Sayfa 12 / 53 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon
Toplam 781 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

yakups

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kardeşim ben de sizin yaşadığınız duyguları yaşıyorum.Ben de aksayarak yürüdüğüm için insanların bakışlarından rahatsız oluyorum.Dedim ya boyum 180 cm ama hiç önemi yok.Boyun 155 160 falansa çok iyi anlıyorum ister istemez kafaya takılır ama 167 170 cm boy kafaya takılacak bir boy değil çünkü tanıdığım bir sürü insan var bu boylarda.167 boyu olan bir insanı gözümün önüne getiriyorum çok şaşırıyorum.Bir de şu var tanıdığım iki kız var biri çok kısa biri çok uzun baktığımda kısa olan uzundan kat kat güzel uzun olması benim gözümde ona bir güzellik katmıyor.Olaya bu bözle bakmak lazım.

Üye
    hilmişhin Avatarı

Gerçek Adı
    hilmi şahin
    Son Giriş
    03.01-2014
    Saat
    00:02
    Yaşadığı Yer
    karabük

hilmişhin

ameliyat ne kadar sürdü peki gündelik işinize ne zaman dönebildiniz ayrıca fiyatları nedir .

Üye
    yorik Avatarı

Gerçek Adı
    mert
    Son Giriş
    26.02-2014
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    ankara

yorik

ben bu konuyu ilk açıldıgından beri takip ediyorum.nerdeyse hepsini okudum yazılanların.diyecegim şu ki çok içerleniyorum böyle bir neden için terkedildigime.gururuma yediremiyorum.geldim 21 yaşına ve hala yalnız kaldıgımda tek başıma aglıyorum.demekki bu bende psikolojik bir sorun oldu.ve bence iyileşmemde imkansız.ancak o olayın silinmesi lazım beynimden.

Üye
    Mezzo Avatarı

Son Giriş
    13.08-2014
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Mezzo

Merhaba, sağ bacağımda 3,5cm kısalık vardı geçen ay fitbone ile amelıyat oldum
    Henuz uzatma devam ediyor ama sgk butür durumları karşılıyor bilgilerinize

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    Bakü

Nis

Selamlar. Ben Baku den yaziyorum. Sizdeki ameliyat fiyatlari cooook bahali. Benim boyum bazen olcudugumde 143 cm, bazen de 148 cm gosteriyor. Ama ailem ve arkadaslarim hic oyle kucuk gorunmedigimi soyluyorlar. Ben yine de cok kompleks ediyorum boyumu. Bir arkadasim Rusya-Azerbaycan işbirliğinde çalışan bir klinikde çalışıyor, ondan boy uzatma ile ilgili doktorla konuşmasını, fiyatları falan sormasını rica etmişdim. Öğrenmiş - bizde boy uzatma ameliyatı tahminen 4500 euro, bacakdaki eğrilik ameliyatı ise tahminen 3000 euroya yapılıyormuş. Ben para biriktiriyorum, inşaAllah bu ameliyatı ettirmek istiyorum. ne kadar ağrılı olsa da, bu komplekslerden kurtulmak istiyorum...

Üye
    yorik Avatarı

Gerçek Adı
    mert
    Son Giriş
    26.02-2014
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    ankara

yorik

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olacak bir arkadaş yok mu? yalvarıyorum lütfen.cidden ama cidden ben cok sevdim cok canım yandı.

MCagdas35

En sıkıntısı da ameliyatlara artık bi şekilde göğüs gereriz o düzeni sağlarız hekim düzgün yapsın sakat falan kalmayalım da fiyat olayı aile için tam yük estetik olucaklar için Prof Dr Metin Küçükkaya 15bin euro demişti tek çiviye hem uyluk hem kavaldan uzatıcak biri yaklaşık 8-10cm 60bin euro yapıyor en az ki kaç sene öncesinin konuşması bi arkadaş 200-250.000 TL den bahsediyordu acaba ödeme olayı nasıl oluyor merak ediyorum bu konuda bilgi alan arkadaş var mı bilmiyorum ama aydınlatabilirseniz çok sevinirim gerçekten

Üye
    ugur07 Avatarı

Son Giriş
    13.02-2014
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    antalya

ugur07

Merhaba inci.. bu ameliyatı olmak istiyorum. ama kafamda bırcok soru ısaretı var bana yardımcı olur musun ??

mathraq-jojuq@hotmail.com bu adresle hem face hemde maıldden bana ulaşabılrısın. Lütfen ulaşmaya caliş beklıyo olucam..

Üye
    nohco Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    29.06-2014
    Saat
    03:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul

nohco

merhaba arkadaşlar ben boy uzatma amelıyatını estetık bır sekılde olmak ıcın karar verdım ve 2 yıldır ugrasıyorum doktor secmekte ve fıyat konusunda ortalıkta 5000 tl ler 8000 tl ler dolaşıyor ama ben öyle birşey görmedim doktorlara mailler attım telefonla ulaşmaya çalıştım fakat fiyat konusunda bi türlü bilgi alamadım ameliyat hakkında bilgiler var ama gerekli bilgileri öğrenmek için muayene ücreti verip yanlarına gitmemiz gerekiyor ben doktorlarla sadece 5 dadikalık konuşmalara 300 tl 450 tl 350 tl verdim düşünün ve sadece ücreti merak edip gidip paranızı kaybetmeyin benim gibi diye yazıyorum

şişlide özel muayenede muarrem inan 40000 tl ile 50000 tl arası kombine sisteme (hem kemik içi hem external fikstasor uzama süresini kısaltmak için kombine tercih ediyor) ücret istedi

aynı yerde prof. Mehmet kocaoğlu normal çivi ile uzatmaya 41000 dolar dedi bunlara ameliyat masrafları ve hastane doktor ücretleri herşey dahil fakat ameliyat oldunuz diyelim 15 günde bir kontrole gidip 250-300 tl ye röntgen çektireceksiniz

muarrem inan motorize çivi ücretine 120.000 tl fiyat verdi

doktor hacı kutlu holyfix için 35000 tl dedi

ortalıkta dolaşan fiyatlar doğru değil ben çok gezdim arkadaşlar ve sigorta karşılamıyor estetiğe girdiği için . Sadece fiyat öğrenmek için benim gibi o kadar yol gelip para harcamayın diye yardımcı olmak istedim

destiny07

gerçek fiyat hangisi yani sorunsuz boy uzatmak için ne kadar para ödüycez

MCagdas35

Nohco çok teşekkür ederim gerçekten peki bişi daha sormak istiyorum bu motorize çivi yönteminde 2 çivi mi 120.000 tutuyor mesela yoksa 10 cm uzattırıcaz boyumuzu hem uyluk hemde kaval kemiğine çivi takmaları gerekiyor 4 çivi oluyor fiyat 240.000 mi oluyor şimdiden cevabın için çok teşekkür ederm

Üye
    holyfix Avatarı

Gerçek Adı
    esra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

holyfix

ben hacı kutlu ya ameliyat oldum, cok memnunum doktorumdan, kaç kere kontrole gttim hiç muayene parasıda almadı, gayette ilgileniyor, sadece ameliyat olmakla btmiyor, sonrasında birçok sorun yaşıyorsun doktorunla sürekli irtibat halinde olman gerekiyor, holyfix yöntemnde demir cok byükte değil bol pantolonla idare ettm 7 bucuk ay boyunca.. Anasayfa da yaşadıklarımı paylaştım, holyfix le ilgili sorularınıza cevap verebilirim.

MCagdas35

Peki Holyfix ne kadar ücret ödedin sabit 35.000 TL mi aldı senden de şuan bacağın ne durumda her açıdan ve ne kadar uzadın
    Konu MCagdas35 tarafından değiştirilmiştir (21.02-2014 Saat 13:37 ).

Üye
    nohco Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    29.06-2014
    Saat
    03:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul

nohco

MCagdas35;
    cagdas kardeşim bende internetteki saçma sapan fiyatlara inanıp salak gibi 20-30 bin tl diye gittim sormaya motorize çivi almanyadan geliyormuş ve euro bazında sadece tek bir çivi 20.000 euro yani hem femur hem kaval kemiğinden uzayacaksan 4 çivi demek buda 80.000 euro demek yani şuanki duruma göre 240.000 den de fazla zaten motorize çivide iki bacagını aynı anda uzatamazsın kardesım bırı uzayacak dıgerı sonra uzayacak bunu da bil tamam mı motorıze o yuzden benım tercıhım degıldı cunkı motorıze çivinin takıldıgı bacagına basınc vermemen lazımmış

holyfix;
    merhaba eda bende holyfix düşünüyorum ne kadara mal oldu herşeyiyle ? ve kaç cm uzama sağlandı ona göre bende bunu sececegım yardımcı olurmusun

Üye
    holyfix Avatarı

Gerçek Adı
    esra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

holyfix

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben tek bacagımdan 3,5 cm uzatıldı, saglık problemim vardı benim, uzayacagı cm ye ve bacagında eğrilik olup olmamasına göre bile fiyat değişiyor, sadece 3,5 cm tek bacak uzatmaya 12 bin tl verdm, 7 bubk ay önce amelyat oldum ve su an deöir de cıktı bacagımdan sadece hafif sekerek yürüyorum onun dşında iyiym..

bir de extradan pansuman için eczane masrafın var onun dışında pek masraf olmuyor, size söylenen fiyata hastane masrafları da dahil.

Sayfa 12 / 53 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon