1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 46 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bekhan Avatarı

Son Giriş
    03.05-2016
    Saat
    02:28
    Yaşadığı Yer
    İzmir

bekhan

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın arkadaşlar, Noltrex 'in 2.5 ml yenilenmiş daha güçlü ve etkili Rusya Federasyonu Sağlık Bakanlığı son onaylı iğnesini temin edebilirsiniz.
    Siz yorulmayın üzülmeyin diye kapınıza kadar ilacı kargo ile gönderebiliriz.Şuanda Türkiye'de bu ilacı bulmanız çok zor bir durumda ve doktorlarında önerdiği bu mucizevi ilaç yenilenmiş hali ile net olarak en az 5 yıl ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.
    Temin etmek ve bilgi almak için lütfen PM özel mesaj atınız.

nazlı07

Mother Merhaba yaptirdiginiz iğneyle ilgili yazınızı okudum.İzmir deki doktorun adini ve tlf nunuzu.Bugün yazarmisin

Üye
    ZEHRA__ Avatarı

Gerçek Adı
    zehra zehra
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    01:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ZEHRA__

Arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun . Bu iğneler sadece agrınızı hafifletir veyahut keser. Ama mevcut olan kireçlenmeyi durdurmaz. Ağrı kesme süreleride en fazla 2 ila 3 yıldır.Bu ağrılar olmamasına rağmen mevcut bulunan kireçlenme ilerler daha kötü boyutlara geçebilir. Babamında doktoru istersen iğnede yapabilirim,fakat kireçlenme bu süre içersinde ilerler ve ameliyat daha meşagatli olur demişti.Yani anlıyacağınız ameliyat kaçınılmaz bir durum.İyi düşünüp doktorlarınıza danışıp en doğru karaları verin.

Eski Gezgin

Sevgili Mother,
    Noltrex iğneyi size uygulayan doktorun iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz acaba? Babam izmir'de yaşıyor ve o da kalça protezi ameliyatını geciktirmek istiyor. İlginize şimdiden teşekkürler..

erkan82

Bizede babamın diz kireçlenmeleri nedeniyle Adana dermancan tıp merkezinden Dr. Volkan bey bize dize uygulanan çeşitli iğnelerden bahsettti sonra kendisininde önerisi ile kan alıp dizlere verme işlemini (PRP tedavisi) yaptırdık. Noltrexten ve dize uygulanan diğer yağlayıcı ilaçlardanda bahsetti ama PRP de karar kıldık. 3. ayın sonunda babam gercekten çok fayda gördü

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    09:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

burcse

Mother Adlı Arkadaş 2010 senesinde Noltrex kullanan biri olarak 5 sene de neler değişdi ? Övgüyle bahsettiğiniz ilaç 5 sene sonunda kireçlenmeye karşı nasıl performans sergiledi ? Bu ürünü kullanan diğer arkadaşlardan da yorumlar alabilir miyiz? Kalça Kireçlenmeye PRP iyi geliyor mu? Deneyen arkadaşlardan bu konuda da bilgi alabilir miyiz?

Erdal64

Slm arkadaşlar aşırı derecede kalça kireçlenmesi var ameliyat diyorlar ama ben ameliyat istemiyorum rusyadan noltrex getirtiyorum ayın 18 de gelecek noltrex kullananlara sormak istiyorum acaba ağrılarım gecermi bilgi almak istiyorum

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

burcse

@Erdal64

maalesef kimse ilgi göstermiyor ben de aynı soruyu sordum bu ilacı ben de baya araştırdım kullanmadım ama 2-3 sene ağrıları geçiriyormuş ama kireçlenme ilerlemesi devam ediyormuş yani protez sektörü büyüdüğü için türkiyede bulamıyosun bu ürünü ki sende sadece sen de Rusyadan bulmuşsun anladığım kadarıyla çoğu doktor bu ürünü bilmiyormuş bu iğneyi yapan doktor da çok azmış..Bildiğim kadarıyla kireçlenmeden kaynaklı harap olmuş eklemin içine jel dolgu yaparak haraket kabiliyetini artırıp acıları azaltıyormuş... kullanan birileri varsa lütfen paylaşabilir mii ??

Erdal64

Burcse bilmiyorum nasıl işe yararmi ağrılarımı gecermi noltrexle geldiğin zaman deneyeceğim umarım iyilesirim bu ilacı kullandığımda bütün gelişmeleri burda paylaşacağım eğer dedikleri kadar marifetlimiymis görecegiz bu ilaç benim ağrılarımı geçirirse herkezin ağrılarını geçirir çünkü benim kalça baya bir hasarlı ve bu ilaç türkiyede var ama henüz satışı yok sağlık Bakanlığından onay bekleniyor bildiğim sorduğum kadarıyla bende mecburen rusyadan getirtiyorum kim bilir ne zaman çıkacak sağlık Bakanlığından onay !!!

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

burcse

Sağlık bakanlığından onay zor çıkar...bence..dediğim üzere protezde inanılmaz paralar dönüyor..rantı büyük..Erdal64 ben de ileride sipariş verebilirim ben de de sol kalçada Kireçlenme var...umarım size ilaç iyi gelir..ama dediğim gibi bu bir jel..inşallah iyi olursunuz...Bu ürünü kullanmış olsaydım ayrıntı da vermek isterdim forumda çıkar belki kullananlar ...daha önce...

Erdal64

Burcse evet zor izin çıkar sağlık Bakanlığından protez sektörü izin verdirmez dediğiniz gibi rant meselesi ben deneyeyim eğer iyi gelirse sizede tavsiye ederim

Üye
    burcse Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

burcse

Cem bey bu ürün hakkında bilgi yazar mısınız ? Nasıl enjekte ediliyor vs...Yan etkisi var mı ? Protezi kaç sene öteler Ben de sipariş verebilirim.. Yardımlarınız için teşekkürler

Erdal64

Slm burcse ilaçları getirdim noltrex getirttim vuruldum iyi bir ilaç bana 2 tanesi yetti şuanda ağrım çok azaldı iyi bir ilaç 4 tane getirmiştim 2 kullandım 2 tanesi kaldı onları kullanmaya gerek kalmadı @burcse istersen sana verebilirim elimde kalan 2 iğneyi veya isteyen olursa verebilirim arkadaşlar özele mj atın

Üye
    stozkn.73 Avatarı

Gerçek Adı
    Suat Özkan
    Son Giriş
    29.03-2016
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul

stozkn.73

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun. Kendimden sonra bu işin üstüne düştüm Noltrex diyorum başka birşey demiyorum. İhtiyacı olanlar bana ulaşın 05060281617 Suat Özkan. yada mail atabilirsiniz. stozk.73@gmail.com

Üye
    NoltrexTürkiye Avatarı

Gerçek Adı
    Alper 532 200 0 939
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    izmir

NoltrexTürkiye

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkese merhaba,

NOLTREX Nedir, nasıl uygulanır, Kimlere uygulanır, yan etkileri var mıdır, nasıl temin edebilirim, hangi doktora başvurmalıyım vb. Noltrex hakkında tüm öğrenmek istediklerinizle ilgili bana ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu ilaç ile çalışıyorum. Türkiye geneli Doktorundan ilaç teminine kadar her konuda yardımcı oluyorum. Noltrex hakkında tüm merak ettiklerinizi cevaplayabilirim.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon