1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 4 / 30 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 447 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

cawresirfan hepinize teşekkürler..:

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    destekleriniz için hepinize teşekkür ederim ne yazzikki forumlar haricinde bu hastalık hakkında pek bilgisi olan yok yarın gidicem umarım dediğiniz gibi oolur sizi bilgilendiririm arkadaşlar bugün 21 mart baharın başlangıcı umarım hepimiz bu bahara sıhhat dolu gireriz hepinize selamlar.

PenChe

Bülent abi ben OF li değilim ama dediğin gibi evet ameliyattan sonra 10 gün sondayla geziyorum.Bana göre bu yaptıkları çok iyi birşey tamam sonda ile hayat kısıtlanabiliyor ama sondasz olunca mutlaka kanama,idrar yaparken yanma falan olacaktır doktorlar bunu düşünüpte yapıyorlar zannımca.

tans

sonda cıktıktan sonra 1-2 gun yanma yapıyor ıdrar yaparken ama ılaclar yanmayı bır nebze durduruyor sace dedıgım gıbı sonda cıktıktan sonra 1-2 gun valla rahatlayacaksam o2 gunluk yanmaya razıyım )) bırde nette bı kac vıdeo gordum uretra darlıgını nasıl actıklarını merak edıp ızmelek ısteyen ızleseın ama ameliyat olcaklar ızlemesın )

PenChe

Şükürler olsunki bende sonda çıktıktan sonra yanma olmuyor aksine öyle rahat işeniyorki hissetmiyorsun bile sona bi ohhh çekiyor insan iyiki olmuşum ameliyatı diye ama 1 ay sonunda fln tekrarlamaya başlıyor dellencem

tans

pençhe sen her ay nasıl oluyon ameliyat yahu sadece sondamı takıyolar sana anlamadım ben

PenChe

Aralıkta ilk ameliyatımı oldum şubatta 2. ameliyatımı oldum bu ameliyatlar kapalı dostum sistospoki ile girip soğuk neşter ile darlığı traşlıyorlar sen nasıl ameliyat oluyorsun :S Benim ameliyatım bu...

tans

valla 13 sene once olmustum en son ameliyatımı kapalı olmustu 15 gun ara ıle 2 ameliyat bende dogustan hypospadias oldugundan ıdrar kanalım altta bır ameliyatımı soyle anlatım johensen tıp 1 dedıklerı operasyon kamışın ortasına almıslardı 6 ay boyunca oyle işemiştim 6 ay saonra tekrar eskı yerıne almıslardı johensen tıp 2 dedılerı o zaman tabıı 13-14 yasındaydım hatırladıgım bu

PenChe

Sana attığım özel mesajdaki link varya o açık üretra ameliyatı bizimki öyle açık olmuyor bizimki alet yardımı ile idrar kanalından giriyorlar önlerine gelen darlığı traşlıyorlar.Bu açık ameliyatı ileri derece darlıklarda öneriyorlar kesin çözüm olduğunuda bikaç makalede okumuştum fakat işte attığım videoda göründüğü gibi açık üretra amelitatı kolay bi ameliyat değil.

tans

ben bu tıp ameliyatlar oldum sımdı 7 hazırana gun verdıler tekıklerım baslayacak sonra yatacagım dr un demesı endoskopı ıle bakacaklarmıs ameliyat sırasında kapalı yada acık karar vereceklermıs .

PenChe

hypospadias ameliyatı üretra darlığı ameliyatından farklı diye biliyorum xS.Açık ameliyat olduğundan sadece benziyodur ayrıca hypospadias için olduğunuz ameliyat ile durum halledildimi?

tans

hypospadıas dogustan bırsey peygamber sunnetı dıyolar halk dılınde penısın altından işiyorsun ve kanal döşüyolar hypospadıasa baglı uretra darlıgı benımkı tam anlatamamıs olabılırsım sana belkı

cawresirfan Selamlar

arkadaşlar şuan yeni hastaneden geldim sonunda ameliyat oldum sıcağı sıcağına yazayım dedim
    şuan sonda takılı. doktorun dediğine göre darlık 2 taneymiş. 1. çok ufak 2. si daha büyük ve uzun. doktor 1 hafta sabiit sonda takılı kalsın dedi, sonrasında kaydan veya metal sonda kullanayımmı dedim, yok dedi. daha ilk operasyonun bunu ilk operasyonlarda önermiyoruz eğer sık tekrarlarsa yapılacak bir işlem ded

i ameliyata belden uyuşturmayla girdim tabi ki ağr ı sızı hissetmedim bol bol titredim sadece titramekten yoruldum
    şuan penis ten ara ara kan geliyor ama doktor gayet normal dedi
    onun dışında iyiyim verdiğiniz bilgilerden dolayı bir defa daha teşekkür etmek istedim 1 hastalığımı ve dostları bu ay buldum

tans

cawresirfan;

çok geçmiş olsun dostum darlığı kestılermı yoksa sadece sondamı takıldı bıraz daha acıklarsan sevınırım ...

cawresirfan .

darlığı kestiler sonra sabit sonda bıraktılar bakalım günler ne getirecek

PenChe

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun Sondadam Bu belden uyuşturmalarda hiç bişi hissedilmiyor demi? ben güvenmediğim için doktorlara uytun sonra başayın diyorum bölgesel anestezi ile hiç yaptırmadım.

Sayfa 4 / 30 İlkİlk 1234567814 ... SonSon