Sayfa 2 / 53 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

ocaktayemekvar

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    uzama bacaklardan mı yapılıyor birde ayaga kalkıp sosyal hayata dönmeniz ne kadar sürüyor fiyatları ne kadar bilgilendirirseniz çok sevinirim mesajınız için simdiden teşekkürler

Üye
    İncim Avatarı

Gerçek Adı
    İnci
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

İncim

ocaktayemekvar;

Uzama bacaklardan oluyor evet... Normal hayata dönmek 7 8 ay hersey süreç süreç ilerliyor...

Üye
    y.emre Avatarı

Gerçek Adı
    yunus
    Son Giriş
    25.11-2012
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    sakarya

y.emre

aslında benim en çok merak ettiğim fiyatı.toplam maliyeti yani.eğer uygunsa fiyatı bendeyaptıra bilirim.2009 model bi doblo var.onu satacam.bide evlenmek için biriktirdiğim biraz nakit var.onuda kullanırım.çok acıklı oldu ama gerçekten hesabım bu.fiyatının ne olduğu konusunda yardımcı olursan sana çok dua ederim

Volkan_84

bayanlar için boy hiç problem değil. özellikle erkek arkadaşı ile boy farkı olmadığı sürece.. Erkekler içinde bu geçerli..Partneriyle aynı boyda olması yada kendisinden kısa olduğu sürece fark yapmaz..

Türkiyenin erkek boy ortolaması 1.72, bayanların ise 1.61
    Dünya ortalamasına görede 2-3 cm geride olduğumuzuda belirteyim

Herşeyden önce sağlık.

destiny07

benim yaşım 31 ve erkeğim. boyum 1.68 .çarşıya çıktığımda o kadar insanın arasında cüce gibiyim. ve bu piskolojimi bozuyor .illizarov ameliyatı olmayı düşünüyorum. tek sorunum boy ,ben bu boy yüzünden evlenemedim bile .burda estetik görüntüye çok önem veriliyor (sivasta) .boyun normal bunda bişey yok demeyin gerçekten erkek için boy kısalığı kötü bişey .

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

UnFeeLinq

yaa yuh artık yazmayım dedim dayanamadım. destiny boyun nerdeyse 1.70 tr ortalamasındasın hatta bazı erkeklere görede uzunsun bence
    sokakta yürüyen erkekler kac ya allah aşkına hepsi 1.95 2.05 mi yapmayın

destiny07

1.88 . en az .hemde 14-15 yaşındakiler .o boyda ben çocuklardan bile kısayım asıl onlara yuh .ben bu yüzden evlenemedim bile diyorum sen bana yuh diyon

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

UnFeeLinq

bence sen özendigin insanlar gibi olmak istiyosun arkadasım tabi bu benim fikrim. benim boy da 1.60 ama evlenmeme bi sakıncası yok hani

idolün kim kıvanc tatlıtug mu ibrahim kutluay mı

destiny07

yoo hiç sevmem ikisinidE burdaKİ KIZLAR fazla seçici o yüzden

zeynepp18

destiny07,
    burda estetik görüntüye çok önem veriliyor (sivasta).
    neden öyle??

destiny07

ah bir bilsem aynen fıkra gibi bi durum değilmi uzun boya çok önem veriyorlar.uzun boylulara ayrıcalık gösteriyorlar. dış görünüşü biraz daha iyi olduğu için olabilir bir kız evleneceği adam için mümkünse uzun boylu olsun diyor .yani 1.70 boy yetmiyor bu sitede başka sivaslı birisi varsa bu yazdıklarımı doğrulayabilir .bende illizarov ameliyatı olmayı düşünüyorum. kısa boy erkekte hiç makbul değil bunu bilirsiniz az çok piskolojiyi etkiliyor doğal olarak .

zeynepp18

ben de sivaslı bi aileye gelin gittim. gittim de denemes de. onlarda boyumu çok takıntı yaptılar.sivaslılarda hakkaten böle bişey var.. kaynanamla aramızda 4 cm var ama yine de kısa diyoo bana.

destiny07

zeynep hanım doğrudur ..bende sivaslıyım boyum 1.68 falan belimden dolayı . normalde 1.72 kısada sayılmam ama bu yüzden beğenmeyenlerin sayısı çok fazla boy ve dış görünüşe göre yargılıyorlar . burda çok eskiden berli böyle 31 yaşına kadar boy yüzünden evlenemedim .sorun bende sanıyordum ama değilmiş bu yüzden illizarov ameliyatı olmak istiyorum .teşekkürler destek olduğunuz için

zeynepp18

hakkımızda hayırlısı destiny07,,
    çok geçmiş olsun.

destiny07

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağolun

Sayfa 2 / 53 İlkİlk 1234561252 ... SonSon