki ne yaşadığımı ve ne halde olduğumu ben biliyorum.

Sayfa 20 / 53 İlkİlk ... 1016171819202122232430 ... SonSon