Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 35 mesajın 31-35 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    realmask Avatarı

Gerçek Adı
    mesut ünal
    Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    09:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Solveus

Son yazınızdan sonra bir kaç ay geçmiş. Ameliyat oldunuz mu? Sonuçlarını ve tavsiyelerinizi paylaşabilir misiniz? Umarım şifanızı bulmuşsunuzdur.

Üye
    prm2626 Avatarı

Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ameliyat olalı 2,5 ay oldu şu andan çok iyiyim şükür platinlerde de bir sıkıntı yok hafif bir ağrım var ama benim için önemli değil önCesi düşünülğünde bir hiç gibi desem daha doğru çok komlikasyonda gelişmedi ayakta uymuşma yada farkl birşey hatta burdan FSM olan hocam fatih ali ramazan oğlu hocamı da tavsiye edebirilim çok ilgilendi ALLAH RAZI OLSUN....

Üye
    realmask Avatarı

Gerçek Adı
    mesut ünal
    Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@prm2626

Geçmiş olsun, İnşallah bir daha böyle sıkıntılar yaşamazsınız. Kaç platin takıldı size. Birde ameliyat sonrası kaç günde toparlanmaya başladınız. Biraz bilgi verirseniz sevinirim. Tekrar geçmiş olsun.

Üye
    prm2626 Avatarı

Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ALLAH razı olsun iki tane platin yani dört adet avatarda ki resimin aynısı yani eyimde çok kayıp yaşamadım ameliyat tan bir gün sonra ayağa kalktım oda içinde ihtiyaçlarım için bir hafta hafif hafif yürüdüm korse ile sıkıntı yaşamadım tam anlamı ile 2 çi haftadan sonra yürüme ama uzun kısa mesafeler zaten bir ay evde takıldım arada bir dışarı çıkıp kısa mesafa yürüyüp hava alıp eve geldim yolculuk yaptım ama ağrılarım oldu 2 aydan sonra biraz daha iyiyim tabi tam anlamı ile değilim öle uçup kacamam ama beklentimde yok sonuçta paltin takıldı 3 ay kemiğe kaynama süresi var fazla oturmak yada fazla yürümek rahatsız ediyor ama ameliyat olmadan ki halim gibi rahatsızlık yok hatta ikisi arasında %80 hatta %90 bile diyebirim fark var şu anki ağrıya ağrı bile diyemem şuan 3 ayın içindeyim kendimi dahada iyi hissediyorum masa başında bir iş yapsaydım başlamıştım bile tabi hala korse takıyorum hiç eyilme büzülme yapmadım bayabi dikkat ediyorum inş.. dahada iyi sonuç alıcam RABBİMİN izniyle tabi zamn alır gibi zaten doktorum tam anlamıyla iğleşme bir yılı bulur demişti tabi sonuçlarıda burdan ve başka yerlerden paylaşmaya çalışıyorum çünkü burda herkez çözüm arıyo meçbur ve çağresiz kaldığı için ama çözüm bulanlar hiç yazmıyor bence önemli olan yaşamak tabi sizin durum nasıl gelişir kimse bilemez ama fikir sahibi olursunuz

Üye
    realmask Avatarı

Gerçek Adı
    mesut ünal
    Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @prm2626

Allah acil şifa versin. Doğru söylüyorsunuz. Benim annemin çok büyük ağrıları var. Bir doktora gittik daralma var. 5 platin takılması gerekiyor dedi. Şimdi tavsiye ile başka bir doktora gittik. Sonuçlar Cuma belli olacak. Allah her kese acil şifalar verir inşallah. Annemede hayırlısı ile doğru tedavi uygulanırda o da ağrılarından kurtulur.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123