Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeynocan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2013
    Saat
    23:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bilgisi olan yardım etsin lütfen.yeğnim 19 yaşında epilepsi krizi sonucu 7 aydır tamamen hareketsiz yaşıyan bir ölü.0536 280 91 86.0212 618 68 64.zeynep lütfen bir ses bir yardım edin lütfennnn. doktor haluk deda nette anlatıldığı kadar yücemi.bir hasta yakını not yazmış tanrının eli dr haluk deda,bilgisi vede onda tedavi gören varmı lütfen yardım edin.

Üye
    daylight Avatarı

Gerçek Adı
    Aysel
    Son Giriş
    28.07-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar,
    bende bir haftadır gitmeyi planlıyorum Haluk Deda ya ama Hücre naklini düşünmüyorum kesinleşmediğinden dolayı hücre naklinin şuan bir fayda sağladığını düşünmüyorum...
    Muayene fiyatını sormuş bazı arkadaşlar, 500 tl denildi...
    Şimdi ise gidip gitmeme konusunda kararsızım 3 dakka belki bakacak 500 Tl.

Lütfen Haluk Deda ya
    yada orda burda Hücre nakli olup; (daha iyi olduklarını) üstüne basa,basa söyleyen arkadaşlar kaç yıl ve ay geçti neredeler neden susuyorlar...?

Üye
    rmzn03 Avatarı

Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    09:24
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar %96 omurilik felçli c4 c5 spastik tetrapleji 5 yildir yatağa bağımlı baştan için haluk dedayi onerdiler bu konuda bi anısı bi bilgisi olan yardim edebilir mi

Üye
    deggi Avatarı

Son Giriş
    25.02-2016
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu sayfada yer alanlar karalama ve gerçek dışıdır. Malasef internet bir bilgi çöplüğü ve bizlerde bu çöplüğe sürekli çöp atan kişileriz. Unutmayın sizin burada yazdıklarınız belki de kendisine derman olacak bir doktora gitmekten vazgeçiyorlar. Lütfen öylesine konuşmayalım.
    Kök hücre olduğunu söyleyen arkada, ismini soyismini versin eğer Haluk Deda'ya ameliyat olmuşsa zaten numarası kayıtlıdır, kendisi ile iletişime geçip durumu hakkında bilgi alıp, burada yayınlarız. kök hücre naklini araştırma yaparsanız, bir defa olup ayağa kalkıp koşulacak bir sihirli değnek olarak görmek tamamen yanlış.
    Sıradan bir ağrı kesici almıyorsunuz, baş ağrısı geçirmeye çalışmıyorsunuz.
    Bu dünyada hiçbir doktorun yapamadığı bir ameliyat ve Sayın Haluk Deda bu yaptığı çalışmalar ile dünya literatürüne yön veriyor.
    Antibiyotik bile alındığında bünyeden bünyeye fark eden bir şey, kök hücre gibi çok büyük bir operasyonun bir seferde anında tepki vermesi gerçekten imkansız.
    Şimdi sizlerle bir kaç link paylaşacağım. Lütfen dikkatle ve taraflı okuma yapmadan okuyunuz.

TEKZİP LİNKİ : TND | CEVAP DÜZELTME METNİ - KAMUOYUNA DUYURU
    Makale LİNKİ: https://scholar.google.com.tr/schola...r&as_sdt=0%2C5
    saygılarımla.
    Konu ile ilgili olarak çekinmeden mesaj atabilirsiniz.

Üye
    smyyr Avatarı

Gerçek Adı
    ayse kaya
    Son Giriş
    03.10-2016
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Babamın beyin tümörü ameliyatını yaptı evet başarılı geçti ama ondan sonrası tamamen vahim hastayı görmeden ödem ilacını azalttılar ve babam kriz geçirdi ve ilacın dozajı geri arttı ama toparlanamadı bi türlü . İlk çekilen emarı bile 15 gün sonra bakabildi o arada tümör hızla büyümüştü Doktoru bırakın bize sorumlu diye gösterdiği sekreterine bile ulaşamadık Ameliyat sonrası hiç ilgilenmiyor ve başka doktorlarda ameliyatına girmediğim hastaya bakmam diyor . Hastanızın durumu ne kadar kötü olursa olsun size hastanız kötü demiyor . Babamın ilacı değişmişti ilaç ile bilgi almak için sorumlu sekreteri defalarca cep telefonundan aramama rağmen telefonunu açmadı muayenehane aradım telefona çıkan kişiye bilgi bıraktım o kişi sorumlu sekretere sordu oda doktor beye sonra bana ertesi gün bilgi verdiler ogün vermem gereken ilacı allahtan başka tanıdık doktordan bilgi alabilmiştim Babam hiç iyiye gidemedi hala kabullenmiş olamasamda bu kelimeyi kullanamasamda babamı kaybettik . Ecel değiişmezdi evet ama babamın ödemi çoğalmasaydı en azından yatalak kalmayacaktı, en azından bizi görebilecekti çektiği acıları çekmeyecekti Ameliyat öncesi gelip burda okumuştum dokorun hakkındaki yazıları ama beyin ameliyatıyla ilgili bişey görmemiştim inşallah allah böyle bir hastalığı kimseye vermez ama olurda birine lazım olursa diye yazmak istedim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12