Sayfa 29 / 97 İlkİlk ... 192526272829303132333979 ... SonSon
Toplam 1445 mesajın 421-435 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nadiafay Avatarı

Gerçek Adı
    nadia
    Son Giriş
    14.08-2011
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Emre 2535 çok sağol.Evet karar verdim Hasan Bey'de.Ben turk doktorlarına güveniyorum ya.Fakat umarım estetik uzatma yapıyordur.Ücreti süper belki benim de en fazla 15 bin tl olur ki bu benim için çok iyi bir fiyat.Emre Bey bir de ameliyat olduktan sonra nekadar süre ayağınızın üzerine basamıyorsunuz yani koltuk değneklerinden destek alarak yaşantınızı sürdürebiliyoruz mesela 10 cm bir uzama gerçekleştiğinde nekadar zaman alıyor

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    15:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu (Hasan hoca gerçekten çok bilgili arkadaşlar benle beraber ameliyat yaptığı hastalar var farklı hastalıklardan yanımda biri yatıyordu adamın bacağında kitle vardı dişiydi devamlı ürüyordu diz kapağı ve kaval kemiğindeydi kaç tane doktora gitmiş hepsi kesilecek demiş doktor yurt dışından mekanik bacak sipariş etti 60bin tlye (yeşil kart karşılamış onuda) ameliyata aldı hastayı diz kapağı dahil kaval kemiğini aldı komple o cihazı yerleştirdi adam 2 ay sonra ayağa kalktı yürümeye başladı bunun gibiside çok hepsini tanıdım) Nadiafay esnetik uzatma nasıl oluyor bilmiyorum gerçekten eğerki dikiş izlerinden bahsediyorsan dişiş izleri çok küçük banada yanılmıyorsam sonrada kaybolacak dedi bu izler. ücrete gelince evet dediğim gibi benden 5 bin tl aldı cihaz içinde bide benim 3 aşamalı oldu baska bozukluklar vardı ayakta benden 1 ay 2 ay sonra bi hasta ooldu benim gibi ondan 6bin istemiş ameliyat olduktan sonra ayağa kalkıyorsun hemen basmadan tabiki.ayağının üstüne basmanada fazla bi süre geçmeden yavaş yavaş bas diyor zaten kendisi ben şu anda normal bastonlarla yürüyorum ayağımın üstüne basıpta 10cm lik uzatmada 3.5 4 ay gibi bi sürede biter asıl önemli olan zaten o kemiğin oluşması sene sonu tamamen atarım inşallah bastonları Nadiafay arkadaşım bende gidecem yakında hocanın yanına ordada görüşebiliriz yüz yüze

Üye
    nadiafay Avatarı

Gerçek Adı
    nadia
    Son Giriş
    14.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Emre 2535 arkdaşım tabiki çok çok yardımcı oldun çok teşekkürler.Estetik olarak kastettiğm keyfi olarak uzatma ameliyatı mesela 1.63 boyun da olan bir kişiye yaparmı.Biliyorum iz kalmıyor zaten o yüzden içeriden yöntemi tercih ediyorum.Ay birde koltuk değnekleri öyle bir sene mi kalıyor bu çok sıkıntılı olur.Uzatma 3,5 4 ay sürmesi çok iyi ama önemli olan benim için koltuk değnekleri ki benim tekerlekli sandalye olur sanırım çünkü 2bacak uzatılıcak.İzmir de değil mi Hasan Bey.Ben şuan başka şehirdeyim 1 ay sonra yurtdışındayım ama gelcem tekrar turkeye.Ben turkey ve yurtdışı arası yapıyorum yani kalıcılığım yok iki yerdede oyüzden zaman benim için çok önemli

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tabikide keyfi olarak uzatan hastalarda var 3 hafta önce hastaneydim biri olmuş ilk tek bacağını yapmış 2.yide olacakmış hemen ardından koltuk deyneğini ocaktan beri kullanıyorum ama rahatım her işimi yapabiliyorum onu sorun etme. Hasan bey izmirde su anda izinden gelmiş ama bidaha çıkabilirmiş 1 haftalığına 0536 697 35 81 bu numara sekreterin Bekir ismi görüşün bi

Üye
    özlem van Avatarı

Gerçek Adı
    özlem
    Son Giriş
    05.10-2011
    Saat
    18:38
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ben 29 yaşındayım polio sekelinden dolayı sağ bacağımda 4 cm kısalık var uzatma ameliyatı olmak istiyorum doktorada gittim soru işaretleri bitmiyo tabiki en güzeli bu ameliyatı olanların yazdıkları İstanbul da doktora daha doğrusu doktorlara gittim olur dediler bacağın iyi durumda ama benim korkum bacağımın diğer bacağıma oranla zayıf olması önce ayak ameliyatı olmam lazım korkuyorum Van da yaşıyorum ne kadar sürer ne kadar kalırız hastanede sonuç nolur maddi boyutuda var benim gittiklerim özeldi devlette en iyi kim cevap bekliyorum olan arkadaşlar herkese şifalarrrr.......

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım bu ameliyatı olmak isteyen çok evet ama cesaret edemiyorlar bende ilk baslarda sizler gibi korkuyordum 2 sene ertelememden sonra oldum ameliyatımı çok basarılı gecti uzatma cihazım içeriye kondu.Önceki yazıları takip eder okursan yarcımcı olur sana benim yazdıklarım arkadaşların yazdıkları falan,yazdığın gibi benim sağ bacakta diğerine göre ince biraz ama sorun deil o bence, 4 cm kısalık yaklaşık 1 sene tedavi gerektirir bi aksilik çıkmazsa eğer sana önerim doğru doktora git iyi arastır istanbuldada iyi doktorlar varmış diğer arkadaşlar bahsetmişti illem özel hastane olacak diye bi kaide yok ama normal devlet hastanesinde olsan bile bıçak parası alıyorlar malesef ben izmirde oldum ameliyatımı doktorum prof. işini çok iyi yapan birisi daha başka sormak istediğin aklına takılan bişey varsa sorabilirsin

Üye
    karabasann Avatarı

Gerçek Adı
    tc alaattin aydoğmuş
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cerrahpaşa 9 eylül çapa bana görede bunlar

ben çok gördüm eğrilikleri düzeltmeleri daha kolay galiba sorununuz düzelir merak etmeyin

muharrem inan çok iyi bi doktor tavsiye ederim

Üye
    özlem van Avatarı

Gerçek Adı
    özlem
    Son Giriş
    05.10-2011
    Saat
    18:38
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ikinizede teşekkür ederim soruma cevap yazdığınız için ben yaklaşık bir yıldır araştırıyorum ve süreklide erteliyorum arkadaşım ben İstanbulda da prof.dr.Yüksel Tenekecioğluna gittim Cerrahpaşada çalışıyomuş özel yerine gittim bide Bakırköy Acıbademde Burak Boynuka önceden 29 Mayıstaydı ikiside ayn şeyleri söyledi ben Burak Boynukta olmayı düşünüyorum olan arkadaşlarımız var ama tam karar veremiyorum ameliyata enfeksiyon riski varmı bide uzatırken kendiniz mi uzattınız çok mu acıyo arkadaşım senin verdiğin mail adresi doktorun mu sizin önerdiğiniz doktorlarada bakıcam kafam çok karışık bide benim 3santim uzatılıcak bacağım diz altından çok teşekkür ederim

Üye
    nadiafay Avatarı

Gerçek Adı
    nadia
    Son Giriş
    14.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emre2535;

Emre Bey ben yaz tatilinde olmayı düşünüyorum çünkü okulum eylülde açılıyor.Ama tatile girer girmez soluğu izmirde alıcam.Hemen gidip görüşcem umarım kemiklerim de dayanıklı sağlam çıkar bu ameliyat için çünkü vejeteryanım et süt ürünleri yemiyorumSoya sütü içiyorum soya peyniri yiyorum neyse ben şimdiden başlayayım calcium ilaçlarına etkiyi artırmak için de D vitamini takviyesi yapayım.Doktorumu bulduğum için çok mutluyum size de yardımlarınız için çok teşşkür ederim sayenizde buldum dr mi.Dua etcem size çok.Ay heyecanlandım keşke hemen olsaydım çok sabırsızlandım

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nadiafay korkkacak bişey yok gerçekten eğerki ameliyatın benim yöntemden olursa çok çok rahat edersin aklında bulunsun senin ki alttan kısa galiba hocaya deki cihazı kemiğin arasına yerleştirirken bi sorun olmaz diye de sor çünkü kaval kemiği biraz daha ince oluyor ben çok mutluyum şu anda ayağa kalkmak için sabırsızlanıyorum Allah Yardımcın olsun

Üye
    moonlike Avatarı

Gerçek Adı
    Aycan
    Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın nadiafay 163 boyundasınız ve yazdıklarınızı hayretle okuyorum.ben erkek olarak 156 cm mim ve kesin olabilir miyim diye hala dusunuyorum ki gun aldım.ayrıca 15000 tl falan hayal size diyim.içerden yaptırırsanızda 7-8 cm i gecemezsiniz ve yuruyemezsiniz.cunku o aletler 10 kg fazlasını kaldırmıyor.bozuluyor bozulursada her alet 1200 eur artı kdv ve iki alet alacaksınız ben bu işi 10 yıldır arastırıyorum.oyle et yemem sunu yemem olmuyor peynir et SUT.size dostum demek istiyorum lutfen iyice arastırın okay olum yok ucunda ama agrısı var.fiziktedaviside var.bakın su siteye gidin ziyaret edin.Ilizarov - Ana Sayfa ordaboy uzatma var.163 tıbben normal hee begenmezsiniz ok.ama narkozdan kalkınca ben ne yaptım dersenz artık gec cunku kemiklerin tam ortadan kırık olacak.ve metal civiler kemik iligine girmişolacak.kemik ilik kanalını matkapla oyup genisletiyorlar sonra icine uzayan yada dısardan uzayan civi cakıyorlar işte bu sırada yag emboli riski oluyor yani masada kalırısn.bende cok yakısıklıyım ama boyum asırı kısa tek eksigim bu yoksa hayatta bu işikafamdan gecirmem olacagımda 165 olacak zaten.garantii yok bu işin n fazlası var senin icerden en fazla 7-8 cm dısardan yaparsan 10-12 cm.içerden yatarsın tekerlekli sandalye ile gezersin.dısardan koltuk degnekleriyle.bu işi yapacaksan bu hayattan vazgececeksin bastan hee olursa harikasın olmazsa bu halini ararsın.amasoya sutu yok sunu suyu falan olmaz canım.et SUT peynir.ve sigara yok.tekrar ediyorum matkapla kemiklerini oyup icine pin cakıyorlar sonra cekicle ikiye kırıuorlar sonra tekrar dısardan fixator baglıyor ve yaralar varsen doktora soya yesem olur mu diyeceksin.bu zaten etikliği herzaman tartısılıyor.sen benim doktoruda arastır bir numaradır.prof mehmet kocaoglu.ingilizcen varsada youtube dan izle rusyada kızlar yapıyor.amabence sen biraz daha kafa yor.vejeteryanlıgınıda 6 ay kadar unut.

Üye
    unalised Avatarı

Son Giriş
    21.07-2011
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar,
    Ben 28 yaşında bir İngilizce öğretmeniyim, çok tempolu çalışıyorum, haftada 6 gün günde 10 saat ders anlattığım oluyor. Boyum 1.63, kısa boyum haricinde herkes beni yakışıklı bulur, bir tarzım vardır. Ben 3 yıldır bu tekniği düşünsem de cesaret edemedim, yeni nesil çok uzun, yanlarında çok kısa kalmaktan dolayı sıkıntı duyuyorum. Ayrıca yaşlanmadan karizmatik bir duruşumun olmasını istiyorum ama bu ameliyattan çekiniyorum. Yazdıklarınızı okuyunca cesaret aldım, hangi hastanede oldunuz? Istanbuldaki arkadaşlar sizinle buluşabilir miyiz? Ya da hotmail adresime bir fotoğrafınızı atabilir misiniz? facebook profilim "cybernational arts" beni ekleyebilirsiniz. Ameliyattan sonra işimi bırakmak gibi bir lüksüm olmadığı için ne kadar süre sonra işime dönebilirim? Ağrı çok oluyor mu? Bildiklerinizi, yaşadıklarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler ve tanıştığımıza sevindim!

Üye
    nadiafay Avatarı

Gerçek Adı
    nadia
    Son Giriş
    14.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Emre Bey evet alt bacak olsa daha iyi olur ama yinede dr karar verir sanırım.Yok merak etmeyin hiç korkum yok.Sadece zaman sorunum var.
    Moonlike Bey para konusunu hallettim dediğim gibi arabam var eğer 30 bin den yukarı bir ücret talep ederse doktorum,arabamı satıcam 120 bin tl arabamın fiyatı.Çok zor şartlar altında almıştım ama vazgeçebilirim arabamdan.Ayrıca dedğim gibi korkum yok inanırmısınız ölümden dahi korkmuyorum desem.Doktorumda karar yaptım hem izmir daha iyi istanbul biraz karışık ve kendimle ilgilenmem biraz zorlar istanbulda.Ayrıca ben Slavım rusça konuşuyoruz zaten.Ve evet biliyorum Rusya da yaygın bu ameliyat.Almanya da da yaygın.Ama turkeyde olcam ben olmak istiyorum.Youtube a ne yazmalıyım bu ameliyatla ilgili sonuçları görmem için.Linki ya da isim olarak yazarsanız bakmak istiyorum.

Üye
    melikeee Avatarı

Son Giriş
    09.02-2014
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

moonlike;
    bu ameliyatı neden hala bu kadar gözünüzde büyütüyosunuz? yağ embolisi falan sorunlarını da ilk sizden duydum ben bi enfeksiyon bir de dizimi kıramama risklerim vardı benim kafamda. Enfeksiyonu aştım diz kırmayıda zar zorda olsa hallettik. Dizini kırıyolar evet de bu işi bilene yaptırıyosanız onlar bile tedirgin olmuyo bu kadar rahat olun biraz her ameliyatın riski vardır bademcik ameliyatından da ölen oluyo eğer ölüm zamanı gelmişse. Anesteziden korkmayın bu kadar ayrıca siz iki bacak diye mi o kadar veriyosunuz? enfeksiyon riski de korkutuyosa bu kadar içerden ameliyatı uygun maliyetle olabilceğiniz doktor araştırın derim ben sizin doktorunuz evet bu konuda ustalaşmış artık ama başka iyi doktorlarda var gayet başarılı ve olanlar da gayet memnun. Bence başka doktorlara da bakın boşuna para vermeyin ve olabilirseniz içerden olun çekmeyin boşuna valla benim zamanımda olsa bende öyle olurdum. her açıdan daha konforlu.

Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    beslenme çok önemli evet en önemliside, bilmiyorum ne kadar seversiniz keçi sütü çok faydalı kemiklere

siteye fazla gelemiyorum aklıma geldikçe giriyorum sorusu olacak olan varsa facebook'dan ekleyebilirler okankirogluizmir2535@hotmail.com tedavim hala bitmedi

Sayfa 29 / 97 İlkİlk ... 192526272829303132333979 ... SonSon

Başlığın Etiketleri