Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon
Toplam 117 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meralgönüllü Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    19.07-2013
    Saat
    03:28
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    size protez mi takıldı.ne ameliyatı bilgi verirseniz

Üye
    abukperi Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

27 Mayıs 2013 tarihinde Adana Ortapedia Hastanesinde Emre Toğrul a ameliyat oldum allah kısmet ederse ekim sonunda ikinci ameliyatımı olacağım. Kesinlikle Emre Hoca yı tavsiye ediyorum.

Üye
    ÖYKÜ MELEK Avatarı

Gerçek Adı
    öykü
    Son Giriş
    21.08-2013
    Saat
    22:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bende dogustan kalça çıkıgı mevcut sag bacak 7cm kısa ameliyat olmak istiyorum ama doktor konusunda cok kararsızım baltalimanı kemik hastanesinde ameliyat olan arkadaslarımız var mıdır bilgi ve tecrubelerini paylaşmalarını istiyorum teşekkürler. Hepimize geçmiş olsun.

Üye
    Rukiye ungor Avatarı

Son Giriş
    13.12-2013
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    fransa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar

24 yasindayim benimde dogustan cift tarafli kalca cikikligim var fransa dayim ve 11 eylulde ameliyat olucam fazla bi zaman kalmadi korkularim gittikce artiyor. Dr. um 6 ay arayla iki ameliyat olucami soylemisti sonrada ameliyat gunu belirlemek icin gittigimde de bir ay icinde iki ameliyati da yapicagini soyledi. Bir ay hastanede kalicam sonrada ozel bakim evine gondericeklermis uzayan bacaklarimin egzersizlerle ve masajlarla daha cabuk guclenmesi icin.
    Bu yasima kadar hic bir tedavi gormedim simdi ise agrilarim artti.Dr. uma ameliyat sonrasinda daha cabuk ayaga kalkabilmek icin simdiden yapabilecegim bisey var mi diye sormustum egzersiz ve bisiklet surmemin faydasi olucagini soylemisti. O gunden beride aile dr um masaja gonderdi agrlarim icin masaj cok iyi geliyo ve egzersizler , bisiklet yapiyorum bakalim ameliyatim nasil gecicek, yaptiklarimin faydasi olucakmi 11 ve 25 eylulde ameliyatlarim daha sonra sonuclari sizinlede paylasicam.
    Birde burda maddi yonden sorun olmuyo cunku ameliyat icin hic bir odeme yapmiycam hepsini devlet karsiliyormus. Kalca cikikligi ameliyatinda enfeksiyona cok dikkat etmek gerektigi icin hastaneden ozel oda talep ettim kabul ettiler. Insaallah iyi gecer cunku agrilarla yasamaktan biktim..
    Allah im hepimizede acil sifalar versin. Dusuncelerinizi yazarsaniz sevinirim.... tesekk.

Üye
    MORO Avatarı

Gerçek Adı
    HAYRETTİN
    Son Giriş
    29.04-2014
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MRB. Benim iki ayağımda doğuştan kalça çıkığı solda 6,5 cm sağda 2 cm kısalık var. Protez ameliyatı olmaya karar verdim. 04.09.2013 tarihine ameliyat için gün aldım. Ama içim rahat değil doktorum sol ayağımın 3 veya 3,5 cm uzatılabileceğini söyledi 3 cm daha kısalık kalacak ayağımda bu durum kafamı çok kurcalıyor. bana yardımcı olabilirseniz çok minnettar olurum rahatlamam adına. Teşekkür ederim

Üye
    x_acemoglu_x Avatarı

Gerçek Adı
    bora
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

annemde doğuştan kalça çıkıklığı vardı ameliyat oldu fakat tam iyilrşirken düştü ve platini kırıldı sonra ameliyat oldu bu seferde kırılan yer kaynamamış. bu arada birde kan pıhtılaşması oldu. Yaşaması mucizeydi. Ölümlerden döndü sonra konyada mehmet arazi hocamızı bulduk. Kırıkbacağı tekrar ameliyat etti ve annem şimdi çok sağlıklı. Ama bu arada çok yıprandık. Demem oki doktorunuzu çok iyi seçin.

Üye
    ankaralı2015 Avatarı

Son Giriş
    01.01-2017
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili ansızın,bu siteye 1 yıldan uzun zaman ara verdiğim için şimdi yazıyorum.bende de yüksek kalça çıkığı var.yakın zamanda tekrar araştırma yaptım ;istanbulda şişli etfal hastanesi varmış o hastane ortopedi üzerine başarılı bir hastaneymiş.

Arkadaşlar bende de doğuştan yüksek kalça çıkığı var 10 yıldır ankarada ameliyat için gitmediğim devlet hastanesi kalmadı.30 yaşındayım ve hiç bir doktor bu ameliyatı yani platin takılmasını önermediler,hatta burda Atatürk hastanesinde bi doktor 'sen böle hastane hastane gezersen doktorun biri de seni ameliyat eder ömür boyu pişmanlını yaşarsın' dedi.yani bu ameliyatı çok iler yaşlarda ağrı dayanılmaz olduğunda yapıyolar.yorum yapan arkadaşlar tavsiye ediyolar, memnun kaldıklarını yazıyolar,ikiarada biderede kaldım

Üye
    muratburan Avatarı

Gerçek Adı
    muratburan
    Son Giriş
    29.12-2016
    Saat
    12:43
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zeycancınar ben ankara dışkapı eğitim araştırma hastanesinde oldum,cok menmunum,biryıl oldu ameliyat olalı,tavsiye ederim,.... hastanesine gelince orada doktorun bana dediği aynen şu: hayat merdivenlerle,yokuşlardan ibaret değil sende hep düz git,dışkapıya gittim hemen yatırıp ameliyat ettiler.

Üye
    ankaralı2015 Avatarı

Son Giriş
    01.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürederim.ben bekarım ilerde hamilelik doğum ve bunlar sonucunda platinin yıpranması,oturup kalkmada zorluklar.....yani bu konuyu tekrar askıya aldım

Üye
    ümmü Avatarı

Son Giriş
    17.06-2014
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zeycançınar sana niye platin diyorlar. bende 8 ekimde fahri erdoğan a amaliyat olacağım. amaliyat olan arkadşlar memnunlar. ve hamililik doğum gibi durumlarda daha rahat olur dedi doktor. bende 23 yaşındayım

Üye
    sevemedimbenbugünü Avatarı

Son Giriş
    28.09-2013
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha önce bu konuya "ameliyat olmalımıyım"diye yazıp yardımlarınızı istemistim benim gibi ameliyat olmadan önce burada yazılanları okuyan ameliyat olmadan önce tecrübeli insanlardan yardım almak isteyen bi cok insan var öncelikle ameliyatımı oldum yasım küçük oldugundan buradaki yası ilerlemis insanlardan cok daha riskli bi ameliyata girdim cok basarılı gecti ilk haftamcok zordu ailemin desteğiyle onuda atlattım su an 4. ayıma giricem hala iyilesme sürecindeyim cift kalca ameliyatı oldugum icin uzun bi sürec. ama beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsal degilmidir. öncelikle sunu söylemeliyim lüften ameliyat olmaktan korkmayın aslında risk diye bi sey de yok önemli olan dogru doktoru ve hastaneyi bulabilmekte .. yasım ilerlesin o zaman ameliyat olurum demeyin daha fazla yasam kalitenizi düsürmeyin sağlıklı devam edin hayatınıza yasayamadıklarını yasayın tüm bunlara değmez mi inanın tüm buradaki insanların iyilesmesini istiyorum sadece. insanların dedikleri sizi korkutmasın yolunuza bi engel daha koydurtmayın sadece en iyi doktoru bulun ve tabi lazım olan diger sey zaman . tamamen iyilestikten sonra daha iyi seyler yazmak isterim su an cok mutluyum üniversiteye hazırlanıyorum evde hic bi korkum kalmadı allahın izniyle su sürec bittikten sonra daga saglıklı ve daha güzel yürüycem..

Üye
    ümmü Avatarı

Son Giriş
    17.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sen hangi doktora hangi hastahanede amaliyat oldun ben çift taraflı aynı anda olacağım

Üye
    ankaralı2015 Avatarı

Son Giriş
    01.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ümmü;

merhaba,bilemiyorum ama benimki doğuştan yüksek kalça çıkığı ağrım yok,doktorlar kesinlikle ameliyatı önermediler( takılan protezmiş bu arada) protezin hamilelikte fazla kilodan dolayı kısa ömürlü olacağını normal doğumun mümkün olmadığını(sezaryen var sonuçta),ve daha bi sürü şeyler söylendi vazgeçmem için çünkü ben çok ısrarcıydım ameliyat konusunda ,ama belki seninki farklıdır.geçmiş olsun canım,inş.ameliyat senin için hayırlı olur

Üye
    sevemedimbenbugünü Avatarı

Son Giriş
    28.09-2013
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben nisantasında istanbul cerrahi hastanesinde ameliyat oldum nejat güney doktorum

Üye
    ümmü Avatarı

Son Giriş
    17.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hamilelik zaten bu şartlar altında normal doğum sakıncalı ablam normal doğum yapmıştı ondan sonra ağrıları arttı. inşallah hayırlısı olur ya. bende cerrahi hastahanesinde olacağım ama fahri beye az kaldı benimde 15 gün. süreç nasıl ilerliyo bilgi verebilir misiniz. ben öğretmenim ne kadar sürede iş başı yapabilirim.

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon