Sayfa 13 / 53 İlkİlk ... 39101112131415161723 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 181-195 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nohco Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    29.06-2014
    Saat
    03:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul

nohco

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    neden ücret ödedin senın kı estetık degılkı devletın karşılaması gerekıyor ben bunu araştırdım. kısalık tam azalmadıgından mı sekerek yuruyorsun ? ve alet takılıyken gıyınmeyı nasıl yapıyodun kıyafetlerı acı oluyomuydu uzama esnasında

Üye
    holyfix Avatarı

Gerçek Adı
    esra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

holyfix

devlet çok geç bi zamana sıra veriyor hemde bn holyfix yöntemyle olmak istiyordum, ilizarov yöntemi gbi yuvarlak demrler istemyordum.. bacagım 8 senedr kısaydı, vücut ona alışmış o yzden sekerek yürüyorum yoksa su an her ikisi aynı boyda, o sekmem de zamala düzelcekmş, bol pantolon gyinyordum pekte belli olmuyordu, uzama esnasında kaslar ve sinirler gerildiği için ve kemikte kesildiği için ilk aylar cok ağrım olmuştu, bn .. Anasayfa .. da her ay ne yaşadığımı herşeyi yazdım arkadasım bakablrsn istersen..

Üye
    nohco Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    29.06-2014
    Saat
    03:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul

nohco

baktım kardesım gercekten emegıne saglık cok faydalı olmus bolum bolum yazmıssın allah razı olsun. bende holyfıx dusunuyorum ve olacagımda kardesım benımkı 7-8 cm ve ıkı bacagımdada olacak bana onemlı tavsıyelerın vardır sunları kesın yap dıkkat et ben yapmadım soyle oldu fln dedıgın seyler varmı bana bunları soylermısın ve ben banyo nasıl yapıcam ya o tehlıkeye gırmem heralde

Üye
    holyfix Avatarı

Gerçek Adı
    esra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

holyfix

amin hepimizden.. ben tek bacagımdan oldum ve buna rağmen baya agrım oldu, öncelkle agrın olmıcak derlerse inanma, uzatma sürecnde agrın olacak, 7-8 cm yaklasık 70-80 günde uzayacak ve bu dönemde agrın olur, uyuyamadıgım aksamalar oldu bnm ama uzatma btnce agrın azalır, braz sabırlı olman gerekyor. Amelyat olursan eger agrın olsada egzerszlerini mutlaka yap özellikle dizini bükme egzersizlerini, ben egzerszleride sitede yayınladım ama sen istersen iyi bir fizyoterapiste danışırsın amelyat olduktan sonra, eger başlarda egzersz yapmazsan ve dizini bükmezsen sonradan dizini bükerken daha cok agrın acın olur(bende öyle oldu), kasların zayıflarsen iki bacagından amelyat olacagın için byük iht sekerek yürümezsn, amelyattan 15 gün sonra normal banyonu yapıyorsun, enfeksyon tehlikesi olmuyor. eğer cok ihtiyacın yoksa olma derim ben, ya da 1 seneyi gözden cıkarman lazım tam iyileşeblmen için..

MCagdas35

Nohco aynen motorize çivi ameliyatını estetik açıdan bırak zaten inanılmaz derecede pahalı 240.000 TL ailemden isteyemem böyle bişi aynı şekilde bende 8-10 cm arası uzatmayı düşünüyorum boyumu o zaman fiyat açısından da en mantıklısı holyfix görünüyor umarım bir kaza olmaz ama ben hala okulumun bitmesini bekliyorum 2.5 sene sonra anca ameliyatım gelişmeleri aktarırsan çok sevinirim gerçekten

haşhaş

Prof. Dr. Muharrem İnan - Boy Uzatma Ameliyatı - YouTube burda muharrem inanın boy uzatmaya dair çok güzel bi videosu var.izleyin ona göre düşünün ne düşünecekseniz.kendisi çok açıksözlü bi doktordur.görüşmeye gittiğim ilk anda bende güven duygusu uyandırmıştı..

Üye
    ftn Avatarı

Gerçek Adı
    ftn
    Son Giriş
    31.05-2014
    Saat
    06:59
    Yaşadığı Yer
    ist

ftn

Merhabalar bende llmak istiyorum estetik olarak hangi hastane operator kim iz kaldimi ne kadar uzadiniz ?
    Konu ftn tarafından değiştirilmiştir (02.03-2014 Saat 23:17 ).

GUNI
    Misafir Üye
    GUNI Avatarı

GUNI

Iyi gunler, Benim asil merak ettigim ameliyattan sonra agri chok oldu mu? Yurumekte nasil problemlerle karshilashtin? Gordugum kadariyla bu mevzu 2012e ait. Shimdi nasilsin? Saglikla falan bir problemin var mi? Cevaplarsan choook sevinirim ☺️

MCagdas35

Abi paran olduğu sürece bence ağrılar bir şekilde çekilir biter hiç bi acı çekilmez değildir beni korkutan sadece komplikasyonları ve sonunda sakat kalma riski eskisi gibi olamama gibi bi durum var mı

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    ankara

karabasann

estetik ameliyatlarını doktorlar önermez ssk karşılamaz boyun kaç bilmiyorum ama çok kısa deilsen gerek yok hayatında kısıtlamalar olabilir. Faceden ulaşırsan yardımcı olabilirm az çok herkese tabiki TC ALAATTİN AYDOĞMUŞ

Üye
    Cigdemmm Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    13.06-2014
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Cigdemmm

Ameliyat süresince günlük hayata devam edilebiliyor mu ???

Üye
    mscebln Avatarı

Gerçek Adı
    mert üstün
    Son Giriş
    01.05-2014
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mscebln

boyum 177 bende 190 olmak istiyorum boyum çok kısa olduğu için

Üye
    raul1788 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2014
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    çanakkale

raul1788

mscebln;

kardeşim milletle dalga mı geçiyorsun 177 boya kısa dedi adam ....

Üye
    mscebln Avatarı

Gerçek Adı
    mert üstün
    Son Giriş
    01.05-2014
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mscebln

Kardesim neden dalga geceyim ama herkezin yasadigi yer ve ortam cok farkli su anda 13 14 yasindaki cocuklarin bile 190 oldugu ortamda 177 tabiiki kisa yoksa turkiye ortalamadina gore normal ama ben 190 olmak icin her turlu ameliyati arastiriyorum

ozgurmadran

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İncim;

Merhaba,

Benim boyum 1,74 ve 32 yaşındayım. Öyle çok kısa değilim ancak kız ya da erkek farketmez yeni jenerasyon boya, görünüşe herşeyden daha fazla önem veriyor. Bacaklarımda parantez bacak sorunu var. Yürürken çok belli oluyor bu durum. Hem parantezliği gidermek, hem de 5-6 cm boy uzatması için bu ameliyatı olmayı düşünüyorum. Siz hangi doktora ameliyat oldunuz ve toplam maliyet ne kadar oluştu? ayrıca kemik içi çivi yöntemiyle ameliyat olmuşsunuz okuduğum kadarıyla. bu yöntemde yatakta yatma süresi ne kadardır, ne kadar sürede ayağa kalkılıp yürünebiliyor? değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Sayfa 13 / 53 İlkİlk ... 39101112131415161723 ... SonSon