Sayfa 16 / 53 İlkİlk ... 612131415161718192026 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uğurerd Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    31.07-2016
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

uğurerd

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim kardeşim ameliyat olacak tek bacak kısalığı var onun için bu forumdaki yorumları okuyorum ve hala kararsızız yani uzun süreç ve zorluğuda olabiliyormuş. ileride bacak kısalığı sorun çıkarmasın diye araştırıyorum. takıntılı manyak nickli kardeşim bu ameliyatın nasıl olduğunu ne sıkıntıları olduğunu bilmiyorum ama sana bu ameliyatı olmuş olanlar yardımcı olabilir. sana benim tavsiyem boyun 1.73 müş bence boyun iyi kardeşim hiç takıntı yapma kendine sıkıntı yapma.

Üye
    bantun99 Avatarı

Son Giriş
    13.08-2015
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    MANİSA

bantun99

arkadaşlar 1,60 boyum var fitbona sistemi içerdern 15cm için fiyat'ı nedir şuan tam net? 2 bacakda uzatmak istiyorum intihar edicem yoksa

Üye
    Düşünceliyim Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    04:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Düşünceliyim

Arkadaşlar merhaba yaşım 18 boyum 1.67 falan elimden kemik ölçüm yapıldı kıkırdaklarım kapanmış uzamassın spor yap dedi doktor . Bazıları yaşın küçük sporcu iğneleri vur 5-6 cm uzatıyomuş hormonları falan tetikliyormuş diyor ben hiç anlamam sporcu ignesinden yada bu tür şeylerden bunu bilen yardım eder umarım. Araştırırken burayı buldum sizelere sorayım dedim doktorunuz sıze uzamanın farklı yollarından bassediyormu yoksa sadece amelyatla olan yollardanmı konuşuluyor ve olan arkadaşlar daha sonra bı sıkıntı bı sakatlık yaşadılarmı yaşadıysalar bu doktorların adını ve soyadınıda paylaşın önerileriniz nelerdir birde bu işin üçretleri teşekkürler .

demir sezer

gerçekten yaşadıysan bu ameliyatı lütfen bna ulaş muhakkak. Seninle iletişime geçmem lazım. Çünkü ciddi bir kararla ameliyat olucam bnde

Üye
    uğurerd Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    31.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

uğurerd

kemik uzatma ameliyatı olmayı düşünenler istanbul baltalimanı kemik hastanesi devlet hastanesi olduğundan gidip doktorlara görünebilirsiniz sgk çoğu ameliyatı karşılıyor. özel hastaneleri araştıranlar birde bu hastaneye gidebilirler

Üye
    rabiat Avatarı

Son Giriş
    28.04-2015
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul

rabiat

bende boyumu uzatmak istiyorum ama okadar pahalımı ya internette 20 bin falan yazıyodu

Üye
    uğurerd Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    31.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

uğurerd

rabiat istanbulda oturuyorsan baltalimanı kemik hastalıkları eğitim ve araştırma hastanesi var çeşitli kemik hastalıkları ve kemik uzatma ameliyatları yapılıyor tek bacak kısalıkları için ameliyatı SGK karşılıyor ama boy uzatma yani iki bacak uzatma için SGK karşılar mı onu bilmiyorum. hastaneye gidip doktorlarla görüşün öyle karar verin. bu sayfada bu ameliyatı olan çok insan var onlarla görüşün iyi karar verin zaten doktorlara artıları eksileri hepsini siz sorun doktorlarda size anlatırlar. ama böyle ameliyatları olmuş geçirmiş insanlarla görüşmeniz size yardımcı olur.

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Selam, arkadaşlar.

Ben 4 mayis ameliyat olucam inşaAllah. Boyum 146 cm, daha önceleri 143 cm olduğunu düşünüyordum, sonra yeniden ölçtüm 146 mış. Boyumu çok kompleks yapıyorum. O yüzden yalnız boyumu uzatmakla rahat yaşayabilirim diye düşündüm. Bilmek istediğim, aranızda ameliyat olanlar varsa, lütfen sorularıma cevap verin. Doktor 8 cm uzatmayı öneriyor, ama ben internette okudum kiç 7 cm dan fazla boy uzatdıkta sağlıkta problem yaşamak mümkün. Benim Moskovali bir tanidik kiz 9 cm uzatti boyunu, 9 yil gecmesine ragmen buyuk sorunlar yasiyor ((( Diz kapaklarinda buyuk sorunlar var. Bi de disproporsiondan şikayetleniyor. Benim bilmek istediğim, gercekten mesela 6 cm boy uzattiğimda disproporsion sorunlari yaşar mıyım? ve başka hangi sorunlarla karşılaşa bilirim? Lütfen, bu konuda bildiklerinizi esirgemeyin. Önceden teşekkür ederim!

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

Nerde olacaksn amelytı cnmm doktr kim

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Bakude. Doktor Rusyada yasiyor ve calisiyor. Ayda bir kez Bakuye gelip ameliyat ediyor.

Üye
    Gul_ Avatarı

Son Giriş
    15.05-2015
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    ankara

Gul_

Nerde ameliyat oldun ve ne kadar ödedin. Ameliyat olduğunda normal hayatına devam ettinmi hemen

Askıda Üyelik
    mkaya64 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Uşak

mkaya64

benim boyumda kısa ama hayatta boy uzatmayı düşünmedim erkekler için sorun diyenlerede katılmıyorum çünkü boy kızlar için daha önemli nezaman bi kızla tanışsam boyu sorun ediyor sonrada sen adam değilsin deyip çekip gidiyor uzun olanla yani demek istediğim böyle ufak şeylere takılmayın bi kaç cm için sağlığınızdan olmayın sizi seven sizi olduğunuz gibi sevsin ama yinede saygı duyarım herkesin kendi görüşü

Yasaklı Üye
    yazaribrahim Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    08.09-2016
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Adana

yazaribrahim

Son zamanlarda buraya pek yazı yazılmıyor. ve arada bir tartışma havası kullanılıyor. Lütfen bilgisi ve ilgisi olan arkadaşlar birbirimize yardımcı olalım. bilgilerin paylaşılmasının ne kadar yararlı olacağını söylemeye gerek yok. Boy uzatma hemen her birimizin en önemli problemlerinden. nerede ameliyat olacağız? riskleri nelerdir? ücret aralığı ne kadar? ameliyat sonrası durum ne olacak? vs vs eminim bu sorulara cevap verecek çok arkadaşımız vardır..

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Selam aleykum. Ben 5 mayıs ta İlizarov yöntemiyle ameliyat oldum. 4 gün hastahanede kaldım. İlk 2 gün yürümek, hatta ayağımı yere basmak bile çok zordu. Sanki ayağımı bıçakla kesiyorlardı. Ama 4 gün sonra taburcu oldum, evde daha iyi yürümeye başladım. Hastahane kaldığım 4 gün boyunca her gün 2 ağrıkesici iğne yapıyorlardı. Eve geldiğimden bu güne yalnız 1 kez ağrıkesici hab kullandım. ElhamduliLLEH ağrım pek olmuyor. Her gün 0.5 mm uzatıyorum boyumu. Şimdilik sol bacağımda bir az ağrı var - metalın girdiği yerde kızartı var, her halde o yüzdendir bacağımı tam bükemiyorum. Bunun dışında her şey yolunda, Allahıma şükürler olsun. Kim İlizarov yöntemiyle ameliyat olunmak istiyorsa, bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışırım.

Üye
    andree Avatarı

Gerçek Adı
    eli
    Son Giriş
    28.06-2015
    Saat
    07:20
    Yaşadığı Yer
    baku

andree

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam nis bende bakude yasiyorum senin aksin doktorda ameliyyat oldugunu duydum simdi nasilsin yok ileriki vaxtlarda nasil olacagini merak ediyorum kac vakit gecer tam iyilesmeyine ben biraz korkuyorum ameliyyata ilizarovla eger vaxtin olsa fbda yada vatsapda yaz mene bu haqda biraz sohbet edek pis basa dusme sadece bir iki aglimda qalan suallar sorusacam emeliyyat haqqinda mesajimi gorsen xais edirem cavabsiz qoyma

Sayfa 16 / 53 İlkİlk ... 612131415161718192026 ... SonSon