Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 35 mesajın 1-15 arasındakiler
Odontoid Fraktüre C2 kırığım var. Halo Vest cihazı kullanıp tedavi olan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Ayşe2 5 Odontoid Fraktüre C2 kırığım var. Halo Vest cihazı kullanıp tedavi olan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    mrb arkadaşlar
    bende odontoid fraktüre c2 de kırık var.
    kafamda halo vest denen cihaz var tedavi süresi iki ay son bi haftam kaldı iki ayın dolmasınaü konu ile ilgili bilgisi olan bu tedavi yontemini bilen yada farklı bir tedavi görenler lütfen yazsın.

ameliyat olursam eğer %80 ya felci kalacağım yada öleceğim söyledin. herhangi bir felc durumum yok.

lütfen bilgi verin

Baben not:
    Halo vest sistemi:

OturanBoğa

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar lütfen buraya yazsın... Böylesi zamanlarda bu tecrübe paylaşımlarının ne kadar yararlı ve anlamlı olduğunu herhalde bizlerden daha iyi kimseler bilemez...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

Ayşe2 5

mrb arkadaşlar halo vest tedavim bitti cihazı cıkardık cok şükür.şuanda yumuşak boyunluk takıyorum boynumu tam kullanamıyorum doktorum iki ay daha cok dikkatlı olmamı söyledi.cok şükür herhangi bi sorunum kalmadı.inş iki ay sonra tam olarak iyileşeceğim. yalnız cok ağır bir süreç geçirdim. halo vest tedavisini bildiği halde beni ameliyat etmeye calışan doktorlara hakkımı helal etmiyorum ve Allaha havale ediyorum.

prof.dok. AYHAN ATTAR ve EKİBİNE YÜREKTEN TŞK EDİYORUM.Yoğun bakımda kaldığım süre içerisinde hastalarla ilişkileri ilgileri tam bir aile gibiydiler. Melih beye ayrıca tşk ederim cihazı kafamdan o cıkardı. omurilik hastalarına Ayhan Attarı tavsiye ediyorum ankara ünv. Ibnisina hastahanesi nöroşirorji bölümü prof dok. Ayhan attar umarım birilerine yardımcı olabilirim ulaşmak isteyen olursa seve seve yardım ederim.rabbim hepimize yardımcı olsun

engn7136

slm arkadaşlar bende 2008 de bi trafik akzası geçirdim kaza sonucu boynum kırıldı boyun kırığımı 4 gün sonra anladılar çok zor bi süreçten geçtim...
    1 ay ağırlık taktılar daha sonra halo taktılar 4 ay halo kaldı halodan sonra 2 ay destekli boyunluk taktım daha sonra yumuşak boyunluk yaklaşık 7 ayda onu kullandım...
    şuan durumum çok iyi doktorlar bana da ya ölüceksin yada felç kalacaksın dediler ama rabbime şükürler olsun ve tedavimi yapan doktorlara binlerce kez teşekkür ediyorum....

ayşe25 seninle tanışmayı çok isterim aynı şeyleri yaşamışız rabbim bi daha yaşatmasın... allah hepimizin yardımcısı olsun...

kadersizmuglalı

merhaba ayse hanın bende 10.03.2010 da kaza yaptım banada aynı tedavi uygulandı 3 ay holo vest takıldı cok kötü günler gecirdim simdide yumuşak boyunluk kullanıyorum toplam 6 ay kullanacakmısım 3 ay daha kaldi sizinde basınızdan aynı olay gecmiş konusmak işterdim şizinde nasıl günler gecirtiginize tahmin edebiliyorum numaram şu 05417846194 cagrı atarsanız ararım size ii günk-ler dilerim ve tekrar gecmiş olsun

tuğba0689

mrb ayşe arkadaşım trafik kazası sonucu c2 kemiği kırıldı şimdik halo takıyor bana bu konuda bilgi verirmisin şimdiden tşk ederim.

kadersizmuglalı

merhaba tugba hanım öncelikle geçmiş olsun arkadasınz icin

ben de kaza yaptım holo vest bana da takıldı ayse ile görüsüyorum ben o ii
    öcelikle tedavinin nasıl bir hastanede yapıldıgı önemli benim tedavim iyi olmadı 4 ay holo takılı kaldı. 7 ay boyunluk taktım
    kaza yapalı 16 ay oldu boynumda haraket yok oynatamıyorum sık sık hastaneye gidip geliyorum bazı doktorlar amaliyat olsan olurdu diyorlar ama tehlikesi cokmus
    aysenin tedavisi ankarada bir hastanede doktorlar kırıLAN KEMİGİ VİDALANABİLİRDİ DİYORLAR ama yapan olmadı
    simdilik iyiyim arkadasınıza gecmiş oldugum söyleyin ii günler

şanslıdoğan

tuğba0689;

öncelikle büyük geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm çünkü onun nasıl birşey olduğunu iyi bilirim.bende 06.06.2010 da bir kaza sonucu c 2 kırığı meydana geldi 3 ay boyunca gerçekten çok çektim ama sabırlı ve güçlü olmak lazım.o demirle le yaşamayı öğrenmelisin.uykusuz kalmayı öğrenmelisin tabiki 3. 4 ay sabırlı olacaksın tekrar büyük geçmişler olsun umarım en kısa zamanda tekrar eski sağlığına kavuşur.hee benmi ben şuanda çok iyiyim.hep şükür ediyorum ya felçli olsaydım o ölümden daha beter.

tel.no 05346696634 erdoğan.

tuğba0689

mrb ben biraz araştırdım sizde 3 4 ay halo takıp 7 ay boyunluk mu taktnz şu anda iyiym demişsinz boynunuzu rahat eskisi gibi oynatymsnz fizik tedavi görülmesi için kazadan 2 yıl mı geçmesi gerekiyo şunu sorcam boyun kırılınca kemik kaynaynca eskisi gbi tamemen iyileşiliyo mu lütfen cevap yazınnn iyi günler.

engn7136

arkadaşlar hepinize çok geçmiş olsun bende aynı şeyleri yaşadım çok zor zamanlar geçirdim...ama sabırlı olun faydasını göreceksiniz...ben 1.5 yıl sonra fizik tesavi gördüm şuan durumum çok iyi arada bir doktora gidip kontrol oluyorum...durumum çok iyiymiş...artık gitmek istemiyorum çok yoruldum...umarım sizlerde bir an önce dağlığınıza kavuşursunuz...

nazantalya

merhaba arkadaşlar benimde aynı sorun erkek arkadaşımda var.ve çok korkuyorum.doktorların çoğu ameliyat dedi.ama biz üç ay sonra farkettik boyundaki kırığı o zamana kadar onu allah korudu ki bir sorun yaşamadı en son antalya da gittiğimiz profesör sert bir boyunluk verdi hala ağrıları var. çok korkuyorum yarın numaraları yazan arkadaşlara ulaşacağım.allah yardımcımız olsun.

engn7136

slm arkadaşlar durumunda bi değişiklik olan varmı? umarım herkes eski sağlığına kavuşmuştur.Allah yardımcınız olsun.

cabbartiryaki C2 boyun kırığı oluşup tedavi gören var mı?

slm dostlar trafik kazası geçirdim boynumda kırık ve halo cihazı
    takıldı doktor üç ay sonra çıar dedi şuan felçlik bir durum yok ama
    bazan iki elimde küçük ve yüzük parmaklarımda uyuşma oluyo
    bu konda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim tlf,05322818277
    13,05,2012

Z Oğuz

Geçmiş olsun. Ben de 3 yıl önce trafik kazası geçirdim. Kazadan bir ay sonra boynumda C2 kırığı olduğu anlaşıldı. Doktorlar yaşadığıma ve felç olmadığıma çok şaşırdılar. Aynı gün acilen ameliyat ettiler. C2 kırığını C3'e platin vidalarla sabitlediler. Ameliyat sonrası çok sancılı bir dönem geçirdim. Şu an iyi sayılırım. Ama boynumu sağa sola fazla çeviremiyorum. Sonradan öğrendim ki doktorum bu konuda çok iyi imiş. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Doç.Dr. Serkan Şimşek. Parmaklarda uyuşma zaman zaman bende de oluyor ama çok önemli değil. Acil şifalar dilerim.

cabbartiryaki

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    z oğuz çok sağol kardeş şu an bende iyiym boynumdaaki kırık kaynamaya başamış.
    bundan sonrsı da iyi olur inşallah

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye