Sayfa 86 / 97 İlkİlk ... 367682838485868788899096 ... SonSon
Toplam 1448 mesajın 1.276-1.290 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ankaralı2015 Avatarı

Son Giriş
    01.01-2017
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    karabasann, geçmiş olsun. kalça çıkığına ilizarov yöntemi uygulanmıyor biliyorum bu yöntem için yakın zamanda hacettepeye gittim ancak bu yöntemin kalça çıkığına uygulanmadığı söylendi,siz nasıl ameliyat oldunuz biraz açıklayabilirmisiniz

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu ameliyatı her doktor yapamıyor beni ameliyat eden doktor hacettepeden ayrıldı istanbul özele geçti devlet hastanelerinde zor gibi ben şanslıydım heralde

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz uzun zamandır bende sol bacağımdaki sorundan dolayı ameliyat olmak için doktor araştırıyordum. Bu forumdan bir kaç arkadaşla da iletişim halindeydim Ve doktoru bana çok uzak olan ve pek sevmediğim şehir İstanbul'da buldum. Adı Muharrem İnan kendisini sevdim iyi insan umarım bana da faydası dokunur bu kadar emeğim ve stresim boşa gitmez; kendisine çok çok yakın bir zamanda ameliyat olacam tarih kesinleşti. Çok garibim şu sıralar nedeni ise bu kadar maddi ve manevi emek harcadım, ailemi peşimden benim yüzümden uzaklara sürükledim. Sonuç nolacak bilmiyorum. Içimde iyi şeyler olacağına dair kıpırtılar ve umutlar var. Umarım bu filizler yeşerir, büyür ve ben iyileşirim size de Öneririm. Ben smart correction ile ameliyat olacam bakalım ne kadar başarılı olacak beklemedeyim. Gelişmeleri buradan size aktarırım. Dualarınızı ve iyi dileklerinizi esirgemeyin. Biz burda birbirimize destek olmak için Varız. Umarım her şey yolunda gider. Siz de benim gibi hemen işlemlere başlarsınız. Herkesi seviyorum kendinize iyi bakın. Allah hepimizin yardımcısı olsun, hayırlısını versin. Hı Bana özelden mesajla ulaşabilirsiniz

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim tek taraflı kalça çıkığından dolayı 5 cm kısalık vardı uzatıldı eşitlendi ve şekil verildi eski halimden daha memnunum faceden msj atarsanız yardımcı olurum TC ALAATTİN AYDOĞMUŞ

Üye
    kaltintas Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    18.02-2015
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@karabasan

senin femur veya tibia kemiğini kesip LON, motorlu çivi vs. yöntemlerle uzatmadılar ise ilizarov uygulanmamıştır sana

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgi isteyene yardımcı olurum benim tedavim bitti 5 cm uzatıldı ayağım faceden msj atarsanız bakarım TC ALAATTİN AYDOĞMUŞ

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben ameliyat oldum smart correction sistemi takıldı. 3 ile 5 cm arası uzatma ve Eğrilik düzeltilecek. Sistem 30 gün demiş 30 gün sonra kemiklerin kaynamasını bekleyip çıkartılacak. Iyi bir doktora giderseniz gözünüzde büyütülecek bir şey değil. Herkese geçmiş olsun

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb faceden msj atarsanız yardımcı olabilirim size ben ameliyat oldum ayagım 5 cm uzatıldı tedavim bitti. TC ALAATTİN AYDOĞMUŞ

Üye
    Engelsiz07 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: karabasann Mesajı Gör
    mrb faceden msj atarsanız yardımcı olabilirim size ben ameliyat oldum ayagım 5 cm uzatıldı tedavim bitti. TC ALAATTİN AYDOĞMUŞ
    Karabasann senin sorunun mu var kardeş sürekli aynı Mesajı atıp duruyorsun? Forumu kirletiyorsun ama tamam bir kez söyledin insanların ihtiyacı oldu mu sana ulaşırlar nedir bu işgüzarlık anlamadım ki!!!

Üye
    olgun452 Avatarı

Gerçek Adı
    OLGUN
    Son Giriş
    18.07-2016
    Saat
    13:24
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç bişey olmaz. 3 kere uzattım. çok şükür turp gibi. üstelik yasımın fazla olmasına rağmen. bakırköy acıbadem. doktor ismi sorarsan özelden yazarsın arkadasım. yardımcı olurum sana..........

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    qwert Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    06.12-2014
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar. Bu forumu yıllardır takip ediyorum ama üye olup yazmak bugüne kısmetmiş. Öncelikle herkese selamlar.

Ben estetik amaçlı uzatma yaptırmak istiyorum. Erkeğim, 24 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. Boyum 1.62. Aslında boyuyla büyük ölçüde barışık biriyim ve bunu yıllar içinde çok zor kazandım. Sanırım biraz kısalığımı görmezden gelerek başardım bunu, çünkü hala dolu asansörlerde aynaya bakamıyorum, camdan yansımamı görmek dahi istemiyorum, kafam sürekli öne düşüyor. Kaçıyorum bu gerçekten, üstünde düşünmemeye çalışıyorum. Bu hissiyatı sanırım en iyi bu forumu takip eden kısa boylu erkekler anlayacaktır. Açıkçası bu histen biraz sıkıldım. Kendimle ilgili çok şey başardığımı düşünüyorum ve gelip bu boy meselesinde tıkandım sanki. Bu iş barışıklık meselesi değil tam olarak, ben sadece imaja önem veren bir insanım ve bunu düzeltmek öyle ya da böyle bir imkanken bunu yapmamak bana saçma gelmeye başladı.

Şu anda bu iş için 10 bin lira biriktirmiş durumdayım. Zannediyorum bir bu kadar da ailemden borç alabilirim. Mühendisim, işe gireli bir yıl kadar oldu ve aldığım maaşın ucundan çok az harcayıp kalanını kenara koymaya çalışıyorum. Ne kadar daha bu duruma psikolojik olarak katlanabilirim bilmiyorum, bazı şeyler içimde birikmeye ve beni hayattan yıldırmaya başladı... 20-25 bin lira ile bu işi halledip halledemeyeceğimi merak ediyorum. Forumda konuşulan rakamlar 40 bin ve üzeri seviyelerde, bazı arkadaşlar 7-8 bin liraya bu ameliyatı olduklarını söylüyorlar ama ne kadar doğru bilemiyorum, emin olamadım. Açıkçası bu konuda bilgilenmek ve daha önce estetik amaçlı boy uzatması yaptırmış arkadaşlarla tanışmak amacıyla geldim buraya. Bana bu imkanlar çerçevesinde tedavimi yapabilecek iyi bir doktor önerebilecek kişiler ya da zamanında bu ameliyatı estetik amaçla yaptırmış arkadaşlar Skype'tan beni pslbrt nickiyle ekleyebilirlerse çok mutlu olurum. Buradaki mesajları ve özel mesajlarımı da takip etmeye çalışacağım.

Herkese teşekkürler.

Üye
    MCagdas35 Avatarı

Son Giriş
    29.07-2015
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar ozelde fizik tedavi ücretleri ne kadar rayc seans basina 250 tl diyordu gerçekten bu fiyatlarda mi not:estetik amacli boy uzatma icin normalde engelim yok sgk karsilamayacagini goz onunde bulundurun

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bacak uzatma ameliyatını oldum tedavim bitti faceden ulaşırsanız yardımcı olabilirm TC ALAATTİN AYDOĞMUŞ

Üye
    fatma73 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatma
    Son Giriş
    27.02-2015
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    Şırnak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herkese merhabalar.Fatma ben yeni üye oldum.Gecenlerde bu siteyle karsılastım ve gördüğüm bazı mesajlarda bacagı kısa olup uzatma ameliyetı olduktan sonra iyi olduklarını yazan kişiler vardı.Bende kucukken cocuk felci gecirdim ve sol bacagım kısa. Ameliyat olmus yada bu konuda bilgisi olan kişiler varsa lutfen bana doktor ve hastane konusunda bilgi verebilirmi

Sayfa 86 / 97 İlkİlk ... 367682838485868788899096 ... SonSon

Başlığın Etiketleri