Sayfa 18 / 53 İlkİlk ... 814151617181920212228 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 256-270 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ilayda4455 Avatarı

Gerçek Adı
    ilayda
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

ilayda4455 Boy ameliyatı olanlar, olmak isteyenler var mı?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar ben 20 yasındayım boyum 1.37 ..Genetik sebeplerden dolayı kısayım ve 13 yaşından sonra uzamadım daha.. Bu benim sosyal hayatımı tamamen olumsuz etkiliyor..Toplum arasına bile çıkmak istemiyorum " aa şuna bak cüce"" aa hobbit " neden bu kadar kısa bu boya bak" gibi dalga sebepleri oluyorum.. Arkadaşlarım babet giyiyor ben 15 cm topuklu giydiğim halde onların boyunda olamıyorum..Çok kötü psikolojm gerçekten
    anladımki ben insanları değiştiremem benim değişmem lazım...Sevdiğim bi insan var ve ailesiyle bu yüzden tanısamıyorum çünkü biliyorum beni görünce istemicekler,oğullarına kabul etmicekler,daha önce başıma gelmişti ...
    Neyse ben bu boy ameliyatı konusunu annemle konuştum ( elimize bu aralar yüklü bir miktar para geçicek) bu parayla ameliyat olmak istediğimi kendimi kabullenemediğimi söyledim .. Ben bunu kaldıramam senin acı cekmene dayanaamam
    kolaymı sanıyorsun sakat kalıcaksın sakat kalırsan bu sefer o çocucgn ailesi seni hiç kabul etmez vs dedi..Şuan sadece muharrem inanla görüşmeye ikna edebildim onu...Ama burada görüyüorum boyu 150 oldugu halde bu ameliyatı olan arkadaslarımız var olmak isteyenler var..Bunların yanında benim bunu istemem sanırım en doğal hakkım ama işte gelde anneme anlat bunu .( oysa tek istediğim normal bir insan olmak... Bu dünyada eksik olmak farklı olmak sakat olmak çok zormuş...

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

ben de bu aralar ameliyat olmayı düşünüyorum. sürekli araştırıyorum. şu sıralar hacı kutluyu öneriyorlar. yeni bir yöntem bulmuş ve onu uyguluyor. 7 cm için 30-40 bin istiyor diye biliyorum. ayrıntılı bilgisi olan veya bu ameliyatı benim gibi değerlendirmek isteyen arkadaşlarla iletişime geçmek istiyorum. ???

Nis

Onun buldugu yontem Holyfix. Internetten arastirin. Bu yontemle ameliyat olan biri anlatiyor:

Holyfix Yöntemiyle Boy Uzatma Ameliyatı.. (ilk ay))

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

gönderdiğiniz linkteki yazıyı okudum. neredeyse tüm süreci anlatmış. çok zor görünüyor. ama sabredilirse mutlu son için yine de değer. ama yine de aradan 2 yıl geçmiş. hem yeni yöntemler için yeterli bir zaman hem de holyfix in geliştirilmesi için iyi bir zaman.
    bakalım. ben de istanbula gidip muayene olacağım yakında. ayrıntılarını sizinle paylaşırım inş. isteyen arkadaşlar olursa beraber gidebiliriz. özellikle böyle zamanlarda bir yoldaş her zaman destek verir.

Üye
    Exorcist Avatarı

Son Giriş
    13.09-2016
    Saat
    09:54
    Yaşadığı Yer
    Kayseri

Exorcist

Bunun kısaltması yok değil mi ?

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Bu hafta sonu Hacı kutluya gidip muayene olmayı ve eğer karar verebilirsem de ameliyat olmayı düşünüyorum. beklemenin veya oyalanmanın gereği yok.

Alp Er Timur

@yazaribrahim

Hocam bubhafta sonu derken yarin mi gideceksin yoksa haftaya mi gideceksin. Eğer bos zamanım olursa bende gelmeyi isterim tecrübe olması açısından.

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

13-14 haziranda gideceğim inş. Alp Er Timur eğer gelirsen çok mutlu olurum. ben de beraber gidebileceğim ve karar vermemde yardımcı olacak birini arıyordum. isteyen başka arkadaşlar olursa onlar da aramıza dahil olabilirler. böyle durumlarda oturup istişare yapmak, ortak kararlar almak her birimize destek verir.
    Konu yazaribrahim tarafından değiştirilmiştir (31.05-2015 Saat 21:53 ).

Üye
    alihhhsan Avatarı

Gerçek Adı
    ali ihsan
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    01:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul

alihhhsan

bende manyetik çici yöntemiyle tamamen estetik bi şekilde sağ bacak uzatma ameliyatı oldum.sanırım bu yöntemin ücretsiz devlet hastanelerinde yapılabildiğinden insanların hala haberi yok:S ve amliyatın maliyeti gerçekkten çok yüksek .ben istanbul sarıyerde BALTALİMANI KEMİK HASTANESİNDE oldum ameliyatı ve çokta memnun kaldım.ayrıca olmayada devam edicem hala kısalık var. doç.dr bilal demir ve op.dr.sami sökücü yaptı ameliyatımı ve yapmaya devam edecekler..

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Ali İhsan, umarım istediğiniz uzunluğu sıkıntı olmadan elde edebilirsiniz.
    estetik bir şekilde sadece sağ bacağı mı uzattınız. sizinki tek bacak kısalığı sanırım. iki bacağı birden uzatma ameliyatını devlet karşılamıyor diye biliyorum.

Üye
    alihhhsan Avatarı

Gerçek Adı
    ali ihsan
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    01:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul

alihhhsan

Teşekkürler İbrahim .evet sadce sag bacak kisaligim var .iki bacak uzatmasinida devlet karsiliyor ancak bir sartlari var .yanlis hatirlamiosam 1.50 ve altinda olmak gerekiyor bunun icin.

Üye
    isot98 Avatarı

Son Giriş
    02.06-2015
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

isot98

Merhabalar ben ismail bende cam kemik hastasıyım 17 yasindayim ve sol ayağım sağ ayağıma nazaran 5 cm kısa ve uzatma ameliyatı için hastaneye doktorum cok iyi bir doktor pr.irfan ÖZTÜRK ama aklima takilan bir sürü soru var yardimci olabilirseniz cok iyi olur teşekkürler...

Üye
    bedrikalender Avatarı

Gerçek Adı
    bedri
    Son Giriş
    04.06-2015
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul

bedrikalender

Selam incim boy uzatma hakkında bilgi almak istiyorum ..ne kadar zaman sürüyor .fiyatı ne kadar ve kaç santim uzayabiliniyor

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Herkese merhaba ben uc gun once amlıyt oldm suan agrılarım ılk gune gore az ayagı kalktm koltuk degmegı ıle yuruyorm ama sancm cok tabi pek hareket edemıorm bide sureklı kustum ayagmda gozle gorulur egrılık ve kısallk vardı suan bakınca egrılıgı duzeltmıs goruyorum ama yzatmaya baslamadk daha ıc gun sonra baslaycz doktorm metın kucukkaya ona gelen tum hastalar cokk memnun olduklarını soyledı bakalm bizimde oyle olur insalh...herkese gecmıs olsn

Üye
    dynner Avatarı

Son Giriş
    27.06-2015
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    Izmir

dynner

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaslar. ben 2 sene once oldum ameliyati yaklasik 1 yil oncede degnekleri biraktim. 1 yildir hoplayip ziplayip kosuyorum fitness yapiyorum. agustosta civilrr cikicak. butun gelisim bitti. Ben fitbone teknigi ile oldum ve aol bacagm 7 cm uzatildi. Aklinda sorusu olanlara 05546093706 bu numaradan whatsapptan bilgi verebilirim. Herkese acil sifalar

Sayfa 18 / 53 İlkİlk ... 814151617181920212228 ... SonSon