Sayfa 23 / 26 İlkİlk ... 131920212223242526 SonSon
Toplam 378 mesajın 331-345 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dumurcan Avatarı

Gerçek Adı
    SERKAN ŞEN
    Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM

dumurcan

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ayrıca nerden yazdığını mesajında belirttiğinde gördüm.

semradeniz

Arkadaslar dikişler alındıktan sonra banyo yaparken dikiş yerini kapadı niz mi lütfen acil cevap yazarmisiniz

mrb dikişler alındıktan sonra banyo yaparken dikiş yerini kapattım mi

Üye
    Ester Avatarı

Gerçek Adı
    Ester
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan

Ester semradeniz

semradeniz, hayır kapamana gerek yok. sadece ilk banyoda çok fazla dokunma yara yerine, kese yapma. normal yıkana bilirsin ama

semradeniz

Arkadaslar kalça protez Ameliyati olali25 gün oldu gayet iyiyim doktora sormadan tek baston la arada yürüyorum iyi mi kötü mü yapıyorum bilmiyorum ayrıca protez li bacağım diğer bacağını göre uzun gibi yorum yazarsaniz sevinirim

Üye
    Ester Avatarı

Gerçek Adı
    Ester
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan

Ester

Semradeniz eger bacagin guchluyse tek bastonla yurumekte zorlanmiyorsan yuru. Bol bol egzersiz yap. Gunde 3 defa soylemishtir fizyoterapist ama yapa biliyorsan daha fazla yap. Daha chabuk iyileshirsin. Bacagin uzun olmasi chok normal. 2 aya kadar gechecek. Kaslarin guchlenip yerine gechtiginde bacaklarin eshitlenecek. Benim dun 2 ay oldu ameliyatin. Dun arkadashimin dugununde topuklu ayakkabiyla gobek attim. Allah Emre hocani bashimizdan eksik etmesin. Butun bunlar onun sayesinde.

Üye
    avgan Avatarı

Gerçek Adı
    engin aslan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:47
    Yaşadığı Yer
    ankara

avgan

Mrh yeni teknolojiye uygun kalça protezi yapan firma isimleri ya da ulaşabileceğim telefon numaraları varsa sevinirim... Tşk ederim

semradeniz

ester siz kaç yaşındasiniz ve kilonun kaç kendimle mukayese etmek için soruyorum

Üye
    Ester Avatarı

Gerçek Adı
    Ester
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan

Ester

Semradeniz, ben 25 yashindayim. 63 kiloyum. Ama aslinda kilo vermem gerekiyor. 55-56 olursam daha iyi olur protez ichin.

semradeniz

Çok zayıfsinizda ondan mi kısa sürede desteksiz yürüdüğüz diye dusundum benimde 5 kilo fazla var bir ay sonra bende rejime başlayacağım

Üye
    Ester Avatarı

Gerçek Adı
    Ester
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan

Ester

semradeniz, aslinda pek zayif sayilmam. boyum 169 kilo 63. kaslarim ameliyattan once guchluydu, belki ondandir erken yurumem. siz nasilsiniz shimdi ? nasil gidiyor ?

Hakanilmaz

iyi geceler arkadaşlar ben 27 gün önce sağ kalça protezi ameliyatı oldum ama ağrılarım halen dinmedi dizim ve ayak bilegim çok ağıriyo bunlardan ziyade benim asıl merak ettiğim suan ateşim ver midem bulanıyo afedersiniz ama kusamıyorum bazen göğsüm daralıyo nefes almakta güçlük çekiyorum bazen istanbulda yaşıyorum havalar sicak ondandir diyorum belki ayağım bazen şişiyor halsizlik oluyo baş ağrısı oluyo..
    Bunlar normal mi ?

Üye
    Ester Avatarı

Gerçek Adı
    Ester
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan

Ester

hakanilmaz, 1 ay gechmish neredeyse. agrilarin olmasi normal, eger chok shiddetli degilse. dayanilmazsa agrilariniz doktorunuza gorunun bence. ateshi bilemiyorum, Allah korusun enfeksiyon olmasin. Siz en iyisi doktorunuza bir gorunun. bacagin shishmemesi ichin varis choraplarini kullanmak gerekiyordu en az 3 hafta. kullandiniz mi ?

Üye
    yakopi Avatarı

Gerçek Adı
    Yakup Aydın
    Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    07:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul

yakopi

merhaba,
    ben 2008 yılında istanbul memorial sisli hastanesinde sag kalcama total kalca protezi taktirdim 9 yildir her gun istisnasiz aci cekiyorum. bacagim kisaldi, kisalinca iskelet sistemimin tamami sersemlești. hergun agri kesici aliyorum, kaplicalara giriyorum, kuma yatiyorum, bal ile, toprak ile bacagimi komple sıvadım, yani denemedigim sey kalmadı agrilar gecmedi. sag tarafa protezin ustune yatamıyorum, sola yat yat sol da agrimaya basladi, bu da yetmedi belimin kemikleri sirt ustu yata yata düzleşmis.
    ne bilim, icinizi kararttiysam kusura bakmayin.
    sagliginiza dikkat edin.

Hakanilmaz

Yok hayır çorap falan kullanmadım doktorumda bişey söylemedi zaten surekli bi şiş değil şiştiği zaman aynı günün gecesinde geçiyör.

Üye
    Ester Avatarı

Gerçek Adı
    Ester
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan

Ester

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hakanilmaz, chok garip. Butun protez ameliyatlarindan sonra yaklashik 3-4 hafta varis choraplari ve kan sulandiricilar kullaniliyor. Siz mutlaka doktorunuzla konushun.

Sayfa 23 / 26 İlkİlk ... 131920212223242526 SonSon