Sayfa 17 / 26 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon
Toplam 378 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hergele1905 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit öztürk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:14
    Yaşadığı Yer
    tokat

hergele1905

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @hanife bostanci

zamana bırak bence çünkü kalçamızın proteze alışma süreci zaman alır ve en önemlisi sabır

hanife bostanci

Cok tsk ederim . Zaman sabir su aralar benim adimin yanina cok yakisiyo zaten. Bahsettigim yuryusumunvideosunu burdan paylasma imkani var mi acaba. .

Üye
    hergele1905 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit öztürk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tokat

hergele1905

tabiki paylaşabilirsin facen varmı link yolla eklim

hanife bostanci

Hnf utku kaan

Küßrayıldırım

Merhaba arkadaslar... 24 yasindayim ve dogustan kalca cıkıklığım var bir cok kez ameliyat oldum suan ayagimda kisalik var ve protez ameliyati oneriyorlar.. Bu agrilardan kurtulmak istiyorum ama doktorlara guvenemiyorum daha kotu bir duruma dusmekten korkuyorum. Ameliyaat oncesi ve sonrasi sureclerinizi benimle paylasirsaniz cok sevinirim.. Simdi den tesekkur ederim..

Üye
    KRALEX Avatarı

Son Giriş
    22.08-2016
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul

KRALEX

Hatice Çelik diye bir arkadaşa kendi doktorumu önermiştim oda ameliyat olacak onunla irtibata geçebilirsiniz

Küßrayıldırım

Nerden ulasabilirim kendisine?

hanife bostanci

Merhaba @kubrayildirim
    32 yasindayim bende iki kalcamdan protez ameliyati oldum 1,5 ay once. Yedi tepe univ. Has. Bostanci DR.FAIK ALTINTAS benim icin essiz bir doktor. Cunku cift kalca protezini her doktor yapmiyor cok kuvvetli bir ekibi var. Tavsiye ederim .
    Ben simdilerde toparlamaya basladim. Wolker ile yuruyordum tek koltuk deynegi destegi ile hizla iyilesme yolundayim. Ayrica fizyoterapi de goruyorum bu cok gerekli ve onemli. Cunku benim ayagimda 4 cm kisalik vardi beyin artik topallamaya emir vermisti. Terapi ile bunuda beyinden silmek mumkun. Keza uzatma yapildi tek bacagima ve sadece 1.5 cm kisalik kaldi . Yani beyin bunu yoksayabiliyor tolere edibilir bir kisalik.

Ilk gunler zor kolay degil ama iyilestikce umutlar daha yeniliyor kendini. Taze kan geliyor vucuda.

Cok gerekli ise ol derim. Benim icin son cizgiydi dayanilmaz agrilarim vardi.

Cok gecmis olsun. Hakkinda hayirli olsun isterim. Saglikla kal.

Üye
    serdargungorcografya Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar Güngör
    Son Giriş
    12.11-2015
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    Batman

serdargungorcografya

İdemce merhaba ben 1 ay önce ameliyatı oldum ve doktoruma çok teşekkür ediyorum her gün. ALLAH'a şükürler olsunki ameliyattan 2 hafta sonra derslerime 2 koltuk değneği ile hemen ertesi günlerde tek koltuk değneği kullandım ve dün itibariyle koltuk değneğini attım. Ameliyattan önce doktormun söyledikleri sizin de dediğiniz gibi biraz abartıydı ve bende ona inanmıştım ama ameliyatım çok başarılı geçti ve şuan 2 haftadır ders anlatıyorum.

Arkadaşlar ben 1 ay önce kalça protezi ameliyatı olacağımı yazmıştım ve doktorumun bana ameliyattan 2 hafta sonra işine gidip ders anlatabileceğimi söylemişti ve o gerçekleşti arkadaşlar. ameliyatımdan 1 ay geçti ve ben 2 haftadır işime gidiyorum. koltuk değneğini dün itibariyle bıraktım şuan çok şükür bir sıkıntı yok. Ameliyattan önce bazı arkadaşların yorumlarını okumuştum ve profesörün yanında ameliyat olanlar bile 3 ay geçtiği halde hala iyileşememişti ve bu beni korkutuyordu. Ama Batman Özel dünya hastanesinde uzman doktor Sidar Öztürk Hoca deyim yerindeyse profesörlerin yapamadığını yaptı ve sizlerin de söylediği gibi ütopik ve realiteye aykırı olan ameliyat sonrası süreç gayet gerçek oldu. Bu ameliyatı olacak herkese tavsiyem şudur. Ünvanının hiç bir önemi yok doktorun. Bu ameliyatı ne kadar çk yaptığı ve bu ameliyatta tecrübesi çok önemli. Herkese acil şifalar dilerim.

Merhabalar büyük geçmiş olsun. Durumumuz aynı ve bende 1 ay önce ameliyat oldum. Bu ameliyat için doktorun unvanına bakmayın. Bu ameliyatı ne kadar çok yaptığını öğrenin. Ben batmanlıyım ve batmanda özel bir hastanede oldum ameliyatı. Burda Özel Dünya hastanesinde Uzman Doktor Sidar Öztürk'e gittim kendisi çalıştığım kurumun sahibinin arkadaşıydı da. Bu ameliyatta iyi olduğunu ve çok yaptığını ona güvenmem gerektiğini söyledi. Birde ameliyat parası da almadı. Ve şuan 1 ay geçti koltuk değneksiz yürüyorum. Tek sıkıntım bacağımın ön kısmındaki protezin hemen önündeki kaslarmış. Gelişim göstermesi için fizik tedaviye başlamamı önerdi eğer o kas'ım da da sorun olmasaydı tek bir sorunum kalmayacaktı.

Üye
    KRALEX Avatarı

Son Giriş
    22.08-2016
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul

KRALEX

Geçmiş olsun serdar
    Bende 6 ekimde ameliyat oldum gayet iyiyim koltuk deyneksiz bende yürüyebilirim fakat düşme ihtimaline karşı çift koltuk deyneği kullanıyorum merak ettiğim aksaman var mı
    Sevgiyle kalınız

Küßrayıldırım

Tesekkur ederim serdar bey. Aksamam var evet ne kadar var bilmiyorum ama onumuzdeki hafta kontrolum var gidicem..

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    Bursa

ergincengiz

Merhaba lar bende çift taraf kalça çıkığı ameliyat ı olmam gerektiğini 2 yıl önce ortopedi doktor u ssöyledi.söyledi. ama form da okuduğum mesajlar dan anladığım kadarı ile doktor faktör ü çok önemli .bursa da en iyi doktor ömer faruk bilgin ama çok para istiyor muş çift kalça 20 bin TL. bizim gibi fabrika da çalışan işçiler ın vereceği para değil .
    BURSA DA başka onerebileceğiniz doktor varmı.

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    09:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

burcse

Ergin Cengiz..Özeller gerçekden çok pahalı...Araştırma Hastanelerinde SGKlı hasta olarak ücretsiz protez ameliyatları olabiliyorsunuz..Bence araştırma hastanelerini deneyiniz..Bursada da mutlaka vardır ...

Üye
    hergele1905 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit öztürk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tokat

hergele1905

evet arkadaşlar özeller pahalıdır biz 2014 de istanbul türkiye hastanesinde kalça protezimi 15 bin tl yaptırdık en iyisi devlet ama devlette doktor bulmak mesele her doktor bunu yapmaz 40 45 yaşına gel öyle yaparım der en önemliside sıra bulmak meseledir

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    09:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

burcse

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben de ileride muhtemelen olacağım tek taraflı kalça protezi için Bahçelievlerde Özel Vital Hastanesinde doktoruma fiyat sordum. 10000-12000 TL dedi. Tek kalça protezi. SGK protezi vs..de karşılıyor güya..Malesef bu ülkede sağlık sorununuz varsa ve paranız yoksa hayat zor geçiyor...İstanbul'da diz ve kalça protezleri ile ilgili olarak Araştırma hastanelerinde Hasan Bombacı ve Baransel Saygı için çok övgü dolu sözler duyuyorum ve okuyorum..Belki siz de araştırıp bu doktorlara yönelebilirsiniz. Herkese sağlık, huzur dolu günler dilerim..

Sayfa 17 / 26 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon