Sayfa 23 / 30 İlkİlk ... 13192021222324252627 ... SonSon
Toplam 447 mesajın 331-345 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    05:17
    Yaşadığı Yer
    Mersin

imQ

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yeni silikon sonda aldım gece denicem inşallah sokarım

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin

imQ

arkadaşlar şu an 16 numara silikon sonda taktım öyle duruyor kaç gün sonra çıkartırsam amelyat olmama gerek varmı daha önce ültra darlığından 3 sefer amelyat olmuştum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

16 numara 2 hafta kadar takılı kalsın. Böylece üretra dinlenmiş olur (mümkünse 1 hafta sonra yenisi ile değiştir)

Ameliyata gerek olmadan bu yöntemle işi çözebilirsin belki de. Şans.

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin

imQ

teşekkürler verdiğin bilgiler için ben bugün özel bir hastaneye gitim mecburen oldu biraz ben zanetim kamerayla üratranın içine girecekler gitim ssk lı olmama rahmen 600 tl yatır dediler Dr konuşum 200 anlaştık eski sondayı çıkartı sonra şişle genişleti 20 numaraya kadar çıktı normal kalın bir silikon sondayla eve gönderdi 10 Dk 600 hemde ssk kı omama rahmen Dr iyiymiş 200 e hal eti inşallah tekrar sorun olmaz...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Yahu zaten 16 takmışsın, ille de 20'ye çıkacaksan bunu sen de yapabilirdin kardeşim Önce 18'Lik sonda alacaksın. Taktıktan sonra 15 dakka içerde kalacak. Sonra çıkartıp 20 deneyeceksin. Oldu oldu, olmadı yine 18 takıp bi 15 dakka daha bekleyeceksin. Sonra onu çıkartıp 20 deneyeceksin. Yüzde yüz olur bu sefer. 15 dakka sonra da onu çıkartıp 20'lik sabit sonda takacaksın. Bu kadar basit.

Bir daha kimseye para verme bu işler için

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin

imQ

arkadaşlar ne olur yardım edin acil çıldırıcam özellikle oturanboğa yazmıştım zaten 20 numara sonda takılmıştı 1 hafta çıkartık olmamış mecburen kamerayla içeri girdi Dr hen darlık olmuş hem bişey ületraya baskı yaptığı için yanlış bir yola girmiş sonda ne olur Dr açmaya çalıştım dedi 20 numara sonda takılaı kalıcak dedi ama sonra ületra çok tahiş olmuş bir daha tak yapmıya bilirsin dedi Dr genç biri belki bilmiyor ola bilirmi öyle bişey olursa ölürüm daha iyi yalvarırım yardım edin bu durumu yaşıyan ne yapıyor acil bu gece uyumam..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panik yapma canım kardeşim. Şu anda sonda takılı mı? İdrar akışı var mı? Varsa, Paniğe gerek yok. Çözüm var. Birkaç saat sonra ygelip yazacağım...

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin

imQ

sonda takılı ama Dr çok olumsuz konuştu şu an 20 numara sonda takılı sorun yok gibi şimdilik ya o yanlış yol düzelmese veya daralma geçmese ne yapmam lazım nasıl düzelir ne olur cvp çıldırıcam

hadi oturanboğa ne olur yaz bu gece uyumam,geçen hafta yazmıştım aynı Dr özel hastane tek bir Dr ver o gün demir çubuklarla zorla iterek 14.16.18.20 kadar çıktı acaba o gün üretrayı koparmış veya başka yanlış bişey yapmı ola bilirmi bugün bana artık tak yapmıya bilirsin dedi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Biliyorsun, bende üretra tümüyle kapandığı için göbeğin altına bir delik açıldı ve oradan TAK yapıyorum. Bu o kadar kullanışlı ve o kadar sorunsuz bir yöntem ki, inan, keşke felç olduğumda hemen bunu yapsalarmış!
    Senin durumunda da velev ki üretra tümüyle kapansa, aynı yöntemle tüm dertlerinden kurtulursun.

Üretradaki bu yanlış yol veya daralma neden oldu, doktor o metal çubukla iterken üretraya ne kadar zarar verdi, bunu bilemeyiz. Ama bir zarar verdiği kesin... Şimdi yapabileceklerin belli:

1- Sabit sonda 2-3 hafta daha takılı kalacak

2- Bu arada antibiyotik kullandırıyor mu doktorun? O tahrişin enfekte olmaması lazım.

3- Süre sonunda baktın ki TAK yapamıyorsun. Durumu kabullenmen ve o mucize deliği açtırman lazım. Sen şimdiden bu konuda en iyi doktoru araştırmaya bak.

Not: Her gün defalarca TAK yapan sen/ben TAK yapamıyorsak, bilin ki hiç bir doktor bize TAK yapamaz! Hele öyle metal çubuk felan hiç sokturmamak lazım. Üretranın canını okuyor.

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin

imQ

yapmayın ben o dediğinizi yapamam kabulenemem ölürüm daha iyi hem ben o dediğinizi yaparsam 10 günde anca buyük tuvalete giderim çünkü kırozete oturduğımda çok afedersiniz eğer göbeğimin çevresini falan sıkmasam çıkamıyorum tuvalete yani bir kaç arkadaş bulup ötenazi için savaşmamız lazım ne olur bana o dediğiniz delik dışında ne yapıyım her gün amelyat oluyum yidede yapmam o deliği ben da öne 3 sefer amelyat oldum bu son 4.diğerlerini üverstede oluyordum bunuda o nalet olası çzelde oldu bu başıma geldi inşalah toparlar demi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Bu deliğin göbeğini ovmanla ya da başka bir konuda kısıtlama ile hiç ama hiç bir ilgisi yok.

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin

imQ

yinede olmaz ben öyle yaşıyamam ölürüm daha iyi inşallah fazla zarar vermemiştir Dr ben daralmadan çok yanlış yoldan korkuyorum çünkü aşırı e patşaları geldi not bu sitede her halde senden başka kimse o deliği açmamış çünkü çok baktım her biri farkı amelyatlar olmuş ama o deliği açmamışlar

Üye
    gençlik Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    02.10-2016
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    aksaray

gençlik

slm oturan boğa ben açık amaliyetla ilgili bilgi istiyorum benim darlık idrar yolununda yani çıkışa yakın ben normal yolla tak yapabiliyorum ama yanma ve kanama oluyor enfeksiyon oluşuyor uc uca dikme açık amaliyat hakkında bilgisi olan yazabilir teşekkürler
    teşekkürler..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

5-6 cm'Lik darlık için çok büyük bir alan olduğu için uc uca dikme yöntemi olamaz diye düşünüyorum.

Üye
    gençlik Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    02.10-2016
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    aksaray

gençlik

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm oturan boğa benim darlık 5-6 cm değil yani penisin içinde yani çıkışa 5- 6 cm kala; darlık 1 cm bile değil helyummu olsam açık mı bilemedim daha önce soğuk bıçak oldum tekrar daraldı kısa darlık olunca biraz umutluyum uc uca dikme yada başka bildiğiniz bir şey varsa lütfen paylaşalim teşekkürler.

slm klavyeci__ helyumdan memnun değilsin galiba açık amaliyat olmuşun biraz daha geniş bilgi yazabilirmisin teşekkürler.

Sayfa 23 / 30 İlkİlk ... 13192021222324252627 ... SonSon