Sayfa 2 / 97 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
Toplam 1444 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

AysE_KsK

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    biraz geç kalmış olabilirim msjına cvp yazmakta ama daha yeni gördm...

bende 2 kes ilizarov ameliyatı geçirdim ikiside izmir dokuz eylülde oldu ve çok çok memnunum sol ayağımdan 2006 yılında oldum ve sağ ayağımdan da 1 ay önce şuan hala ayağımda ilizarov cihazı var ve alıştıktan sonrada pek bi problemi yok zorluğu yok pansumanları ve bakımı aksatmadığın bi sürece ayrıca ücret ve diğer konularda da dokuz eylüle güvene bilirisn..

Geçmiş olsun...

Üye
    nihal63 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2009
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

nihal63

Sevgili Marbiling, ben de 8-9 yıl doktor tavsiyesi ile baston kullandım ve bacağımda 15 cm kısalık oldu. Daha sonra uzun bacak yürüme cihazı kullanmaya kendim karar verdim. Halen de kullanmaktayım. Durumunuzu bilmiyorum ama bir an önce bu cihazı yazdırın ve mümkünse iyi bir yere yaptırın. Ben her cihaz için aradaki farkı ödeyerek iyisini yaptırıyorum, çünkü kalite iyi olmazsa cihaza güvenemiyorsunuz ve rahat yürüyemiyorsunuz. Ayrıca ben yıllar önce yürüme cihazını kullanırken kendi bulduğum bir yöntemle 8 cm kısalığı uzattım. Şu an 7 cm var, ama uzun süredir ölçmedim, çünkü geçen yıl yaptırdığım cihazla da 1-2 cm uzamış olabilir. Ayrıca bel ağrılarının azalması için cihazın en hafif malzemeden yapılması gerekiyor.

nöbetci

nasıl uzattın bacağını anlamadım . Nihal açarmısın biraz kendi bulduğun yöntem nedir.

şovmen ben oldum

evet ben oldum ama 85 de oldum keş ke olmasaydım adam sanki amelitaı bende öğrendi çok uzun zaman yattım hastanede 3 santim uzattılar ama ayağım çok kötü oldu hücreler öldü doktorum beni alçıda bırakıp izine alrılmış ayağım kokmuş nerdeyse çürüyecekmiş hastanede duramamışlar kokudan başka dokrorlara göstermişler benim hastam deil bakamam demiş kısacası ben çok çekmişim ama benim zamanımdaki zihniyet ve teknoloji böylemymiş şimdi olsam nasıl olurdu aslına bakarsanız bende merak ediyorum araştırmalısın bence sakıncası yoksa olmamanı tavsiye ederim geçmiş olsun canım

denizince

haziranın 19da istanbula gitcem ameliyat için ama izmir kafama yattı ya sanki ya daha temiz gibi.bişey sorcam ameliyat için gün veryolarmı.ben istanbulda 1sene sonraya gün verdiler.9eylülün numarası kaç.yada ücret tutarı nedir bilen varmı...

Üye
    sudenaz Avatarı

Son Giriş
    20.08-2008
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA

sudenaz

Denizince arkadaşım bende oldum.evet zor bir amaliyat uzun tedavi istiyor.benim kısalık gitti dediler ama ben gene kısa yürüyorum ve alışkanlık diyorlar.canım benden sana tavsiye izmirde veli lök varmış bende ona gidecem.gitmek istersen sana numarasını verebilirim.en iyisine git bir muayene ol zaten o yönlerdiriyormuş.bir arakadşım var gerçeketn kötü ona sen iyileştirecem demiş.

nöbetci

denizince izmir e gidersen veya şartları öğrenirsen burada bizimle paylaşırsan sevinirim..

denizince

ayşe hanım bize izmir hakkında biraz daha açarmısın.nasıl ulaşabilirim.bag kur geçerlimi en önmeli sorun buuu...

denizince

ancela bana veli lökün numarası alabilirmiyim bana verirsen çoook teşekkür ederim..allah izin verirse yaın gitmeyi düşünüyorum izmire

espirili8585
    Misafir Üye
    espirili8585 Avatarı

espirili8585

peki arkadaşlar uzayınca sekelleme durumu ortadan kalkıyormu ben gerçekten bunu merak ediyorum.önce baltalimanına gittim sonra çapaya ameliyatı nerde olucama karar veremedim.doktor diger hastalara göre çok çok ii buldu beni ama kesin bişey sölemiyolar boşa kürek çekmekte istemiyorum

nöbetci

umudun geçmiş olsun . Ne gibi sorunlar yaşıyorsun tedavin olumsuz mu geçiyor , sıkıntıların nedir. Bir de nerde oldun ameliyatını yazarmısın

nöbetci

ne oldu denizince gidebildinmi izmire

denizince

nöbetçi 9eylülden randevu aldım 19 hazirana gitcem daha gitmedim ama.benim düşündüğüm uzaktan kumanda cihazı daha bir kurumdan geçecekmiş son aşamasındaymış.ve doktor bunu ilk önce çocuk felci olanlar yada boyu 1.49cm olanlara yapıcakmış bu ameliyatı ben 2.grupda olcakmısım.bildiklerim bu kadar.bağ-kur geçerliymiş muayene ücreti 150ytlmiş.

nöbetci

Denizince anlamadım bir kurumdan daha geçecekmiş son aşamadaymış derken yani daha onay almamış öylemi .Gittiğinde SSK yı da sorarmısın yada normal maliyeti nedir. Bilgi verebilirsen çok sevinirim.

nöbetci

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ne oldu denizince gitmedin mi daha izmire sen gelecek haberleri bekliyoruz )

Sayfa 2 / 97 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Başlığın Etiketleri