Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bcrn81 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benimde 4 ay dolacak.sağ kalçama protez takıldı.bendede hafif aksama oluyor.yine az biraz kısalık var.birazda ağrı.hatice hanım hemen hemen aynı zamanda olmuşuz ameliyatı.özeldemi yoksa araştırma hastanelerindemi oldunuz.değnekle yürümenizede üzüldüm.

MİTO1172 BENDE YİNEDE AZ VAR AĞRI ALLAHA ŞÜKÜR ESKİSİ GİBİ ÇOK AKASAMADAN ESER KALMADI DİYEBİLRİZ.AMA YİNEDEE ÇOK AZVAR.NEDEN KISALIK DÜZELMEMİŞ OLABİLİR.2CM KISAYDI SAĞ AYAĞIM

Üye
    mito1172 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@bcrn81

doktorunuz bacakları eşitledik dediyse kısalık olmaması lazım belki siz psikolojik olarak aksıyorsunuzdur yani eski alışkanlık diyelim eğer öyleyse zamanla beyin normal yürümeye alışır. tabi en doğru cevabı doktorunuz verir geçmiş olsun

Üye
    fadikk Avatarı

Son Giriş
    26.10-2016
    Saat
    20:15
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar neden doktor ve hastane adı yazmıyorsunuz bununla ilgili bir yasakmı var

Üye
    bcrn81 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gercekten Üzüntü verici bende 5 ay önce oldum ama rahatım bazen arada bir ağrım oluyor izmir Bozyaka Ssk hastanesinde oldum.

Üye
    mito1172 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@fadikk

ben yazdım konulara ama yine yazayım bursa medikabil özel hastane doktorum ömer faruk bilgen çok iyi bir doktor protez alanında adres tıklayın>> Özel Medicabil Hastanesi

Üye
    teo Avatarı

Son Giriş
    29.12-2016
    Saat
    12:51
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun iki taraflı kalça protez ameliyatımı yaklaşık iki yıl önce oldum İZMİR'DE SU HASTAHANESİNDE UZMAN OPR.DR. BAYRAM MAVUŞOĞLU ve ekibine buradan saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. doktor aradım güven aradım geciktim ama problemi olan arkadaşlar hiç düşünmeyin bence yeniden doğacaksınız çünkü... Konuyla ilgili her türlü sorularınızı yazabilirsiniz...çünkü ben gerçekten çok mutluyum.....

Üye
    mito1172 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@teo

geçmiş olsun benimde aralıkta 1 yıl olacak sol kalçam doğuştan yarım çıkıkmış 42 yaşında ağrılar başladı2 yıl çektim artık yürüyemez oldum sonunda gittim ve durumu öğrendim önce baya moralim bozuldu çünkü sinirsel engelliyim her an düşebiliyorum bu yüzden korktum çünkü bazı doktorlar sakın düşme çıkar diye korkutuyor bu çok yanlış sakın düşme diye bir şey olamaz normal insan bile düşebilir bu yönden doktorum çok iyiydi moral verdi düşsen de bir şey olmaz deyip nitekim de düştüm hiç sorun olmadı doktor önemli hem arkadaş gibi olmalı hem de işini bilen çok şükür ağrım kalmadı acısız yürüyorum az arada vida olan yeri diye tahmin ettiğim yer yanma gibi ağrı yapsa da geçiyor genelde sabah ilk kalkışta oluyor önceki ağrılara göre bu sinek kaşıntısı geliyor bana neyse tekrar geçmiş olsun buraya 1 kez yazan yardımı alıp bir daha uğramıyor kaç kez öyle oldu sonra da yazmıyorsunuz deyip sitem ediyorlar biraz duyarlı olmak lazım her yazana yazdım ama bir daha göremedim yazdıklarını her kese sağlıklı günler.

Üye
    teo Avatarı

Son Giriş
    29.12-2016
    Saat
    12:51
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar sanırım üç yıl oldu üye olalı sürekli girdim yazdım ama çok samimi yada tatmin edici yanıtlar alamadım bazı arkadaşlar link gönderiyor kanunlar falan kardeşim ben avukat falan değilimki zaten eksik bilgi ve yarım yanlış bilgi dolu her yan. gene vazgeçmedim.Kalça protez ameliyatı konusunda yardıma hazırım her zaman yazabilirsiniz sağlıklı günler diliyorum herkese...

Üye
    mito1172 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@teo

teşekkür ederim sağlıklı günler

Üye
    miya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar sizin adınıza sevindim. benimde çift taraflı kalça çıkığı var ve sol kalçamdaki ağrılar dayanılmaz oldu hiç aksamam yoktu fakat şimdi ağrıdan dolayı aksıyorum ameliyattan sonra aksamam geçermi.sizde hareket kısıtlığı oldumu eğiip yerden bişiler alabiliyormusunuz. ameliyat beni çok korkutuyor

Üye
    mito1172 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@miya

bana mı sordunuz anlamadım ama yine de cevap vereyim. eğer kısalık varsa eşitliyorlar eğilmek 3 ay yasak artı alçak tuvalete oturmak 3 aydan sonra serbest zaten sizde hissediyorsunuz eğilebileceğinizi hareket kısıtlaması şöyle bacak bacak üstüne atmak sakıncalı artı çömelmek ve bağdaş kurmak ben zaten bunların çoğunu ameliyat olmadan öncede zor yapıyordum çünkü ağrı oluyordu sol bacakta bu yüzden pek takmıyorum sonuçta ağrı kalmadı bacakta birde doktor çok önemli yani doktor işin uzmanı olmalı bu yüzden doktorum çok iyiydi ben memnunum yani. ameliyattan bende korkuyordum ama korkulacak bir şey yokmuş sadece doktor iyi olmalı gerisi kolay

Üye
    miya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba Teo geçmiş olsun bende de çift taraflı kalça çıkığı var ve şu günlerde sol kalçada çok ağrım var.2 yıl olmuş hareket kısıtlığı yaşıyormusun. tamamen iyileşme şansım varmı .çift taraflı kalça proteziyle yaşantımı yalnız ve kaliteli olarak sürdürebilirmiyi. sen yapabiliyormusun. şimdide teşekür ediyorum

Üye
    mito1172 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vay anasını yahu insan yerine koyup cevap yazıyoruz takmıyor bile hayret bir şey pes yani bu ne kibirdir çözemedim sizi miya

Üye
    miya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özür dilerim öyle algıladıysan sayın mito ne demek takmamak çok teşekür ederim arkadaşım kibir kim ben kim sadece henüz siteyi kullanmayı bilmiyorum ve bu arada giremedim.herkese Allahtan şifalar diliyorumcevabın içinde tekrar te şekür ederim

Üye
    bcrn81 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam teo
    Protez takıĺaĺı 5.5 ay oldu o ilk başlarda ki agridan eser yok. Çok memnunum. Sadece başka bir rahatsızlık nüksetti. Kasım ayına kadar herşey yolunda iken sağ ayağımda uyuşma oluyor bel fıtığı ve bel kayması varmış ağrım yok çok şükür
    Şöyle sorayım hiç portezinden sonra o ayağının uyuştuğu olmuşmuydu hiç

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon