Sayfa 15 / 53 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 211-225 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cennet1234 Avatarı

Gerçek Adı
    cennet kılıç
    Son Giriş
    02.11-2014
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul

cennet1234

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba sizlere cok ıhtıyacım var 17 yasında bı kızım boyum 150 tecrübelerınızden yararlanmak ısterım ozelden de konusabılmek ısterım uzatma amelıyatı olan arkadasla cok mutsuzum bu zamana kadar denemedıgım sey kalmadı 13 yasında boyum yasıtlarımdan kısa olunca bısylerın ters gıttıgını dusundum bu yuzden cocuk endokrın bolumune gıttım el rontgenımı cektıler daha uzamayacagımı soyledıler ve topuklu ayakkabı gıymemı soyledıler ben ıse daha kalıcı bı cozum ıstedım ama olmadı pılates basketbol gıbı sporlara yazıldım yıne sonuc alamadım ıbrahım saracoglunun boy uzatma kurunden satın aldım ama agza konulmıcak kaar kotuydu tadı zorla bı kac sefer yemege calıstım olmadı ondan da umıdımı kestım ınternette dolasırken boyle bı amelıyatın oldugunu gordum tekrardan ümitlendim bnun ıcın calısıcam para bııktırcem ama sizede bı kac sorum var ne kadara oldunuz bu cok onemlı bıde hangı yontemle oldun ıcerden sıstemlemı yoksa dısardan mı ne kadar surdu ve kemık yapın nasıldı son olarak agrılı bı süreçmıydı karsılık verecegınızı dusunuyorum lütfen cok caresızım mutsuzum bna yardımcı olun şimdiden tesekkur ederım

Üye
    aysn41 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

aysn41

benim boyum 1.93, bende sıkıntı çekiyorum çoğu zaman, işyerimde mesela senin boyun uzun gel bu işi yap fln.. bazen de uzun boyluyum ya herkülüm sanki tırsarak bakan gözlerden rahatsız oluyorum, halbuki çok naif bir adamım ben. kısaltma işlemi oluyor mu acaba ?

MCagdas35

Dalga gecme amacli yazmiyorsundur umarim ismin aysen cinsiyetin kadin 1.93 boyum var diyosun naif bir adamim demissin bide hangisi dogru cozemedim

endless flames

Usenmeden tum yorumlari okudum.. INCI,YILDIZ,HASHAS,SONUNDAKOSTU VE RAYC sizlere gercekten tesekkurler.. Guncel durumlariniz ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Yazdiklariniza ekleyeceginiz illaki biseyler olmustur gecen surecte..

Simdiden tesekkurler..

Üye
    gulcekiz Avatarı

Son Giriş
    28.06-2015
    Saat
    01:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul

gulcekiz

Suanki durumlarinizi yazabilir misiniz lutfen

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane

fatomaa

merhabalr herkese ben yaklasık bır ay once metın kucukkaya ıle gorustum cıvıler ıcın 15bın euro dedı....TEK BACAK ] yaklasık 45 bın......amelıyatı da en az o kdr masraf gıder dedı........... artı ıstnbulda ıkı ay kalmalısın en az dedı.... fızık teDavı vs cıvıler ıcınden cıkana kadr..... bacagımda kısalık var 6.5cm tek bACAK .....acıkcası bundan ıkı yıl once baltalımanına gıtmıstım ayagımın uzatmaya uygun olmadıgını soylemıstıler yıkılmıstım ..SAMI SOKUCU DEMISTI....
    maddı olarak güclü degılım o yuzden ılk baslarda ozel muyahanelere gıtmek gozumu cok korkutuordu....
    ama o kadr cok takıyordum kı ayagımı hayatı kendıme zehır edıyorum desem ıyıdır....
    26yasındym evım ıstnbulda yok BU AMLIYTI OLMAYI COK ISTYRM BACAGIMDA KISALK VE EGRILIK VAR BOYLE YASAMAKTAN MUTLU OLAMIORM BOYUM 1.55 BACAGIMDAN DOLAYI UZAYAMADM KARDESLERIME GORE COK KISAYIM GECEN SENE BU KADAR OLUMSZ CEVAP ALMASAYDIN AZICIK BIRIKIM YAPARDM AMA YAPAMADM SUAN KREDI CEKECEM BUYUK IHTML 45BIN CIVI ICIN BENIM AKLIMA TAKILAN EN COK HASTANE MASRAFI HASTANE DE ON GUN KALIRSAK 40BIN VERMEK COK OLMAZ MI YAA NERDEN BULACZ O PARAYI HIC BIZIM GIBILERI DUSUNMUORLAR MI YAA

Üye
    hasannguler Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    09.12-2014
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    izmir

hasannguler

konuyla ilgili olarak bende 170 boyunda biriyim kafama cok takmıs durumdayım boyumla dalga gecen olmasa bile hep kendimi baskalarıyla kıyaslıyorum yaklasamıyorum cok psikolojim bozuldu ama 3 cm falan uzamak yeterli olur diye dusunuyorum bot veya topuklu ayakkabı tarzıyla dahada uzun oluyorum gravity boots denen bir alet var türkiyede kullanılmıyor ters bacaktan kendinizi asıyorsunuz vucut yer cekimine karsı tepki gösteriyor vucudunuz esniyor bu bacak arası sıvıları acmaya boylece gecici olarak 3 cm uzamamızı saglar mı yoksa buda kandırmak ıcın yapılan bir alet mi cevaplarınızı bekliyorum

ftr.bahadır

merabalar benim bikaç sorum olcaktı.yardımcı olursanız sevinirim.

1-Bu aöeliyatın fiyatı nedir? (güncel fiyatını yazarsanız sevinirim)
    2-Nasıl bir uygulama? Yani nasıl uzatıyorlar kemikleri?
    3-Ne gibi fiziki sorunlar oluyor? Mesela ameliyat sonrası bacağın görünen kısmında platin gibi parça falan takılıyor mu?
    4-İyileşme süreci ne kadar?
    5-Maksimum kaç cm uzatabiliyoruz?

teşekkürler

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    ankara

karabasann

mrb faceden msj atarsanız yardımcı olabilirim size ben ameliyat oldum ayagım 5 cm uzatıldı tedavim bitti. TC ALAATTİN AYDOĞMUŞ

Üye
    metinalp Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    01.01-2015
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul

metinalp

Incim hanim iyi gunler bende bu ameliyati cok arastirdm.ama sizden daha cok bilgi alabilrm sanirim.metealp79@gmail.com bu adresden bu meilimi gorunce bana donermisinz.

Üye
    rayc Avatarı

Son Giriş
    25.01-2015
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    Yurtdisi

rayc

Merhaba, su anki durumumu soran arkadaslar olmus. Cok sukur iyiyim. Yuzde yuz eskisi gibi kosabiliyorum. Ameliyattan bu yana 1 sene oldu. (6 Ocak 2014)

Üye
    MDS Avatarı

Son Giriş
    02.08-2016
    Saat
    11:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

MDS

Sevgili rayc aylardır sizden cevap bekliyorum lütfen msjımı alınca dönebilir misiniz özelden

Üye
    uğurerd Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    31.07-2016
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

uğurerd

merhaba arkadaşlar kardeşim istanbul balta limanı kemik hastanesinde tek bacak kemik uzatma ameliyatı olacak kısalık 6.5 cm aramızda böyle ameliyat olanlar yada balta limanı kemik hastanesinde ameliyat olanlar var mı? hastane ve doktorları hakkında bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz? hepinize geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun.

MR.Aramis

İncim hanım form konu olarak geç açılmış ama bana yardımcı olun fiyat,doktor,bu süreç ,zorlayan etkenler lütfen...

Üye
    takıntılı manyak Avatarı

Gerçek Adı
    Ganhan
    Son Giriş
    13.06-2015
    Saat
    12:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

takıntılı manyak

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar benim boyum 1.73m ergenlikten umudum kalmadı artık 20 yaşındayım. Özellikle bir erkek için çok kötü bir durum sadece yaşayan bilir kızlardan bile kısa kalıyorum. Yeni nesil bayağı uzun erkekler en az 1.76-1.77 falan oluyor. Her neyse asıl soracağım şey şu: Ameliyatı estetik amaçlı olabilir miyim, fiyatlar nasıl ve nerede yapabilirim ve en önemlisi; sonuç tüm bu para ve zaman kaybına değer mi?

Sadece 5cm daha istiyorum 1.78 bile iyi benim için. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Sayfa 15 / 53 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon