Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Kas hastalıkları merkezleri hakkında bilgisi olan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

gezginemlak Kas hastalıkları merkezleri hakkında bilgisi olan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    selamlar
    araştırma devlet hastaneleri noroloji klinikleri içinde kurulan kas hastalıkları merkezleriin çalişmaları hakkinda bilgi sahibi olan varmi?
    bu merkezlerde neler yapilmakdadır hastalar için ? en buyuk sorunumuz hala dogru teşhisin konulamamasi.bu amaçla degişik bir metot varmidir? bu merkezlere başvurmayı onerirmisiniz?
    bu merkezlerle ilgili yaşadıklarınızı paylaşirsaniz çok sevinirim.
    geçmiş olsun

boodi

slm kas hastalıkları birimlerinin kurulmasına sebep olanlardan ve izmir tepecik araştırma hastanesinde kayıtlı biri olarak bildiklerimi paylaşmak isterim kas hastalıklarının tam tanısını koymak malesefki halen ülkemizde %30 hata payı ile yapılabilmekte. bu birimlerden herhangi birine kayıt yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederim çünki birime verilen gün ve saatte gittiğinizde hiç bir işlem için sıra beklemek zorunda değilsiniz yanınızda bir hastane çalışanı ile birlikte doktorun direktiflerine göre gidilmesi gereken doktorda yapılması gereken tetkiklerde asla sıra beklemek zorunda değilsiniz .ancak bütün bu işlemler tedavi amaçlı değil yapılması gerekli olan rutin kontroller içindir amaç hastalık gidişatını kotrol ve takip etmek bunun yanısıra kas ile ilğili olmayan diğer hastalıklarla ilğilide gidip gerekli doktorlara muayene olabilirsiniz. daha pek çok faydalarını zamanım olduğunda yine burada paylaşırım .

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

gezginemlak

hocam

yeniden teşhis koymak gibi yani kan alinip yada kas alinip avrupayA gönderilme gibi bir şey yapiyorlarmi ?ben hala dogru teşhise sahip olmadıgımı düşünüyorum.

herşey için şimdiden tşk ederim

boodi

bence bu konuyu doktorunuz ile konuşup en doğru bilğiye ulaşabilirsiniz ama henüz bir birime kayıtlı değilseniz bunu sizin adınıza ben kendi birim doktorumuza sorum size gerekli bilğiyi verebilirim

neden doğru teşhis konulmadığını düşünüyorsunuz
    kas biyopsisi ve genetik analiz yapıldımı size?

gezginemlak

akd.üni.tıp.fak.hastanesinde yapildi kasbiyopsi .çıkan sonuç hepimizi şok etti ; '' kas hastalıgına uyumludur'' yapilan kas biyopsinden boyle bir sonuç çıkıyor.emg ile 1985 yılındaki teşhis devam ediyor ama onada kimse inanmiyor.

bilgeadam

benden çapanın isteği doğrultusunda teşhis için boğaziçi üniversitesine kan verdim araştırılıyor şu an 4 aya yaklaşmasına rağmen daha sonuç çıkmadı dediklerine göre 4 aydada 6 aydada 1 senedede tam sonuç elde edilebilirmiş diğer illerdende kan yollandığında bakılıyormuş

gezginemlak

bende duydum bu şekilde.yani kan aliniyor gönderiliyor.sonuçlaının gelmeside bir seneyi buluyor.kesin ve net olarak hastalıgın ne ise belli oluyor.en kısa zamanda gidecem hastaneye inşallah.

boodi

kas hastalıkları birim doktoru ile konuştum ve kan örneği alıp yurt dışına gönderme işleminin kendi bünyelerinde olmadığını söyledi .

mrdmrd

Teşhis kesinlikle sınıtılı.KArdeşim ve bana farklı türde kas hastalığı teşhisi yaptılar.

gezginemlak

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    gittim bu hafta ant.araştırma dev.has. kas hastalıkları merkezine.odada bir tek görevli EBE vardı onla konuştuk.sali sabahı bir şey yemeden içmeden gelmemi tahlil için kan alinacagını soyledi.sanırım ck degerlerine bakacaklar.hiç bir degişik uygulama soz konusu degil gibi 6 mart da kesim durumu ogrenecem inş.

Başlığın Etiketleri

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye