Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 34 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    fizik tedavi bir cok hastaligi tedavi edebilir. ancak tedavi sekli hastaliklara gore degisir. fizik tedavi uzun sureli ve surekli yapilmasi gerekir. ve isini severek ve isteyerek yapan fizyoterapist olmasi daha nniyi olur. umarim isinde istekli olan fizyoterapistler artar. tens cihazi agri kesici ve kaslara uyari veren cihazdir. lkullanimi fizyoterapistten ogrenmek gerekir.

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@faruk34

teşk....başlık altında yazılanları ve görselleri inceledim..emeğinize sağlık...elektrodların nereye konulursa nerede etki göstereceğini dahi yazmışınız....hb.den alırsam tavsiyenizi mutlaka dikkate alacağım,,,henüz araştırma safhasındayım..

@tsrahman

teşk...biraz düşündüğümden pahalı ama alternatif olarak bunu da not ediyorum...rehab 400 model...marka compex

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Compex makinalarını çok geliştirdi fiyat hala yukarlarda .Gecenlerde bir modelindeki özellik dikkatımi cekmiş.Mı sensör diye bir aparatı var, bacaktaki kas kütlesini ölçüp ona göre program üretiyordu.

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@faruk34

fizyoda bugün bana taktıkları alete baktım,,o da compexdi...çok etkili bir alet...çift elektrod..genelde tibialis anterior yada gastroya takıyorlar ben de,,,dizden aşağısı yani...terapi bitince yüzme havuzu denicem bayram sonrası....orda aşama kaydedemezsem artık iş bu makinelere düşüyor...sırayla denicem işte ne varsa....yalnız bu elektrik uyarımının yan etkileri da var...diğer bacağımı da ne alaka bilmiyorum olumsuz etkiliyor benim..

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Fiziği özeldemi görüyorsun, seans ücretleri ne kadar oldu,Yüzmeyi uzmanlar çok tavsiye ediyor.Ben bir türlü cesaret edemiyorum fayansta kayıp düşerim korkusu.Ben 4-5 sene özel merkezlerde haftanın 3 günü fizik gördüm, trafiğiydi, seansıydı insanın bütün günü ölüyordu.Şimdi ev rahatlığında sabah akşam kendim yapıyorum .

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@faruk34

özel bir merkez ama emekli sandığı ödüyor,farkı ben...normaldeki fiyatları 4500 Tl.yi bulabiliyor,,(30 seans için)ben normalde iyi bir yüzücüydüm...şimdi durum ne olur bilemiyorum tabi,,,bu felç belası 2 aydır tepemde..deneyip görücem...bence cesaretinizi toplayın...yüzmek pek çok kas grubunu aynı anda çalıştırıyor biliyorsunuz...imkan varsa denemeli,buna engel korku olmamalı... ben özel bir havuza gidicem...bildiğimiz klasik havuz bu,hidroterapi gibi bişiy değil,fizyoterapist eşliğinde...Bursa'da o tarz bir merkez benim bildiğim kadarıyla yok çünki,,,İstanbulda yaşayanlar her anlamda çok şanslı( merkezler olsun hastaneler olsun,doktor kalitesi tecrübesi olsun(

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

proflar, doçentler dahi iyileştiririz, kesin şöyle olur böyle olur demez... bazı hastalar zamanla iyileşebilir, bu falancanın filancanın iyileştirdiği anlamına gelmez. dikkatli olun çarpılmayınnn

kendine çok güveniyorsa iyileşme olduktan sonra ücret alsın..........

Üye
    gadjodilo Avatarı

Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    uruguay/santa maria
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bizim kayın valideye de aynısını söylemişlerdi, sanırım bu arkadaşlardı ya da aynı şeyi söyleyen başka arkadaşlar. herneyse tense cihazı diye o dönem kredi çekip bahsedilen aleti aldık. haftada birkaç kezde terapiye geldiler. değişen hiçbir şey olmadı bizim hikayemizde. ama siz de ne olur bilemem. fakat hayatın olağan akışının ve gerçekliğinin içerisinde birileri gelir de size olağanüstü gelebilecek şeyler vaad ederse 2 kere düşünün. iyice araştırın. kaybettiğiniz para mühim değil, insanlara olan inancınızı ve umudunuzu yitirirsiniz ki kolay kolay ikamesi olmaz. böyle durumlarda en akılcı ve makul yol insanın kendisini ölene kadar bitmeyecek ve asla bırakmayacağı istikrarlı bir çabaya aklen, ruhen ve duygusal olarak hazırlamasıdır. fizik tedaviyi adete yeme içme gibi hayatın bir parçası haline getirmek bugün olmazsa yarın, çok olmazsa da bir miktar mutlaka ama mutlaka karşılığını verecektir.

Üye
    Larinaksu Avatarı

Son Giriş
    07.09-2016
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunlar para tuzağından başka birşey değil
    ben de omurilik felçliyim t12 parapleji. 2 yıl önce ilk kaza geçirdiğimde bana geldi, çok büyük paralar talep etti. Sabah başka fizyoterapist gönderiyor, akşam kendi geliyor. Kendi gelince de hiçbişey yapmıyor sadece elektroterapi makinasını çalışıtıryor ve gidiyor, kürdan batırıyor.
    Onun gibisini görmedim ben.
    Bana seni 6 ayda ayağa kaldırırım dedi. Neyseki çok vakit geçmeden 1 ay içinde farkettik ama hemen başka fizyoterapist bulduk.
    Bana koca tilt table ı aldırdı. Elektroterapi makinası aldırdı. Tilt table ı ben ne yapayım? Benim belimden aşağısı tutmuyor. Ama ilk kaza geçirdiğim dönem olduğu için hiç birşeyden haberimiz yoktu tabi.
    Sakın ama sakın Hürkan akkuzu'yu evinize bile sokmayın.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Şahsi Fikrim....Bahs Edilen Konuyla İlgili Örnek Verecek Olursam.Kamu Spotunda Saçı Olmayan Birinin Şampuan Reklamında Oynatılması Gibi Beklentide Olmak.....

Öte Yandan Eğer Varsa Faydası Bence Hepimiz Deneyelim.Bir Tane Bile His veya Harekettin Geri Dönüşümüm Olması Bile Buyuk,Güzel ve Umut Verici Olur..

Üye
    Canan Kaçar Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben Adanada yaşıyorum Buroa yazan bazı yorumları okudum ve çok üzüldüm çamur at izi kalsın yada meyve veren ağaç taşlanır acaba hangisi uygun bilemedim çünkü zamanında hürkan beyin hastalarından biride bendim herkes umutsuz konuşurken kendisi Rabbim nasip ederse başarırğz diyerek beni tedaviye almayı kasul etti bu bile bana bir moral olmuştu söylediği her uygulamayı yaptık ve sık sık ziyaretime gelerek tedavilerimi yaptı şimdi ise bağımsızlığıma kavuştum ailem ve ben kendisine minnettarız Allah razı olsun... neden insanlar böyle çamur atar bilemem dedim ya meyve veren ağaç taşlanırmış

Kürdan batırmanın amacını bilmeden aletler hakkında yorum yapmanızda muamma neyseki farketmişsiniz sizinle aynı fizyoterapistten tedavi olmadığıma sevindim Hürkan Akkuzunun alanında ne kadar başarılı olduğunu benim anlatmama lüzum yok sanırım herşey ortada ama bi kaç kişi sivrilecek ya ciban başı gibi sıkıntı yok ben sağlığıma kavuştum Allah razı olsun Hürkan hocamdan

Üye
    1234ist1234 Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hürkan Akkuzu hakkında yazılan olumsuz görüşlerin hiçbirine kesinlikle katılmıyorum...Kendisi genç yaşına rağmen çok donanımlı ve bilgili bir doktor. Benim akrabamı kendisi 2 ay içerisinde ayağa kalırdı. Şimdi koşuyor bile! Ne kadar dua etsek azdır. Allah ondan razı olsun.. Bence hakkıyla emeğiyle mesleğini yapan ve aldığı her kuruşu helal kazanan biri hakkında yapılan bu yorumlar çok çirkin ve gerçeği yansıtmıyor. Hem bahsedildiği gibi kendisi 'dolandırıcı' yada 'para tuzağı kuran şarlatan' olsa bu kadar fazla telep gören bir doktor olması ve hastalarını kısa zamanda iyileştirip eski sağlığına kavuşturması şehir efsanesinin ötesine geçemezdi. Benim diyen çoğu doktor yanında halt etmiş. Felçli olan ve kısa sürede eski sağlığına kavuşmak isteyen tüm hastalara kendisini tavsiye ediyorum yazılan olumsuz görüşlere itibar etmemenizi öneriyorum. Allah herkese acil şifalar versin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    103
    Verilen Beğeniler
    164

@Canan Kaçar @1234ist1234

Hürkan beyden rica edin, buyursun nasıl iyi ediyormuş, sıradan bir cihazla nereye elektrik veriyormuş da nasıl omuriliği iyileştiriyormuş, yazsın buraya.

Klasik fizik tedavi dışında kalan her şey ama her şey soytarılıktır, adam kandırmadır. Hürkan bey de aksini iddia ediyorsa, buyursun yazsın, bakalım hukuk ve Türk Tabipler Birliği bu konuda ne der.

Not: Aynı anda iki kişinin üye olup böyle övgü yazması da dikkate değer. Aman IP'lere dikkat edin.

Üye
    1234ist1234 Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Beyefendi ben yorum yapan diğer kişiyi tanımam etmem. Olumsuz yorumları tesadüfen gördüğüm için cevap verme gereği hissettim şahsım adına. Siz neyden bahsediyorsunuz? Demekki Hürkan hocaya karşı sizin gibi düşünmeyen benim gibi şifasını gören başka kişiler de var. Art niyet aramanız da enteresan.

Üye
    Canan Kaçar Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Unutmayın doğru ve dürüst olmak en büyük namustur

Emin olun beyefehdi Hürkan hocamın bu tarz saçmalıklara ayıracak vakti yoktur dedim ya aızı olan konuşuyor herkes klavye delikanlısı bu hayatta ancak çamurla iftira ile bişiler yapılıyor

İp lere takılacağınıza iftiralarınıza dikkat edin bende sizin hakkınızda atar tutarım klavye burda sözcükler sonsuz sıkıntı yok yani

Ayrıca ne çok kastınız inanmışsanız tedavi olmazsıız bu nedir iftira falan her zaman dürüst olun başka bişey değil kimsede size yalvarmyor tedavi ol diye bu kadar basit

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon