Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Mesane iç basıncını düşürmek için Vesicare 5 mg kullanan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ozlecan Mesane iç basıncını düşürmek için Vesicare 5 mg kullanan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    bulent abi 50 gun boyunca 4mg detrusitol kulallandım idrar açağım var diye hiç bi işe aramadı. dr. da bana Vesicare 5 mg verdi faydalarını okudum bu konuylailgili bişe bulamadım sen nedyosun abi

asabi

selam olgan
    bu ilacı biraz daha açarmısın
    sana faydası oldumu,ilaç kaçırmalarını önledimi?
    sgk bu ilacı ödüyormu ?

internette bu açıklamayı buldum ama
    KULLANMA TALİMATI
    VESICARE® 5 mg film tablet
    Ağızdan alınır.
    • Etkin madde: Solifenasin süksinat 5 mg.
    • Yardımcı maddeler: Mısır nişastası, laktoz, hipromelloz (E464), magnezyum stearat,
    makrogol, talk, titanyum dioksit (E171), sarı demir oksit (E172)

VESICARE® idrar yollarındaki spazmı giderici (üriner antispazmotik) olarak bilinen bir ilaç
    grubuna dahildir.
    VESICARE®, aşırı çalışan idrar torbası belirtilerinin tedavisinde kullanılan bir tablettir. Bu
    belirtiler arasında sık idrara çıkmak ihtiyacı, sıkışarak tuvalete gitme ihtiyacı, zamanında tuvalete
    yetişememenizden kaynaklanan idrar kaçırma bulunmaktadır. VESICARE® alındığı zaman etkin
    madde olan solifenasin vücudunuza salınırak idrar torbanızın faaliyetini azaltır ve idrar torbanızı
    kontrol altına alabilmenizi sağlar.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa

Bu ilacı ilk kez duydum. Hakkında hiç bir bilgim yok maalesef. Ama genel olarak bu tür durumlarda deneme-yanılma ile doğru ilacı bulmaktan başka bir yol da yok zaten... En az bir ay kullanmalısın ve kendin karar vermelisin sende etkili olup olmadığına...

VESICARE® 5 mg film tablet ile ilgli tüm bilgi ve UYARILARA ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

Ve bir not: Bir web sitesinde gördüğüm kadarıyla SGK bu ilaç için ödeme yapmıyor!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

ozlecan

3 gunden beri kullanıyorum sanki iiyi geldi gibi psikolojikte olabilir tabi,bir ay sonra net bişe soleyebilirim

OturanBoğa

Nasıl gidiyor Olgan? Bir de, sgk ödemiyor değil mi bu ilacı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

ozlecan

abi detrusitolden çok daha i geldi.bide dr bu ilaç yeni geldi devlet karşılamıyo gibi bişeler dedi kendi dolabından çıkarıp iki aylık verdi bana.biterse dedim gel yıne veririm dedi

mutineer901

detrusitolu bende kullandım hiç tavsiye etmem 3 ayda 250 cc olan mesane kapasitesi 130 cc ye düşürdü sonra spasmex kullandım 6 ayda 600 ccye cıktı

Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    17.11-2013
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay

lovest42

mutuneer senin mesanede bi problem var o zaman seninkini düşürüyorsa bu ilaçı bosu bosuna yapmadılar ya

OturanBoğa

Her ilaç herkeste aynı sonucu vermez. Benim memnun olduğum ilaç sende hiç işe yaramayabilir. Bu tür iç basınçla ilgili ilaçları deneyerek karar vermek en iyisidir.

Üye
    Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    30.10-2014
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

MUR37

banada verdiler bende beğenmedim bir işe yaramıyor evet yeni çıktı piyasaya devlet ödeiyor banada doktor dolabından verdi hatta 5-6 kutu her kutuda 1 tarak var bana yaramadı
    şimdi üropan ve arada detrusitol alıyorum
    üropan kapasiteyi genişletiyor fakat bir zaman sonra gece kaçaklarım oldu bende detrusitola döndüm bilmiyorum ben 15 günde bir ona bir buna dönüp duruyorum

zeynoşum

mesane iç basıncı düşüren ilaçlar hangileri?vesicare 5 mg kullanan varmı?

OturanBoğa

Bildiklerim:

1. EMSELEX
    2. VESİCARE
    3. ÜROPAN
    4. Spasmex
    5. Detrusitol
    6. Mictonorm
    7- KİNZY

Ben Mictonorm kullanıyorum. Çok çok memnunum. Ama dediğim gibi, bu ilaçlar deneyerek test edilmeli... Bana iyi gelen sana gelmez, sana iyi gelen öbürüne iyi gelmez...

tılafsınlı

ben üropan mictonorm kullanıyordum dr dedi kabızlık ağız kurulu görme bozukluğu yapıyor o ilaçlar bana KİNZY 5mg diye bi ilaç verdi günde 1 tane alıyorum 9 gündür kullanıyorum üropanla mictonorm u sancı kaçak ve terleme oluyordu onun için kullanıyordum bu ilaçta iyi geldi son-damda daimi ara sondayada geçemiyorum

zeynoşum

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    annenizde mesane küçülmesi mi vardı hangi ilacı kullandı halen ilaç kullanıyormu?

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye