Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 61213141516
Toplam 231 mesajın 226-231 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tcfatmayuregir09 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet vidalar gevşedi deniyor aslında vida mida gevşemiyor gevşeyen protezintamamı yada bir kısmı benim ki gevşedi ilk protez taktıklarında 25 yıl gider dediler ama 20 gün sonra ayakta dururken kırıldı acilen yenisini taktılar aradan 5yıl geçti bu kezde gevşedi bu sefer başka bir hastanede ameliyat oldum ordaki yuvarlağı gevşediğini diğer tarafın iyi olduğunu söylediler ameliyattan bir gün sonra kalçam çıktı ve bir sürü şey denediler olmadı birgün sonra 2ci ameliyatı yapıp kelepçe taktık dediler fakat şimdide parmaklarımı ve ayak bilegimi hissetmiyorum size tavsiyem egerki hastalık son raddeye gelmediyse ağrıya sızıya katlanın ve ameliyat olmayın çünkü orijinalini birkez bozuldumu bozuluyor

Üye
    Ferhat1907 Avatarı

Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@vet07

aksamanız ve kısalıgınız geçti ve sıfırlandımı acaba nasıl durumunuz suan ?

Üye
    imdatusta Avatarı

Gerçek Adı
    imdat
    Son Giriş
    28.12-2016
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

S.a. arkadaşlar bende bir kaza sonucu kalça yuvam çatladı geç teşhis edildiği için çürüdü şu an sağa kalçam dondurulmuş durumda ve kalçamda pilatin var ağrım yok rahatım allaha çok şükür sadece sağa ayağımın çorabını giyemiyor koşamıyorum koşuyorum ama yavaş doktorun 40yasına gelince istersen kalça yuva ameliyatı olabilirsiniz bu konuda ne yapmalıyım 35 yaşındayım herhalde bu ameliyatı olan hasta omur boyu ilaç kulanıyormuş artıları eksileri nelerdir acaba Ayağım 5santim kısa

Üye
    tcfatmayuregir09 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba bakın bence doktorunuzdoğru söylüyor7kez 3 çü diz 4dü kalça ameliyatı yaşamış biri olarak bu konuda bayağı tecrübeliyim ameliyatı ne kadar geliştirirsen o kadar iyi
    Çünkü bu ameliyatlara bi başladın mı arkasıgeliyor ben 45 yaşımda dizimle başladım protezlerin süresi dedikleri gibi 10. 15. Sene değil istisnaları ayırıyorum süreç birazda senin aaktivitesine bağlı çok çok sakin bi hayat sürer kendini çok iyi korursan ki koruyamazsın çok gençsin belki 8. 10 belki bana doktorun biri olmaması uzatabildiğim kadar uzatmamı çünkü işin gerçeğinin 5. 6. Yada biraz dha fzula senede bir tetamamlayacağını bu ameliyatların bana yazık olacağını söyledi doğruydudaşimdi 55 yaşımdayım 7 kez ameliyat öldüm ve son 2 si berbattı sana tavsiyem doktorunu dinle kendine iyi bak ve olma her ameliyat fzla risk ve daha dha kötüye gitmek demek emin ol bir kereyle kolmuyor sana geçmiş olsun

Üye
    .zeynep. Avatarı

Son Giriş
    14.09-2016
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben 30 yaşındayım benim doğuştan sağ bacağımda 4san. Kısalık var, çocuk yaşta iki başarısız ameliyat oldum. Bu kalçaçıkıklığı benim hayatımı çok etkilemedi ama son zamanlarda çok ayakta kaldığımda sağlam olan bacağımın bilek kısmında şişme ve ağrı oluyo, bu daha önceden yoktu, bu durumu birazda aldığım kilolara bağlıyorum. Geçenlerde baltalimanı hastanesine gittim ve bacak ölçümleeim falan yapıldı, doktor filmlere baktı ve pilatin takmalıyız dedi ama benim ameliyatlı yani kalçaçıkıklığı olan bacağımda herhangi bir ağrı olmadığı için ameliyatta olmak istemiyorum, bilmiyorum çok kararsızımda aslında, benim dururumumda olanlar varmı acaba?

Üye
    Sevsonbahar Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @zeynep bende de aynı gibi durum sol kalçam sağ kalçama göre durumu iyi ama bacağımın üstüne basamıyorum ağrısından bana da protez diyorlar yaşım çok genç olduğundan ertelemeye çalışıyorum ağrılarına ve aksamaya ne kadar dayanabilirsem dayanıcam artık

Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 61213141516

LinkBacks (?)

1. 23.08-2011, 13:55
  2. 23.08-2011, 11:41
  3. 23.08-2011, 11:13
  4. 15.04-2011, 16:19