Sayfa 19 / 53 İlkİlk ... 915161718192021222329 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kıme aamlyt oldn dynner

Bende yedı ay koltk degnegı kullnckmısım ya yedı ay biter mı

Üye
    dynner Avatarı

Son Giriş
    27.06-2015
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    Izmir

dynner

1-2 ay gecmek bilmiyor ardindan su gibi geciyor iciniz rahat olsun
    Ben fitbone un mucidi professor baumgart a ameliyat oldum almanyada munihte yapildi butun operasyonlarim

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Oooo sen bzde. Daha kalıtelılerıne olmussjn ben suan ucuncu gundeym ama agrm var korkum var uc ay sonra okullar acılack dersler var ayagm kaynarmı yasım büyüdü 27oldu bünyem cok zayıf inslh sonu gızel olur

Ne kdr a maloldu sana

Amelıyt dynner

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Merhba herkese evde egzersz icin neler önerıldı sıze arkdslar ben suan dızımı zorla kırpmaya calısıorm kaslarm ve etlerim uzatma ıcın gerılıor

Üye
    SARUHAN Avatarı

Gerçek Adı
    SARUHAN
    Son Giriş
    06.10-2016
    Saat
    07:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul

SARUHAN

öncelikle gecmiş olsun kardesim
    ben de eskiden boy uzatma konusunda cok arastırma yaptım
    ögrendigim kadarıyla alt kaval kemiginden ve ust baldır kemigini kırıp
    tellerle baglayıp kemigin kendi kendine uzaması bekjleniyormuş bu dogrumu???
    Bu boy uzatma ameliyatı hersey dahil nekadar para tutuyor tam olarak ???

Nis

@fatomaa, şimdi nasılsınız? Ağrılarınız azaldı mı? Ergezsiz olarak doktorum bana evde çokça yürümeyi, karın üstü (dizlere kadar) yatağa serilip bacakları havada serbest bırakmayı (diz arkazı kaslar boy uzadıkca bükülmesin diye), sırtüstü olarak bacakları kaldırıp 90 derece bukmeyi onerdi. Şimdilik fazla bükmeye çalışma, ağrılar azalsın, 3-4 hafta sonra bukmeye calışırsın. Bacağını aşağıda tutma, şişiyor. Oturduğun zaman yukarı bir yere koy. Bir de, ayak pencesini aç-kapa. Kaslar boşaldığı için pence aşağıya kayıyor.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Merhaba nis cokk sukur agrılar bıraz daha azaldı yavas yavas ıyıye gıdıorm bugun tam ıkı hafta oldu amlyt olalı bacagımı sureklı yukarıya kaldırıorm ama destek alarak ben desteksz kaldıramıorm doktorum kaslarn cok gucsuz dedi bakalm ınslh acılır yavas yavas sen nasılsın ıyı mısın sımdı

Nis

Selam. Ben iyiyim elhamduliLLEh. Gecen hafta 2 gun cok agrim oldu, agrikesici ilac kullanmak zorunda kaldim, shimdilik iyi gidiyor. Baslarda kaslar zayif oluyor, sen sakin ergezsizleri birakma. Gozunu korkutmak istemem ama, en cok agrilar baslarda oluyor, sonra azaliyor, sonra uzamaya baslayinca bir kac santim sonra yine kaslar agrimaya basliyor. Ama biz zaten onceden agrilar olacagini bilerekden bu ameliyati yaptirdik, her sey gecicidir, agrilar da... Allahin izniyle bunlari geride birakacagiz ve bizim icin guzel hayat basliycak )) Boyle iyi seyler dusun ki, agrilar seni yenmesin.

soylemeyi unuttun, bu gun ben tam 2 sm uzamis oldum )) 6-6.5 sm durdurma karai aldim, cunku baskalarinin resimlerine baktigimda cok uzama olan kisilerde proporsiyon bozuklugunun yarandigi gordum ve uzadiktan sonra kosamayan 2 kisi biliyorum. bu beni korkutuyor acikcasi. Her iki bacaktan ameliyat olup da kosabilen tanidiklariniz varsa, bana soyleyin lutfen, yoksa ben de kosamiycam korkusu yarandi icimde.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Yaa bence bu korkuyu yen burda her ıkı bacaktan amelyt olup 4 5ayda koşan birileri vardı sayfayı gerıye dogru okursan onun yorumlarını görursun elbet adı rayc olmalı muharrem ınanda amlyt olmustu boyunu kac cm yapacaksn nis sen 6.5cm yeterlı zaten sonrası zor olur rıske gırmemek daha ıyı

Nis

Onun yorumlarini takip ediyordum, ama ameliyatdan sonra sadece bir yorum yapmis. Kosabildigini yazmis, ama ne biliyim, bu bana yeterli gelmedi. Ben 6.5 cm, hatta belki 6 cm-da uzatmayi kesin durduracagim.

Alp Er Timur

Arkadaşlar bu kosamama durumunu ilk defa duyuyorum ne oluyor da kosamiyorlar. Kaslar mi yetişmiyormuş koşmak için. Lütfen birisi açıklasin bu önemli bir konu beni ameliyat kararimdan vazgeçirebilir kosamamak.

Nis

Tam olarak neden boyle oldugunu ben de bilmiyorum, ama kiz gozumun onunde kosmak istedi, ama kosamadi. Doktoru zamanla duzelecegini soylemis. Ama 3 yil gecmis ameliyatdan...

akgnsbnm

mrblar iki haftadir bole bi forum ariyodum acan arkadaslara tesekkyr ederim su sorum olacakti balta limanin da ameliyat olan varmi varda doktor önerisi ??? ayrica arkadasalr fiyatlar cok ucuk ben herkesin butcesinin bunu karsilayacagini dusunmuyorum bende cok istiyorum ancak sanirim alaninda cok ii iki doktor var ve fiyatlari cok fazla

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Akgn dedıgın doktorlar kımler???muharrem inan ve metın kucukkaya mı baltalımanında sami sökucu ıyı ama her amelytı yapmıor benım bacak ıcın olmaz dedı mesela yapamam fılan risklı senın sorunun tam olarak ne kısalık mı egrılık mı?

akgnsbnm

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    fatomaa evet muharrem inan ve metin bey yaaa ben ist. baaya uzagim ama ins gelicem benim sorunum da kisalik malesef

Sayfa 19 / 53 İlkİlk ... 915161718192021222329 ... SonSon