+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Kas hastalığı için hangi hastaneyi önerirsiniz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

boodi Kas hastalığı için hangi hastaneyi önerirsiniz?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    8 ve 1 yaşlarında iki dmd hastası babasıyım 9 eylül üniversitesinde kan emg biyopsi ve gen analizleri yapıldıbiyopsi sonucu yakın ama gen analizini3 hafta sonra alacam şimdi daha büyük herneresi varsa oraya götürmek istiyorum onları heman pes etmek niyetinde diilim acaba ist cerrahpaşamı yoksa ankara hacettepemi nereyi tavsiye edersiniz ve neden

ticet77

ikiside çok iyi ama cerrahpaşayı tercih edin bence

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

boodi

teşekkürler

arzu-33

keşke bir bilgim olsaydı da yardımcı olabilseydim ama yok... ben ameliyatımı ibni sina da oldum süper doktorlar var tabi aynı hastalıktan değil hastaneden önce doktorlar araştırılmalı diye düşünüyorum ben çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

boodi

teşekkürler aslında doktor daha önemli tabiki haklısınız bunu eklemeliyim

Cetin74

Çapa Tıp fakültesi nöromuskuler konusunda Türkiye'de en yetkin hastanedir.
    Fakat 9 eylül Üniversitesi gerekenleri yapmış. Sonuçta teshiş için yapılacaklar çocuklarınız için yapılmış. Ben de kas hastasıyım. Çok yoğun araştırmalar var. İnşallah bir an önce çıkar. Allah herkese şifa versin.

boodi

arkadaşlar ilğinize teşekkürler ama daha fazla bilğiye ve tecrübeye ihtiyacım var gerekirse her iki büyük hastaneyide gezecem ama bunun yanında iyi birde doktor ismi verirseniz sevinirim izmirde bulabildiğim türe tunçbay var gerçi şuan emekli ama hatta izkasder başkanı aslında kariyerini okuduğumda işte bu dedim ama oda bişe yapamıyor çıldırmak üzereyim

northfree

Ankara hacettepede prof. haluk topaloğlu var. bize Türkiye'de tek, dünyada sayılı birkaç kişiden birisi dendi. özel muayenesi var dışarıda. (250.00-tl)
    geçmiş olsun. acil şifalar.

boodi

fiyatı sorun diil siz görüştünüzmü kendisiyle acaba ve ankaranın neresinde muayenehanesi ben izmirden gidecemde oraya

Üye
    Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    23:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    5

karakaya

Tel ve mail adresleri:
    Telefon: 0-312-3051165
    E-posta: htopalog@hacettepe.edu.tr

Şahsen gitmenizi tavsiye etmem.

boodi

sebebinide söylerseniz daha faydalı olacaktır

Üye
    Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    23:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    5

karakaya

9 Eylül Üniversitesi,evlatlarınız için yapılması gerekenleri yapmış.

İstanbul Çapaya yada Hacettepeye gitmeniz size ekstra bir katkı sağlamayacaktır.

Prof.Dr.Haluk TOPALOĞLU,Kas hastalığında Türkiye'de ilk 3 isimden birisidir.Yapı itibariyle çok ketum bir insandır.Elinde net bilgiler olmadan asla konuşmaz.Kaldı ki,Hacettepe hastanesinde yapılabilecek testler için ekstra yazahaneye gitmenize gerek yok.Bu sitede Muayene Fetişzmi diye bir konuda da dile getirmiştim,burda da tekrarlayım.

Tedavisi olmayan bir hastalık için insanlara 6 ayda bir gel deyip 250 tl almak bence etik değil.İnsana sorarlar ne yapıyorsun diye?

Nacizane önerim bu.
    İlla gitmek istiyorsanız,Hacettepeye normal giriş yapın,özel yazahaneye gitmeye gerek yok efendim.

boodi

bu konuda size katılıyorum haklısınız dediğinizi yapacamteşekkürler insan çıkmaza girince neler yapıyor herşeyi göze almıyan varmı bu durumda acaba benin gibi

xxxman

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    abi teşhis dogruysa bence bi yere kımıldama o doktor iyi bu doktor iyi davası yok tedavisi var olsa bütün doktorlar aynı bilgiyi kullanarak tedavi uyguluyorlar teşhis kesin konmuşsa tedavi için değil türkiye dünyadaki en iyi doktora veya hastaneye gitsen bişey degişmez çünkü dünya genelinde kas hastalıkları tedavisi mevcut değil ben çok gezdim gitmedigim hastane muayenehane kalmadı nerdeyse hepsi aynı uygulamaları yapıyor boşu boşuna ne masraf et nede ordan oraya sürüklenip işlerini aksat şimdilik dua etmekten başka bi şansımız yok

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye