Sayfa 52 / 97 İlkİlk ... 24248495051525354555662 ... SonSon
Toplam 1445 mesajın 766-780 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sefa hoca konak hastanesinde değil onun özel muayenanesine gidiyosunuz

Üye
    Kedicik Avatarı

Son Giriş
    03.05-2016
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu motorlu çiviyi taktık diyelim, ameliyattan sonra ne kadar zaman içinde ayağı kalkıyoruz, ve yürüyebiliyoruz, 3cm için 1 ay geçiyormuş bu süre içinde yürüyebiliyormuyuz?

Üye
    muratkardeş Avatarı

Son Giriş
    11.05-2012
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nasılsınız arkadaşlar aycan olmadın galiba ameliyatı. ben daha iyileşmedim. ya filme baktım bacağım ne hale gelmiş. yukardan aşağı dikine komple ayrılmış. ayağımın üstünde kemik içeri batmış bacağım eğri gözüküyor. kayma var. çok kırık var bacağımda. çok kırık var bacağımda nasıl oldu anlamdm. yazıklar olsun hasan hocaya bişede söylemiyo. memleketteyim. aah oralarda neler çektim aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh.

Üye
    ceycey Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar 4.5 cm lik uzatttılar benim bacağımı. 8 ay olmasına 19 gün kaldı ve ilizarov hala takılı. ama Allah'a binlerce şükür ki her şey yolunda

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    15:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun ceycey bitmiş senin artık

Üye
    ceycey Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim emre ama öyle zorlu bir süreçki çıkarmadan rahat etmiycem

Üye
    1-İZMİR Avatarı

Son Giriş
    19.01-2016
    Saat
    19:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ceycey geçmiş olsun... Epey uzun sürmüşşş...Süreç çok mu yavaş ilerlediii. Bir problem oldu mu?

Merhaba Emre senin nasıl gidiyor? Bitti mi? Umarım herşey yolundadır... Benim beklemem gereken süre bitti sayılır... Yakın zamanda karar vermem gerekiyor .. Ama artık prof. lar üniversitede ameliyata giremiyor. Özel hastanede epey masraflı olcak gibi görünüyorrr... Bakalım ocak ayında sağlık sistemi daha ne kadar bozulcakkk?

Üye
    hacerto Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar.yıllardır bu siteyi takip ederim.en sonunda üye oldum.ben yokuştan yağmurlu bi günde cıkarken ters bi hareketten kemik kopması oldu.platin takıldı 8 ay yürüyemedim.ayağımda kısalma oldu.buda 2 cm di.yazılanları okudum ayağım böyle kalsın dedim.hepinize geçmiş olsun arkadaşlar.

Üye
    ceycey Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 cm ise hic ilişme hacerto.. zaten doktorlar da 2 cm'i uzatmazlar. yani öyle biliyorum tüccar doktorlar başka..

Teşekkür ederim 1-İZMİR. Süreç çok yavaş ilerledi ve ilk başlarda çok çile çektim. birde binde bir ortaya çıkan emboli bende çıktı. 8 gün bacak için yattım hastanede 15 gün akciğer embolisi için yattım. ki emboli bu ameliyata bağlı gelişti. bugün röntgen çektim. sanırım 2 ay daha kalacak. 4.5 cm bana 10 aya patlayacak. tabi alet çıktıktan sonra vücudun yeni kemik düzenine alışması ise kim bilir kaç yılı bulacak..

Üye
    eva Avatarı

Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.

arkadaşlar ben prof cebrail alekberov a ulaşmak istiyorum ama hiç bir bilgi bulamadım bu konuda yardımcı olabilecek varmı banada en son ilizarov önerildi ayak bileğime ama cebrail hocaya ulaşmak istiyorum bu konuda cok başarılı olduğu söylendi şimdiden tşkrlr

Üye
    deniz4444 Avatarı

Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    10:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha önce yazmıştım ,oğlum 4 yaşındayken femur uzatma ameliyatı oldu.çok zor bir süreçti.Şuan kısalık 5 cm ve oğlum altı yaşında. Tekrar ameliyat olması gerekiyor.
    Doktorumuz cerrah paşada Doç. Dr. Muharrem İnan bize 'Ameliyat olması gerekiyor fakat ben yapamam.' dedi.İlk ameliyatını o yapmıştı.Fakat şimdi başka doktor bulun diyor. Ne yapacağımı bilemiyorum-yeni bir doktor bulmamız gerekiyor.
    Doktorumuza güvendiğimiz için ,başka doktora gitmek istemiyoruz.
    Doktorların niçin üniversitelerde ameliyat yapmadığıyla ilgili bilgisi olan var mı?Ne yapabiliriz?

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb İzmir benim uzatma biteli çok oluyor 6 cm uzatma yapıldı 8. ayın sonunda bastonlarımı bıraktım kasım ayında diz ameliyatı oldum eğrilik vardı o düzeltildi şu anda çok iyim bitiyor artık iyiki olmusum uzatma ameliyatını yıllarca tek bacak kısa yasadım çok mutluyum tabanlık kullanmıyorum artık BEN DOKTOR KONUSUNDA KİMSEYE YARDIMCI OLMUYORUM ARTIK BİSEYLER YOLUNDA GİTMEZSE BEN ÜZÜLÜRÜM GENE SORULARINIZ OLURSA YAZARIM SEVE SEVE

Üye
    1-İZMİR Avatarı

Son Giriş
    19.01-2016
    Saat
    19:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tekrardan geçmiş olsun ceycey. Binde bir talihsizlik seni bulmuş. Neyse ki herşey yolundaymış şimdilik. Umarım istediğin gibi sonuçlanır. İstanbul'da hangi dr yapmıştı ameliyatı? Kendine iyi bak...

Merhaba eva baştan beri bana da Cebrail Hoca'yı önerdiler...İlizarofu Türkiye'ye getiren kişi. Hatta İlizarof'un öğrencisiymiş. Daha önceleri 9 Eylül Ü. Has. ne ve İzmir'deki özel bir hastaneye geliyormuş. Ama uzun süredir gelmemiş. Şu anda Azerbeycan'daymış. Tekrar gelir mi bilmiyorum.

Merhaba Emre iyi olmana ve herşeyin yolunda olmasına sevindim. Geçmiş olsun...Daha önce söylediğim gibi benim beklemem gereken süre bitti. Bana da ilizarofu önerdiler. Ama maalesef artık üniversitelerde Prof. ler ameliyat yapmıyor yeni çıkan yasa gereği... Ben 9 eylülden Prof. Dr. Kadir Bacakoğlu'na randevu aldım.(Alsancakta muayenehane açmış) Haftaya görüşeceğim. Ameliyatlarını Özel Ege Sağlık Hastanesinde yapıyormuş. Epey bir masraflı olcak gibi görünüyor ama artık ertelemek istemiyorum. Senin ekonomik olarak ne kadar tutmuştu. Umarım hayırlısı olur....

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    18

deniz4444;
    9 eylül hastanesinde prof. Hasan HAVITÇIOĞLU var.çok deneyimli .mutlaka bir değerlendirin.

1 İZMİR
    sende bir görüş hasan beyle.gerçekten çok uzmandır bu konuda. defalarca şahit oldum.prof.lar ameliyatlara giriyorlar 9 eylülde.dışarıda özelde olursanız gerçekten maddi yönden canınız yanar

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim malesef yeni yasayla beraber bu durum çok kötü oldu benim doktorum Hasan hocaydı 9 eylülde kendisi ameliyatlarada kendisi giriyor her yerde olduğu gibi bıçak parası alıyor en son 10 bin tl diye duydum olan arkadaşlardan kendi kendime kaarr almıştım doktor önermiyorum diye zahmetli bi süreç kötü bi durumda ben kötü olurum ama sen git gene bi görüş sen bilirsin genede

Sayfa 52 / 97 İlkİlk ... 24248495051525354555662 ... SonSon

Başlığın Etiketleri