Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 46 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onlyyouone2 Avatarı

Gerçek Adı
    murat erdal
    Son Giriş
    13.08-2011
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara

onlyyouone2

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dilek deniz Mesajı Gör
    iğneyi nereden getirttin ve fiyatı nedir. internette pek bilgi verilmemiş yalnız sağlık bakanlığından ruhsatı yokmuş diye okudum. doktoruna sordun mu bu iğne ne kadar idare ediyormuş ağrıları. kireçlenmenin tedavisi yok diye biliyorum. tüm bildiklerini paylaşırsan sevinirim.
    Sayın Dilek Deniz, öncelikle geçmiş olsun. Ben Noltrex 2,5'i Türkiye distribitörü aracılığıyla temin edip satan bayisiyim.
    Bu ürünün siz bu satırları yazdığınız tarihte dahil olmak üzere yaklaşık olarak 2007 den beri hem Sağlık Bakanlığı onayı hem Sgk onayı vardır. Ürünün Ulusal Bilgi Bankası kaydı da ayrıca bulunmaktadır. Ürün yoğun protez sektörü üretici ve satıcılarının lobisi yüzünden devlet tarafından ödenmesi engellenmektedir. Dolayısı ile bu ürünü kendiniz bedelini ödeyerek satın almak zorundasınız.
    Bu ürün sadece eklem içindeki sıvının yerini almasının yanında estetik uzmanlarımızın da dolgu maddesi olarak kullanması ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Gereken fiyat ve diğer sorularınız için bana ulaşabilirsiniz. Cep telefonu numaramı buradan veremeyeceğim ancak ulaşmak isterseniz mailimi kullanabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun.

Üye
    hatice123 Avatarı

Gerçek Adı
    hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

hatice123

Ben hatice annem diz ağrıları yüzünden şikayetçi. Büğüne kadar ğittiğimiz tüm doktorlar dizdeki sıvı kaybı yüzünden oldugunu söyledi.Ameliyatın yaşından dolayı erken oldugunu söyledi.en son doktor noltrex iğne önerildi.ama iğneyi bulmakta güçlük çekiyoruz.Bize bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

gizem şirin

iyi akşamlar ben bu iğne ile ilgili bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız..annem de perthes var her iki kalçada da..bu iğneyi önerdiler.fakat bu konuda bazı süphelerimiz var.aynı zaman da biz de emboli problemi var.bu asamada dolayısıyla anestezi de bizi ilgilendiren bi konı.lokal mi yoksa genel anestezi mi uygulanıyor.bu arada annem de izmirli.doktorunuzun adını öğrenebilr miyim.hangi hastahane de çalısıyor acaba.bir de iğneyi şirketten mi istediniz.yardımcı olursanız tesekkür ederim.

almina2869

Arkadaslar 11 ay once ayak bılegımınden amelıyat oldum 3-4 ay basmamam gerekıyordu artık kalkabılırsın dedıler ve ben yuruyemedıgımı anladım cunku er ıkı kalcamda tamamen kıreclenme olmus ve kıme gıttıysem mutlaka protez takılmasını gerektıgını soyledıler.protez takılan arkadasların goruslerını almak ıcın sıteye gırdıgımde mother adlı kullanıcının noltrex ıgneyle ılgılı dusuncelerını okudum denemekte fayda var dıyerek hemen ıgneyı getırten kısıyı buldum ve getırttım ıstanbulda yasıyorum hemen kalkıp igneyı uygulatmak ıcın ızmıre gıttık su an 15 gun oldu ıgneyı olalı gercekten yenı dogmus gıbıyım 10 gun sonra tekrar gıdıp dızlerımede yaptıracagım mother adlı kullanıcıdan allah razı olsun artık dualarımda oda var mutlaka deneyın derım.

Üye
    emine avcı Avatarı

Gerçek Adı
    emine avcı
    Son Giriş
    15.06-2012
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul

emine avcı

slm arkadaşlar. ben kıkırdak aşınmasından dolayı geçen ay noltrex adlı iğneyi diz kapağıma enjekte ettirdim ve ağrılarımın azaldığını fark ettim. özellikle merdiven inip çıkarken çok ağrım oluyordu şuan daçok iyiyim kesinlikle tavsiye ediyorum noltrex i. tüm hastalara acil şifalar dilerim

hatice hanım merhaba ben emine. noltrexi geçen ay bende kullandım dilerseniz bulmanızda yardımcı olabilirim emineavci01@hotmail.com

gizem hanım merhaba geçmiş olsun emine ben. noltrexi geçen ay yaptırdım çok memnunum özellikle merdiven inip çıkarken inanılmaz ağrılarım vardı şimdi çok iyiyim. size söylemek istediğim birşey daha var bu iğne anestezi olmadan yapılıyor kalçadan yapılan iğneler gibi bi ağrısı var sadece endişelenmeyin anesteziye hiç gerek yok dilerseniz yardımcı olmak isterim.acil şifalar dilerim emineavci01@hotmail.com

Üye
    aksade Avatarı

Son Giriş
    20.09-2013
    Saat
    19:51
    Yaşadığı Yer
    moskova

aksade

Merhabalar arkadaslar. Ben Rusyada ikamet etmekteyim isteyen olursa bu ilaci temin edebilirim. mail adresim;

aksade@hotmail.co.jp

Üye
    peksencem Avatarı

Gerçek Adı
    cem pekşen
    Son Giriş
    16.08-2012
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul

peksencem

noltrex diz sıvısının satıcısıyız stoğumuzda mevcuttur tel 0507 930 22 61 cem pekşen istenildiği takdirde her yere kargo yapabilirim.

bilgi almak isderseniz yardımcı oluruz. Noltrex steden bilgi alabilirsiniz

noltrex enjeksiyonu  dünyada 2-3 ülkede satışı yapılmaktadır. eklemlerden şikayetçi hastalar için dünyada ilk ve tek ürünü almayada ürettiler,bu ürünü Amerika ve tüm avrupa ve asya ülkelerine satışını yapmaktadırlar.ürün kıkırdak tamiri yapmaktadır kıkırdağı yeniliyor ve hastalar diz protezinden kurtulmaktadırlar yaklaşık 4-5 sene hastalar ağrı olmamaktadır.bu ürünün sağlıkbaknlığı tarafından tek onaylı üründür. CRESPINE GEL diye satışı yapılmaktadır.fiyatı diğer ürünlere nazaran daha ucuzdur.detaylı bilgi için 0507 930 22 61

Üye
    celil.12 Avatarı

Gerçek Adı
    celil
    Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    12:15
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ

celil.12

benimde kalçamda kireçleme var bana yardım ederseniz sevinirim.

,

gelçekten bu iğneyi yaptıran varsa benimle iltibata geçerse çok sevinirim tel 5362638982 mesaj atsın ben arayacam YÜRÜYEMEZ OLDUM

Üye
    M450 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2013
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    ankara

M450

mrb arkadaşlar benimde iki kalçamda kireçlenme var ... NOLTREX isimli ilacı nerden temin edebilirim. hangi doktoru önerirsiniz yardım eder misiniz lütfen

mehmet_toprak344@hotmail.com dan bana ulaşır mısıınz ?

Üye
    denizvmavii Avatarı

Gerçek Adı
    DENİZ
    Son Giriş
    19.10-2016
    Saat
    15:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul

denizvmavii

eklem kireçlenmeleri için PRP denen yeni 1 tedavi yöntemi var...bunuda araştırın derim..hastanın kanı alınıp kısa 1 işlemden geçirilip PRP yöntemi ile tbombositten zengin plazma elde ediliyor...bu plazmda enjeksiyon ile ekleme enjekte ediliyor..ve hasarlı dokuların iyileşmesini sağladığı söyleniyor....bu linki 1 bakın.. Diz ağrılarında prp tedavisi | PRP Tedavi Yöntemi | Dr. Aytuğ TV Programı | Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

tugcekortan

Arkadaşlar motherin bahsettiği iğneyi uygulayan doktora ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen noltrex

Üye
    denizmehtap Avatarı

Gerçek Adı
    eda
    Son Giriş
    14.04-2016
    Saat
    20:11
    Yaşadığı Yer
    balıkesir

denizmehtap

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ,

doğuştan çift taraflı kalça çıkığıydım 1 yaşında 2 bacağımı istanbulda kum torbasıyla daha sonra alçıya alınarak ameliyat olmadan tedavi edildim yaşım 42 ,bacaklarımda görünürde bir sorun yok fakat sağ bacağım nemli havalarda ağrıyor işte ozaman topallıyorum ,
    2 sene önce yine ağrımın yoğun olduğu bir dönemdi dr gittim ve kalça röntgenimi istedi sağ kalçamda kireçlenme olduğunu gördü ve spor yapmamı ,özellikle bisiklete binmemi ve yüzmemi önerdi eve kondisyon bisikleti aldım ,hergün yarım saat kullanıyorum sahil kasabasında yaşadığım içinde tüm yaz denize giriyorum ,fakat 5 kilo aldım ve bu sene ağrılarım arttı dr gittim acil kilo vermem gerektiğini söyledi spora devam etmek zorundayım ölünceye kadar

sitede kaça protezi hakkında yorumları okudum ,ailedede teyzem kalça çıkığıydı özel bir hastanede prof. dr ameliyat etti ameiyatı çok iyi geçti fakat zaman zaman hala ağrıları oldu asla çömelemiyor,düşmemesi gerek çok dikkat etmesi gerekiyor ,bende bu durumu gördükçe ameliyata sıcak bakmıyorum açıkçası şuan ,ama ağrılar artarsa ameliyat belki olabilirim

forumda noltrex iğnesinden bahsedilmiş bu iğneyi kalçayamı vuruyorlar ,kalça ekleminin femur başı genelde kireçlenme olur o iğneyi oraya nasıl denk getirip vuruyorlar onu anlayamıyorum ,çünki bu iğne vrulduğu yerde tabaka olarak kalıyor,dize vurulduğunda kolay ama kalçaya nasıl vuruluyor ,en azından bu iğneyi alıp ağrılı sürecin geçmesini uzatabiliriz ameliyat olmayız

,herkeze geçmiş olsun

Üye
    celil.12 Avatarı

Gerçek Adı
    celil
    Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    12:15
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ

celil.12

bu iğneyi dr.lar önermiyor bir kaç dr sordum kimse olumlu bakmadı bildiğim kadarıyla yurt dışından geliyor 2 yıl önce bende soruşturdum ama sonunda protes ameliyatı oldum ameliyattan kaçış yok bilesiniz ameliyatta karal verince dr. seçimini iyi yapın çok önemli

Üye
    denizmehtap Avatarı

Gerçek Adı
    eda
    Son Giriş
    14.04-2016
    Saat
    20:11
    Yaşadığı Yer
    balıkesir

denizmehtap

ama bu iiğne yurt dışında kullanılıyor ,türkiede drların bu iğneye sıcak bakmamasının sebebi protez ameliyatı gerçekten çok yüksek fiyatlarda yapılıyor ,yorumlarda 3 yada 5 defa ameliyat olunmuş ama bu iğne ameliyat yapılmayı geciktiriyor ,malesef bir rant var ülkemizde parası olan rahatça yaptırıyor olmayan kredi çekip ödemek zorunda halk zaten fakir ama yurt dışında ameliyat herzaman öncelik değil ,alternatifler uygulanıp uzatılıyor ...

Şükran Ercan

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu tedaviyi ben geçen yıllardan biliyorum ve Arkadaşlar bu iğne ileri ki aşamalarda değilde başlangıç aşamasında işe yarayabiliyor. Kalça denizmehtap hanım ben kalça çıkığı amelyatı oldum tek taraflı keza ablam çift taraflı ve kardeşim alçı ile düzeldi. Kireçlene evet beklenen bir hastalık. yıllardır doktorlarımızın bize sıkı sıkı verdiği öğütleri uyguladık. En ufak bir şikayettee gittiğimiz de hemen film çeker durumumuzu sürekli takip ederler 40 yaşındayım ve biz onlar için çok değerliyiz çünkü 3 kardeşi tedavi ettiler ki malum bu ameliyat o zamanlar yeni yeni başlamıştı halen biz onlar için tez konusuyuz velhasıl öncelikle İstanbul gibi nemli rutubetli şehirler bizlere yasaktır. Soğuk kesinlikle yasak kilo yasak normal doğum yasak, fazla merdiven çıkmak yokuş çıkmak yasak. Bisiklet yasak bizler ancak bölgede ki kasları güçlendirecek sporları yani plates gibi hareketleri yapabiliriz. Ben te tek taraflı demiştim ve ben her zaman sağa biraz eğik durdum ve bunun sonucunda belimde kireçleme başladı. Suçlusu benim, bilemedim yada önemsemedim yazın girdiğim denizin suyu soğuktu ve anında ağrıları başladı. Ah aklıma gelmişken doktorlarımız bize kışın eski usul yün yorgan ve yün yuvarlama (yatağın üzerine seriliyor) kullanmak zorunda olduğumuzu, elyaf gibi yapay yorganları yasakladı. İğne konusu sizi bir süre idare edebilir ben şahsen düşünmüyorum biraz daha dikkatli ve bilinçli olmak acıyı bilmekten geçer. acıyı bilmesem ben şahsen kalçamı biraz daha hor kullanırım o nedenle bu ağrı beni uyarıyor dikkatli olduğum sürece çok fazla ağrı ya da sıkıntı yaşamıyorum. Ben eğer çok yorulur aşırı zorlarsam ve üşütürsem o zaman sadece gece uykumda kilitlenme yaşıyorum. Yılda 2 sefer 15 günlük kaplıcaya gitmek bizim en güzel ilacımız. kışa girerken ve kış çıktıktan sonra yani bahar aylarında kaplıca 15 günlük kür süper geliyor.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon