Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 40 mesajın 1-15 arasındakiler
Avasküler Nekroz hakkında bilgi sahibi olan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

burcum1984 Avasküler Nekroz hakkında bilgi sahibi olan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba arkadaşlar,
    1998 yılında kalça kırığından ameliyat oldum. son zamanlarda ağrılarım artmıştı ve avasküler nekroz olduğu söylendi. benimle deneyimlerini paylaşacak arkadaşlar var mı?
    ileride protez diyolar ama önceki ameliyatımı yapan dokktorum oranın beslenmesini sağlamak için bacağın bi bölümünden alacağı kemiği oraya yerleştirebileceğini söyledi. ama daha ne olacağı belli değil.
    sintigrafi çekildim. bakalım hayırlısı. sanırım buna dekompresyon deniyo.
    bunun hakkında bilgi sahibi olan var mı?

A_GEYiK

Ekteki linkte detaylar var, siteyi biraz araştırırsanız önceden de bilgiler yazmıştım..

http://www.engelliler.biz/forum/sagl...n-kim-var.html

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

burcum1984

yardımın için teşekkür ederim.

puma avasküler nekroz hastası idim iyileştim

ben mayıstan beri tedavi oluyorum şu anda durumumun iyi oldugunu söyledi doktorlaar

A_GEYiK

Nasıl bir tedavi uygulandı. Tamamen eskiye dönüş oldu mu? Bilgi verirsen sevinirim.

Capricorn

Geçmiş olsun arkadaşım inşallah hastalığında ki bu olumlu ilerleme sürer ve tamamen kurtulursun. Ama gördüğün tedaviden biraz bahsedersen aynı hastalıkta olan arkadaşlarımız da araştırıp kendilerine bir rota çizebilir.

Darısı bizlerin başına.

A_GEYiK

bitkilerle iyileştiğini belirtiyorsun. Şaşırtıcı doğrusu. AVN tedavisinde total kalça protezi dışında tedavi yöntemi oldğunu bilmiyordum. Detaylı bilgi rica ediyorum.

puma avasküler nekroz

kardeş özel mesaj atamadım ama sana kısaca hastalıgın gelişimini ve tedavi sürecini şöyle izah edebilirim.ben 33 yaşında bir hastayım mayıta çift kaçada avn tespit edildi sag kalça 2b evresinde sol 1nci evrede sag kalçadan kordekomperasyon ameliyatı oldum ameliyattan hemen 2 gün sora 30 saat hiberbalik oksijen tedavisi aldım ve agrıya döndüm. moralim çok bozuktu internette bu hastalıgı araştırırken bir daha önce buhastalıgın deneysel tedavisinde kullanılan heliksor diye bir ilacın ana maddesinin ökse otu oldugunu ve 3 hastanın iyileştigi kendilerinin bu otu kullandıklarını beyan ettiklerini ögrendim.bu ot ile birlikte 3 adet ot daha kullandım 3.5 ay sag ayagımın üstüne basmadım 3,5 ay sonra yeni mr.ve sintigrafide solun tamamen sagında yüzde doksan iyileştigi artık normal hayatıma dönebilecegim söylendi. aralıkta tekrar kontrolüm var ozaman işler dahada netleşecek ama şuanda hiç agrım yok ve hayatıma devam ediyorum darısı tüm hastaların başına ayrıca ozonterapininde iyi gelebilecegini duymuştum onuda aaraştırdim biara yazarım by

nazlimu

arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun.. bende avsküler nekroz kurbanıyım:S yaşım daha 19 ama bu hastalığı 4 yıldır çekiyorum. 3 yıl önce sana söylenen ameliyatı oldum. kemik nakli. leğen kemiğimi kestiler femuru temizleyip ilave ettiler. 4-5 ay yürütmediler beni. sana şunu söylemeliyim ki ameliyat olmadan önceki ağrılarım nasılsa şu anda öyle. hatta artıyor. ameliyat olmadan önceki hareket kısıtlığım daha da arttı.. doktoruma bunları söylediğimde ağrılarına yapacak bir şeyim yok sakat kalmanı önledim dedi. şu anda bana da protez diyorlar. ama benmde yaşımın çok küçük olmsından dolayı korkularım war. daha çeşitli ameliyat yöntemleri çıkmış. onları da denemek istiyorum ama ilk ameliyatımdan hüsranla çıktım. iyileşme olmadı. ya şimdi de iyileşme olmazsa diye korkuyorum. şu da war. bir çok doktora gittim. doktorlar protezi en son çare olarak öneriyor. yani protez amliyatını ne kadar geç yaparsak bizim için o kadar iyi olduğunu söylüyorlar.. allah şifa wersin hepimize

puma Avasküler Nekroz tedaviler ve deneyimler..? [Soru]

avasküler nekroz hastaları deneyimlerinizi yazar mısınız?
    yeni bir tedavi ozonterapiyi araştırdınız mı?
    hiperbalik oksijen tedavisi alan varmı sonuçları nasıl oldu?
    bu hastalık tekrar nükseder mi?
    bu güne kadar ne gibi tedaviler gördünüz yazar mısınız?

figen doğan puma sana nasıl ulaşabilirim

merhabalar ben yeni üyeyim neyi nasıl yapacağm bilmiyorum.Sağ femur başı AVN hastalığından 1 ay önce kanlandırma ameliyatı oldum 3ay sonrada sol femur başından olacağm.PUMA adlı kullanıcı ökse otu ve3çeşit ot kullanarak hastalığının düzelmeye başladığını yazmış puma bunu okursan lütfen cevap verirmisin bu bitkileri ne şekilde kullandın ve diğer3 bitki hangisi hepimize geçmiş olsun :?:

lin.wanda Puma bana yardimic olabilirmisin

Ben California da yasiyorum. bir kac kere duymamda zayiflama olmustu ve bu bir anda gelen birseydi, arastirdigmda Prednisone denilen corticosteroid in iyi geldigini ogrendim, bir doctor dan bunu rica ettim ve bana doctor burda 7 gunlugune 60mg dan vererek azalt dedi. yaklasik 20 ay sonra bir anda kalcalarimda dizlerimde el ve ayak bileklerimde agrilar basladi ve bu agrilarim dinmiyor muhtemelen bu almis oldugum ilaca bagliyorum Xray normal geldi simdi MRI a girecem Avazkuler Nekroz olup olmadigina bakmak ici. Puma sana olan sorum bu senin Avazkuler Nekroz, ilacdan dolayi mi kaynaklanan bir hastalik. hiberbelik oksijen denemissin bende onu denemek istiyorum ama burda her bir deneyis $250 dollar ve benim ozel sigortam bunu burda karsilamiyor ama bir sekilde denemeye calisacagim avuzkuler nekroz da yararli olduguna inaniyorum. Puma bu senin denedigin okse otunu istanbulda nerde bulabilirim ayrica bunu nasil kullandin, cayla kaynatip icerek mi veya baska yollardan ayrica bir kac tane daha farkli ot kullandigini soyledin bunlarin ne oldugunu da soyleyebilimisin ve nasil kullandigini kusura bakma cok soru sordum ama bana yardimci olursan sevinirim herkese sifalar dilerim

salihtuncay

mrb puma senin adına çok sevindim bizide sevindirirsen ii olur.tekrar geçmiş olsun ve bida başına gelmsin bize acil ulaşman lazım ne otu kullandın anlatman gerek bizimde böle sorunlarımız var rica ediom bize beklioz acil şimdiden teşekkürler

puma

arkadaşım ben hiperbalik oksijen tedavisi aldım 30 saat sonrada günde 2 bardak ökseotu 1 bardak civanperçemi 1 bardakta karabaş otu içtim ve 1 tatlı kaşıgıda üzümçekirdegi yedim ama iyileşmeyi tedavimi ilaçlarmı sagladı bilmiyorum ben ozaman daha kötüsü olamaz nede olsa ensonunda protez olcam diye bu otları içtim size için demiyorum bence doktorunuzun dediklerini yapın umutlar bitince isterseniz denersiniz çünkü bende olmadı ama bazı kişilerde bu otlar tansiyon düşmesine allerjiye vs.yol açabilir .otları aktardan aldım kaynamış suya 1 tutam atıp10-20 dakka sonra içtim.üzüm tozunuda yedim .bukadar ayrıca ozon terapi varmış kan hücrelerinin ve vicudun kendini yenilemesini saglıyormuş bununda iyi gelebilecegi bana bir üroloji uzm söyledi ama gerek kalmadı diye yaptırmadım internette var merkezler arayıp bilgi alabilirsiniz tekrar geçmiş olsun hepinize acil şifalar diliyorum.ayrıca benim hastalıgın ilerlemesi durdu. ama doktorlar telkrar başlayabilir diyorlar bunun içinde 1 gün sonrada olabilir 5 yılsonrada kesin birşey söyleyemiyorlar devamlı 3 ayda bir mr kontrol oluyorum tekrar geçmiş olsun

atlasatlas

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    puma;

Merhaba,iyi günler , aynı teşhis bana da kondu hangi doktora gittin isim ve numarasını bildirebilirmisin.Geçmiş olsun.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye